Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Говорите и пеете ли на вашето бебче по време на бремено  (Прочетена 9765 пъти)
 
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #15 -: юли 23, 2009, 22:51:08 »

Ние с бебчо отсега сме придирчиви. В корема ми расте малък фен на Майкъл Болтън и Браян Адамс  pardon И двамата мразим класическа музика, но за сметка на това Ения доста ни допада. А за приказването - аз непрекъснато галя Бебс и си приказваме - така де аз приказвам. Понякога обичам да си тананикам и си давам сметка, че дори допреди това стомаха ми да е бил на топка или да се е въртял в кръг всичко ми минава и се успокояваме и двамата с Бебс.  pqz blush
Активен
denki6a
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #16 -: юли 29, 2009, 09:42:13 »

Аз много му говоря и му обяснявам всичко, даже понякога ми става смешно от това smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 29, 2009, 10:11:15 »

Аз сама на себе си понякога говоря, пък какво остава на бебчето... по-често мълчаливо си го галя обаче   danceg
Баща му за сметка на това много обича да ми тупка по шкембето и да се дере "сиииииииииинееееееееее, аз съм татко тииии"  shok pardon Викам му "Стига си му крещял на детето, бе", а той "Еми аз за да ме чуе..."
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 29, 2009, 10:27:06 »

Аз й говоря, пускам й музика, закачам я и съм сигурна, че не реагира просто механично. За пеенето знам, че хубаво да им се пее, ама ще взема даго уплаша милото blum .
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 29, 2009, 10:37:55 »

И аз да се запиша в новата темичка и да кажа на бъдещите мами, че е много важно да се говори на бебечето, докато е още в корема.  heart
Веднага след като се роди Макс, ми го взеха, понеже се беше задушил. И го видях чак след ден и половина - той беше в кувъоз, плачещ понеже му беше дошло времето за хранене. Акушерките му говореха, той ревеше ...
Когато се приближих аз и започнах да му говоря, той спря да реве и започна да се ослушва. Т.е. ми разпозна гласа  heart heart heart Нямате представа колко мило и нежно ми стана в този момент, чак се разплаках  heart И как няма ....
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines