Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:17:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена седмичка в Гърция  (Прочетена 114275 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« -: февруари 26, 2008, 15:12:10 »

Предстои ни сватба на 26.07.2008г и бих искала да отидем на медена седмичка до близка Гърция, някой бил ли е там и какви отзиви имате, относно хотели, курорти, агенции абе каквото и да ми кажете ще се зарадвам. smile
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #1 -: февруари 26, 2008, 15:36:55 »

Ние сме били  и  в Солун и околия, и по-надоло към Пелопонес, и по близките острови.
Моето лично мнение е,че по надоло от Метеора  е добре,въпреки,че е по далеко. Не казвам,че в Солун е лошо, но след Метеора вече се чувства че си в Гърция. Иначе до Солун- все едно съм си у нас.
Ходили сме с фирми и с коли. С колата предимството е,че не се съобразяваш с никой-но пък не знаеш къде да отидеш. 200 евра е глобата за превишаване на скоростта до 10 км, на място. И се скапваш от път.
Поединичната резервация е винаги по-скъпа.
Ние последно ходихме Катерини-Паралия катерини за Нова година с група. Разходиха ни много добре, екскурзовода беше прекрасен човек, пълен с инфо. За първи път съм очарована така от някой.
Обясни ни всяко камъче по пътя. А щом ни стовариха в хотела, вече си поехме сами,без да се суобразяваме с група,все пак си познаваме курорта.
Щом Ви е за първи път, моето мнение е да отидете с група, да си починете,да си погледате. пък ако ви хареса после може и с кола като нас.
Ние сме от Варна, но си избрах софийска фирма. Мисля,че се казваше Карина Турс.
Лятото-юли и август са пиковите им месеци. Цените са най-високи и има адски много народ. Солун, Атина са празни откъм гърци,особено август,хората почиват и е страшна жега. Ние си намерихме златната среда-края на септември-началото на октомври или март-април. Цените по курортите не са "летни",няма много хора и не е такава жега.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 26, 2008, 15:39:19 »

Благодаря ти за подробната информация, има доста време така ще го мислим, но може наистина за септември да го оставим, защото предполагам че август ще е голяма жега, а и много народ наистина..
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #3 -: февруари 26, 2008, 15:56:01 »

оставих най-романтичното за накрая и го забравих:)
Ако имате възможност,забравете на Гърция на Балканите,а отидете на островите.
Аз съм влюбена в Корфу и Лесбос, в Евия. Като място и Санторини е прекрасно:)
Всичко е бяло,синъо от морето  и червено от трендафилите, идилия.
Успех:)
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 29, 2008, 12:22:47 »

ние ще ходим на Корфу  yahoo, вече нямам търпение  yahoo heart Girl_hide
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 29, 2008, 13:26:32 »

ние ще ходим на Корфу  yahoo, вече нямам търпение  yahoo heart Girl_hide

Страхотно, а по принцип кога е това и с пакет ли ще сте?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #6 -: март 04, 2008, 23:41:37 »

И ние мислим да отидем в Гърция smile Но още не сме избрали къде точно. Нашата сватба ще е през август, но подозирам, че медената седмичка ще е септември, за да избегнем жегите.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #7 -: март 04, 2008, 23:55:19 »

И ние сме решили да прекараме седмица в Гърция това лято, докато сме в Европа. Предпочитам да е на островите, така че приемам предложения, ако някой може да ни препоръча място и агенция, която да използваме от собствен опит.
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 15, 2008, 13:16:47 »

Страхотно, а по принцип кога е това и с пакет ли ще сте?
юни месец, пакет е - ALL INCLUSIVE за 10 дни  yahoo
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 28, 2008, 12:32:47 »

Предстои ни сватба на 26.07.2008г и бих искала да отидем на медена седмичка до близка Гърция, някой бил ли е там и какви отзиви имате, относно хотели, курорти, агенции абе каквото и да ми кажете ще се зарадвам. smile
Здравей, Аничка!
Искам да ти кажа, че може и да отидите с кола го Гърция, понеже не е никак далече. Ние направихме точно така и сме много доволни. Не зависехме от никого, не се съобразявахме с нищо. Бяхме си резервирали предварително хотели по интернет.
От Бургас до Солун - някъде към 700 км, като имай предвид, обикаляхме насам и натам по пътя. Стига се за 6-7 часа. В Гърция е доста скъпичко. Някъде кафето е по 3.50 евро, чашата вода - също. Че то в Италия и Франция не е толкова скъпо. Храната им е страхотна, ние просто не спирахме да ядем - риби, салати... задължително е и "Плумари-то".
Гърците са малко груби по принцип. Но не тр да им се обръща внимание, все пак отиваш на теб да ти е хубаво и не тр да се впечатляваме мн мн  pleasantry
ето, тук може да видиш някои снимки. Малко са, ще трябва са кача още.... danceg

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220760

Питай, ако те интересува нещо! good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 28, 2008, 13:27:22 »

Много ти благодаря за информацията и снимките, аз още не съм 100% сигурно къде да отидем и аз като че ли искам от тук да си резервирам и да си идем с наш транспорт, но незнам дали ще се оправим там, до сега така не сме пътували и за това, още сме в процес на мислене и основното да се ориентирам на къде точно защото искам някаква изгодна оферта разбира се и спрямо нея ще видим на къде ще ни отвее вятъра.
А вие къде си бяхте резервирали?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 31, 2008, 14:29:09 »

Aничка,
ще се оправите, навсякъде има табели и повечето гърци говорят английски, особено по курортите - там на 100%. Има един site "booking.com", задаваш град и ти излизат всички хотели по зададени от теб критерии - цена, отдалеченост от центъра и др.
Ние, сега за Великденските празници, смятаме да отидем до Халхидики. Има такива екскурзии, със собствен транспорт и фирмата ти ангажира само хотела. Ето, такива излизат най-изгодно. Хотелите са им хубави, на базата на All inclusive  girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #12 -: април 22, 2008, 15:53:39 »

Ние също ще ходим в Гърция DANCE Но не сме решили къде точно. Кога-то е уточнено, септември или октомври (по-скоро септември) и като гледам и други форумски двойки ще са там по това време  Bravo Може и да се засечем някъде. Аз съм ходила в Драма и Кавала и имам много хубави спомени от тези два града, но май не стават за сватбено пътешествие  nea Макар че около Кавала има страхотни плажове с малки и китни хотелчета и е наистина красиво. Островите не съм разглеждала, тия дни ще поровя в Интернет да разгледам подробно. Моля, ако някоя от вас има впечатления за някой конкретен гръцки курорт, да сподели  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 16, 2008, 09:22:09 »

юни месец, пакет е - ALL INCLUSIVE за 10 дни  yahoo

Може ли да споделиш от коя фирма е офертата?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 13, 2008, 11:59:10 »

Момичета направо съм се видяла в чудо с избиране и резервиране на медения месец,
моля ви ако някой има изгодна оферта за all inclusive за Гърция да сподели. Аз се скъсах от търсене, и всичко ,което намирам е 100 евро на човек минимум, което ми се струва малко множко. датата ни за заминаване е 25 август . има и някои по-евтини оферти, но аз съм била на почивка в Гърция и ги знам тези евтините места,какво представляват. 
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines