Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:43:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 234865 пъти)
 
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« -: април 21, 2006, 16:55:51 »

Как сте с танците? yahoo

А хората? Едва ли на някои му се иска да се изложи. Ние маи ще тренираме с младоженеца, че нещо .... Blush
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 25, 2006, 11:13:26 »

Ако се наложи, тренировките няма да са лошо нещо.
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #2 -: април 25, 2006, 13:12:35 »

Ооо каква хубава темичка.
Аз много държа на танците и съм сигурна,че в това отношение няма начин да се изложа,но за младоженеца незнам pleasantry
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #3 -: април 26, 2006, 09:46:36 »

Другата седмица започваме с леки тренировки, за сега се дърпа, ама  beating
Всички гледат младожененца и булката, трябва да си пасват в танците, място за издънки няма  Dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: април 26, 2006, 13:39:32 »

Абе .... понаучила съм няколко хора  good
Добре се справям..... друг е въпроса колко ще ми позволи да играя роклята ми  Blush
Той не обича да танцува по принцип   secret
Ама си го обичам и такъв  LOVING
В крайна сметка гостите ще са наши познати и ни знаят такива, каквито сме  pardon
Така, че ще ни простят някой друг фал  drinks
Хем весело ще се получи  biggrin
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #5 -: май 04, 2006, 13:55:55 »

Дива за фаловете става весело  ...   pardon

Нашия човек научи 3 хора.... ще се справи, като гледам. иначе трудно схваща  Dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #6 -: май 04, 2006, 14:58:12 »

Научил той..... то като излезе там пред всичкия този народ....  crazy
Дано не оплоете краката  biggrin
Майтапче  blush
Айде.... ще разправяте после за гафовете  crazy
Предполагам, че аз ще имам доста материал  pleasantry pardon biggrin
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #7 -: май 09, 2006, 17:23:30 »

Ние изцепки нямахме, получи се много весело, но кумицата ни е страхотна в народните танци good а те са най-забележителните (поне за мен) по време на сватбата...просто аз много ги обичам air_kiss

После с интерес ще чакам да разказвате give_rose
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #8 -: юни 12, 2006, 12:59:24 »

Здравейте, момичета!

Наистина темата е много забавна!
Аз имах доскоро едни притеснения относно моят бъдещ съпруг, но те се разбиха на пух и прах yahoo
Винаги съм си мислела, че ще трябва да ходим а уроци по танци и всякакви такива луди идеи ми минаваха, защото той отказваше да танцува каквото и да е освен разбира се блус, но бяхме скоро на сватбата на нашите бъдещи кумове и той толкова много танцува, та направо му остана прозвището Суейзи lol yahoo или още Макарената!Много ми беше забавно, защото танцуваше от душа и много се зарадвах.
А в същото време на сватбата имаше и една двойка,които се подготвяха за тяхната сватба на уроци и изглеждаха много изкуствено, защото си личеше , че мислят да не збъркат стъпките.
Така че в крайна сметка нямам вече никакви притеснения относно танците!
Важното е да има настроение и да е весело!
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #9 -: юни 15, 2006, 17:32:41 »

Ние като се замисля, умеем да играем почти всички хора.  Dance
Но няма да е лошо обаче, един опреснителен курс. (само да ме чуе и  diablo )
Ние като гледам имаме нужда от такъв, че от последната сватба мина почти година.  drinks
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #10 -: юни 15, 2006, 19:25:46 »

Младоженеца много добре се представи! Направо страхотно, въпреки лекото притеснение. Глътна 50 алкохол и се разигра, чак забрави че не можеше.  Dance Добре, че го подложихме на тестове и уроци. Но като цяло много добре се представи. Имаше полза от уроците определено.  kiss2
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 22, 2006, 17:03:00 »

аз танцувам от 18 години. всички възможни стилове и видове танци са ми минали през краката.
 още от сега с милото сме почнали тренировките че да не се изложим на първият сватбен танц(горкия много е зле по отновение на танци!! dance) добре че схваща бързо иначе  help
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #12 -: август 31, 2006, 12:06:29 »

При нас юе се получи нещо като своеобразно надиграване от българска и гръцка страна  biggrin
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #13 -: август 31, 2006, 12:34:23 »

И аз като повечето младоженки имах притеснения-да не говорим за първото хоро, което поведе младоженеца, умирах от страх да не направи някой фал! А то...сякаш цял живот е танцувал! Стоях като  shok, а след втория танц  ohmyНаправо ме шашна. Всичко мина перфектно! А върха на всичко беше на края на тържеството-музикантите останали очаровани от сватбарите и от изпълненията и подариха на всички една ръченица-и тоя ми ти младоженец като скочи, като се разтанцува!  ROFL ROFL *ROFL*голямо шоу спретна! И така-голяма изненада! Да не им се надяваш на тия мъже! Dance Dance Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 31, 2006, 15:03:45 »

Ох, и аз за хората се притеснявам! Правото го знам (та сигурно то ще е и първото, дето се води от някой от младоженците blush), не че нещо ще се вижда от стъпките ми...  Wink blush, роклята ще ме скрива, а милото изобщо не се притеснява! Казва: "Абе, какво толкова, нали гледам другите, всичко в движение ще науча!"  yahoo danceg Та се надявам да мине всичко чудесно! А и д аима гаф, ще  по-весело, все пак ще ни е простено всичко, поне веднъж, нали е нашият ден!!! hiphip LOVING heart tease give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines