Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:08:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на renka_87 22.03.08  (Прочетена 43315 пъти)
 
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 11, 2008, 16:26:31 »

Ами доста малко,като се има впредвид,че фризцорката ми изми косата и както беше мокра сложи пяната за супер силна фиксация и стоях така някъде към час,ако не и по-малко.
А аз като си се правя на ролки сама,моите са от по-едрите и спя с тях и става много готино.
Надявам се и с тези да се получи така,въпреки че е голяма мъка да спиш с тях,но красотата изисквала жертви pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 11, 2008, 16:28:33 »

ренка отзад и директно отпред много ама много ми харесва буклите са страхотни!хем като намокрена косата хем има и такива като сухо къдрене!!и това е резултата без да си стояла нужното време  Bravo :bravo:прелестна е прическата!!!!
имам и въпрос:ако спиш с ролките после косата няма ли много да се вдигне и навие pardon и да се скъси прекалемо защото масурите ще станат много стегнати Wink ти разбира се ще прецениш най добре но те зпоздравявам за избора и за фризьорката прекрасно се е сравила пресдтавям си цялата визия на сватбата  yahoo *YAHOO*ще си приказна
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 11, 2008, 16:35:39 »

И аз се притеснявах да не се скъси много дължината,но момичето каза,че ще издърпа по-долните къдрици и ще ги напръска с лак за да не се губи дължината.
А като развалихме прическата,тя нали си остана навита и реакцията на мацото беше: O_OПриличаш на пудел *crazy*Е после размисли де,като я пооформих и даже му се стори твърде секси да съм ходела така,да не ме били откраднели laugh funnytooth ROFL
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 12, 2008, 08:33:46 »

Да ви се похваля,че вчера мама ми показа какво е изобретила-като малки кошнички,пълни с цветя за всяка маса.И понеже нали ще е първа пролет са много готини и свежи-с дребни жълти и бели цветчета,листенца и калинка,кошничките са без дръжка,но не ми хареса само това,че са в кафяво и в събота ще ги облека малко,да не са толкова голички.
И после ще им кача снимка blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 12, 2008, 09:06:30 »

Ренка прическата е много хубава! Аз също съм фен на пуснатата коса и накъдрена точно както е при теб!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 12, 2008, 09:16:20 »

Ренка прическата ти е страхотна, по-добре наистина да спиш с ролките, а пък ако са много накъдрени, фризьорката както ти е казала, лесно може да ги поизправи малко, но по-трудната част ще е да се накъдрят отново !!! smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 12, 2008, 10:44:24 »

Колкото до кошничките спокойно можеш да ги облечеш с тюл, ако не ти харесва цвета им. Или пък можеш да пробваш с едни мрежички, които се продават в цветарските магазини.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 12, 2008, 10:51:31 »

Ренка и на мен страшно ми харесва прическата ти и ти отива good give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 12, 2008, 10:55:24 »

Ренка страхотна си и прическата ти много ми харесва
Пожелавам ти една незабравима сватба  weddingday Сватбаааа Party time
Хайде сподели до къде си стигнала... blush...не ни дръж в неведение pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 12, 2008, 11:01:04 »

И на мен много ми хареса прическата, стои много добре  good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 12, 2008, 11:05:39 »

Мани,мани.....С тая торта големи проблеми.Сега си мисля фигурките-младоженците под наем ли да са или да си ги купя.Също така в неделя сутринта росна прясна след моминското заминаваме за Шумен да говоря с водещата-певица за музика,песни и оформление,после с камерджията точно какви снимки искам и къде да наблегне и евентуално ако работи цеха за торти да си избера някоя така хубавичка,несметанова,абе луда работа.И украсата щях да уточнявам миналата събота,че ще гледам сега тази събота да стане,че и майка иска да я боядисвам huhhuh.gif

Пуши ми главатааааааа tease yahoo tease
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 12, 2008, 11:09:35 »

Мила не разбрах за тортата - още не знаеш къде ще я поръчвате ли?Или искаш в Шумен да я поръчвате?Нещо се обърках....
Иначе така е последните дни е много напрегнато и все има къде много да се тича.. pardon
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 12, 2008, 11:10:49 »

Ренка сега може да ти пуши главата, но това със сигурност ще бъдат едни от най-хубавите ти спомени като се връщаш назад във времето.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 12, 2008, 11:23:31 »

Е да може би сте прави-дано да са най-хубавите Girl_hide
А за тортата проблема беше,че само Неделята предлага транспорт до Шумен и едни други подробности за парчетата и тя накрая излиза златна Oh my ... crazy girl_impossible
А си бях харесала невероятна торта на Дилайт,но пустият му транспорт създаде проблеми
Та сега ще я поръчваме от Шумен
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 12, 2008, 11:31:03 »

Ренка,пожелавам ти една незабравима сватба!!!

Сега си малко изнервена,понеже много неща са ти се струпали на главата,но когато дойде самия ден така ще си отдъхнеш блажено Wink
Прическата ти е супер .......и според мен не е нужно да спиш с ролките good Ефекта ,който се е получил за час стоене с тях е достатъчен,но все пак ти си преценяваш good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines