Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 10:36:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 197841 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: януари 22, 2012, 19:12:29 »

А поредното порцеланово ангелче/слонче и т.н. с какво е по-добре?
Според мен са интересни! Ние също ще сме с бонбонки в кутия, но ще е по-стандартна
Няма нужда от заяждане! Няколко пъти казах, че това е мое лично мнение. И никъде не съм казала, че порцеланова фигурка е по-добре. Кой изобщо говори за порцеланова фигурка? Само това ли са двете възможности за подарък? Помислете малко. Могат да се измислят и по-интересни неща, сега пазарът предлага такива, а и с малко повече въображение...Не знам защо се задават въпроси, а когато изразиш мнение, някои са много засегнати! Избрали сте да подарявате бонбони в кутийки - ок. Приемете, че някой може да има по-различно мнение и да не ги харесва!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: януари 22, 2012, 19:18:42 »

всеки да си решава за себе си и своите гости, нормално е и трябва да сме с различни мнения, иначе форумът нямаше да е интересен ! kiss
Аз мислих мислих и реших че торбичките с лавандула поне ще може да ги сложат после в гардероба против молци моите гости.
аз ако съм гост примерно- Фигурки харесвам, бонбони също бих хапнала ако ми подарят, но колкото пъти си купя фигурка сама, после като бърша прах ме дразни...
Не знам. Ако бях доста богата щях да им взема нещо по-скъпо, като примерно спа/козметични процедури за жените и карти на мъжете за картинг или спортен мач. Но не съм  infatuated

Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: януари 22, 2012, 19:25:08 »

veseto_87 Не съм искала да се заяждам, извинявай, ако така е излязло! Нито пък съм се засегнала/разсърдила  Wink Всеки сам решава какво ще избере, определено ако всички мислехме еднакво щеше да е скучно! И да сме по 100 кила от бонбони от сватби или шкафовете да пропадат от порцеланови фигурки, или пък да се разглезим от спа процедури подарени ни от мили булки - разнообразието е забавно  girl_wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: януари 22, 2012, 19:29:19 »

Просто исках да кажа, че това не са единствените възможности за подаръци - порцеланови фигурки или бонбони. Има още много възможности, само човек да има въображение.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: януари 22, 2012, 20:17:43 »

Според мен е важно всеки да е удовлетворен от това, което се случва на неговата сватба  Bravo Мен и кутийките ми харесват, и фигурките /имам и от двете във витрината pardon/ Ясно е, че всеки иска да подари най-доброто според възможностите си/било то финансови или креативни/  give_rose Сега идейка от мен... това става за около 30 мин, ако някой го интересува мога да дам линк..  give_rose


* KNIJKA.jpg (25.29 KB, 370x278 - видяно 2389 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: януари 23, 2012, 08:21:40 »

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines