Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:14:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на aleksa_sm 02.03.2008  (Прочетена 17990 пъти)
 
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 04, 2008, 14:57:04 »

Честито, мило семейство!
Бъдете винаги влюбени и много щастливи!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 04, 2008, 15:14:35 »

ЧЕСТИТО!!!
на новото форумско семейство heart heart heart
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 04, 2008, 15:49:10 »

Честито мило семейство!!!
Много любов и попътен вятър  give_rose!!!

Разгледах снимките - много сте хубави  Bravo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 04, 2008, 16:00:41 »

Честито сладурка! Желая ви мнооооого щастие, любов и сбъднати мечти  heart
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #34 -: март 04, 2008, 16:08:46 »

Честито на младото семейство!
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 04, 2008, 16:23:35 »

Честито на младото семейство  give_rose.Щастлив и дълъг семеен живот.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 04, 2008, 17:20:31 »

Много Ви благодаря на всички за хубавите пожелания. Сега малко да разкажа. Сутринта на 02, т.е. в неделя станах към 09ч., доста добре си спах дори. Закусих, не пропускам яденето blush, нищо че ми е нервно. Аз се приготвях в къщата на съпруга, от там ме взеха pardon, за всичко се погрижи свекървата, за което искренно й благодаря. Точно приключвам в банята и ми звъни майка, за да ми каже, че сестра ми не е успяла да излети от Бордо, счупил се самолета diablo cray От там едни разговори с летището, със служителките, сестра ми плаче по телефона. Аз вече на ръба на нервна криза. Така и не успя да дойде.  cray Даже вчера по новините гледах, как едвам не се е рабил един самолет, на същата авиокомпания и на същото място където трябваше да кацне и тя. Oh my ... Всяко зло за добро. Offtopic
Аз някъкси успях да си събера нервите и започвам да се гримирам, бавно, спокойно, после и на младоженеца сестра му нагримирах. Междувременно майка ми звъни, да каже каква е ситуацията със сестра ми, дава ми да чуя баба ми, която си е дошла от село. Говоря си аз с баба и й казвам нали ще дойдеш с наште, а тя ми отговаря "ооо не мога бабче, лепя тапети!!!!"  Oh my ... Oh my ... Ей тук вече полудях и се развикак"какви тапети бе днес се омъжвам, вие какво си мислите, че е това, рожден ден ли", а тя "добре, добре идвам, само не се карай" Offtopic
Точно приключихме и идва фризьорът. Докато ме правеше, толкова ми беше тъжно, че сестричка не успя да дойде. Приключихме съвсем на време, облякох се и зачаках. Моите родители както обикновено закасняха с 30 минути. Дойде фотографката, снимахме се, и в 15ч. точно пристигнаха младоженецът и кумовете. Всичко под часовник. Много приятно мина, аз се бяхме 10 човека в нас и беше супер, не ме купуваха Bravo, сложих и по една бутониерка, дадоха ми букета, много беше готин. give_rose А милото така се развълнува, само повтаряше "много си хубава". Всичко беше наред, тръгнахме към ритуалната зала и там чакахме поне 30 минути, ей такова закъснение имаше. Беше много тържествено като влязохме, направо ми се разтрепераха краката. Целувки, подписи, обещания, направо страхотно изживяване. Само, че видях хора зад преградата,един от певците си четеше вестника човека, ама то доста се виждаше. angry Излизаме от ритуалната зала и циганите с музиката насреща angry angry Много неприятно. В църквата, с предната булка се разминахме, подкараха ни на наред. Иначе беше много хубаво, много тържествено Bravo Даже единия отец се шегуваше с милото, че е много притеснен.  Bravo Излизаме от цървката и изведнъж един вятър, дъжд, но фотографката упорита, давай да се снимаме, прическата ми отиде на кино, о поне снимки ще имам pleasantry. Много ми беше студено, и като се качих в колата, треперех. Също и в ресторанта, докато се стопля.  shok Всичко и в ресторанта беше ок, много хубаво ни посрещнаха, обстановката беше приятна, музиката супер. Букета го хвана 65 годишната ми леля вдовица, а жартиера един кандидат младоженец. Той го хваща за n-ен път.  tease Много хубаво си изкарахме, беше страхотно. Паднаха ни се близнаци, и сега  с милото ще ги правим  pleasantry. Аз дръпнах по - голямата част от погачата, пак ще трябва да работя повече beating. Ще нося еврото вкъщи Wink По едно време гледам на дансинга всички по чорапи, а диджея вика "Ей тези токчета" blum
Като станат готови професионалните снимки ще ги сложа тях в албума. give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 04, 2008, 18:08:44 »

Ех,Алекса,много хубав разказ.Съжалявам че сестричката ти не е могла да присъства,но мислено е била с теб,сигурна съм.Най-важното, че сте изкарали добре. give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 04, 2008, 18:57:09 »

Жалко че сестра ти не е могла да дойде на сватбата ви! И аз поради подобни причини не успях да отида на сватбата на моята сестра преди 3 години.  cray Още ми е тъжно!  cray
Хубаво е че сте се забавлявали!  Bravo чакаме професионалните снимки!  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 04, 2008, 18:57:16 »

Честито! Дълъг и щастлив семеен живот, и бързо да направите близнаците Wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #40 -: март 04, 2008, 23:12:10 »

Алекса, много красива булка си била smile За прическа и аз мисля нещо като твоята да е, но не ми се забожда цвете в косата и трябва да измисля алтернативен вариант. Колко време отне самата прическа?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #41 -: март 05, 2008, 09:47:12 »

Честита сватба, мила! Bravo give_rose Прекрасна си! Роклята ти ми хареса много!Много! *YAHOO*А за сестра ти-жалко, но после ще навакса със снимки и видео  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 05, 2008, 10:07:29 »

честито Алекса !!!!!! smile разггледах снимките в албума, много сте сладки, чакаме още !!!  weddingday
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 05, 2008, 10:18:07 »

Все още ми е много тъжно, че сестра ми не дойде   cray , но си мисля, че всяко зло за добро.
Precious mрическата ми отне около 40 минути, но въпреки вятъра и малко мокрене си остана цялата вечер.
Ava, незнам какво да правя с роклята, толкова много ми харесва, че не искам да я прибирам в гардероба. От друга страна пък не ми се продава. Ох незнам, ще го миля тепърва.  girl_impossible
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 05, 2008, 10:26:29 »

Честито, уважаема г-жо!!!!! Желая ви многоооооооо  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart и щастлив семеен живот!!!!! много си красива и много малко снимки - искаме ощееееее,  а за роклята на твое място бих я запазила, прекрасна е good тя може след време да се скъси и да се носи при друг официален повод или на годишнини
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines