Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:39:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на renka_87 22.03.08  (Прочетена 43487 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 17, 2008, 21:31:40 »

Renka, къде си бе слънце? Виж тук всички клюта те чакаме за подробности а пък теб никаква те няма  blum Не се крий, а и за сватбените приготовления нищо не си казала от събота. Не ни дръж в напрежение, нали ни знаеш какви сме  blush
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 17, 2008, 23:22:46 »

Мале момичета,само ако знаехте... girl_impossible
Вечерта беше НЕВЕРОЯТНАААААА yahoo yahoo yahoo
Нямаше и помен от пъпките,така ги бях замаскирала blushКрасотаааа.А за снимки нямаше много време-то не бяха танци манци.Аууууу много готино,искам пак.И ще има пак ама следмоминско булчинско парти 8PУтре ще ви кача една свястна снимка,че те пък едниииии,мани мани размазани моми
Вчера не писах,че бяхме в Шумен да говорим с камерджията,кумовете и т.н.А аз бях направо МАТ-не чувах не виждах не мислех...Добре че си бях написала нещата,че да ги дам направо на хората,че не можех да се съсредоточа.Все пак си легнах в 4 и станах в 6.30-направо преспах tease pardon girl_impossible
Та вече си взех кошничката за пръстените (ще я снимам,да ви я покажа),букета за колата,шампанското за ресторанта,ама те останаха в Шумен и мозъчето ми не се сети да ги снима,ама ще ги видите на сватбата girl_wink
Майка е готова с кошницата с късметчетата,букета е в кумата (не съм го виждала готов)
А днес бяхме в гражданското за последно да попълним едни декларации и за имената.Странно ми е още,че ще бъда г-жа Ирина Христова shok Girl_hide yahoo
И шефа сега е полудял,да свършваме работата преди да изляза в отпуска и не можах да ви пиша днес.Напрежението вече стига върховете си :girl_impossible:Но много бързо минава времетоооооо
Остават още само 4 дни.Лелеееееее кога беше като оставаха 64 Girl_hide
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 17, 2008, 23:57:11 »

Миличка, браво, радвам се че си имала чудесно моминско парти, ние тук полудяхме, че те няма никаква. и как така не е имало време за снимки, направо си за  beating
Сега като всичко е готово си почини, трябва да имаш много сили за големия ден
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #48 -: март 18, 2008, 09:41:23 »

Ренка много се радвам, че момиското ти парти е било невероятен купон- то и така трябва да бъде  yahoo yahoo yahoo Пожелавам ти да бъдеш малко по- спокойна и най- хубавия и щастлив сватбен ден- ще видиш, че всичко ще се нареди и ще мине страхотно добре  good give_rose give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 20, 2008, 08:55:08 »

Renka,мила много се радвам за теб yahoo yahoo *YAHOO*и ,че си изкарала едно незабравимо моминско парти....ще чакам снимки и от него и от сватбата в събота....пожелавам ти да е най-прекрасният ден в твоят живот и всичко да стане така както искаш kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #50 -: март 20, 2008, 10:02:16 »

Ренка, слънчицето изгря специално за теб и дано до събота да е така  danceg и ще си имате хубава проетна слънчева сватба!
Как върви подготовката? Сигурно от толкова много вълнения и ангажименти нямаш време за отчет тук  pardon
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 20, 2008, 12:07:24 »

браво,Ренка,сигурно страхотно си изкарала на моминското парти, :danceg:още 4 дена и ще си госпожа.Пожелавам ти една незабравима слънчева сватба. Bravo
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 21, 2008, 08:17:23 »

Какви 4 дена бе момичеееее girl_impossible
Утре е денят!!!!
Наистина нямам време за отчети,че нали ще изляза една седмица в отпуска и шефа иска всичко да му е приготвено,отчетено,подредено и т.н. глупости.
Глупости,глупости,ама нямам време нали?! :angry:И  сега най много ме е яд, че всички близки днес почиват (мама,тати,баба,вуйчо-абе всички) и само аз съм на работа -ДО 17.00 часа Oh my ...
А имам още толкова работа angry
Нищо малко съм напрегната и избухлива,така че шефа може и да не ме изтърпи и да си тръгна по-рано funnytooth ROFL cap
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 21, 2008, 10:01:46 »

Пожелавам ти един незабравим ден! Всичко да мине така, както си го планирала, даже и по-добре!
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 21, 2008, 10:14:01 »

Ренка, дано наистина те пусне по-ранооооо, не чак в 17ч.!
Утре ти желая страхотна, незабравима и слънчева СВАТБА  weddingday, много настроение, танци-манци до зори give_rose
 heart air_kiss girl_in_love
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 21, 2008, 11:00:43 »

Ренка, ама как така на работа. Твоят шеф нещо не го разбирам, утре е един от най-важните дни в твоя живот а той да те държи до 5 на работа.  beating
Добре, че поне си оправно момиче и всичко ти е готово, така че ако можеш да поспиш тази нощ  - направи го и утре мноооооооого да се забавляваш!!!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 21, 2008, 11:14:08 »

Е че как няма да спя!!!Досега съм нямала нощ през която да не спя като  къпана.Докато си легна и вече съм заспала.Всичко е готово,само координирам нещата да вървят както съм ги замислила.Мацото замина за Шумен и ще ходят да купуват мезетата и да занесат алкохола в ресторанта.Документите са приготвени на масата и ме чакат.Звъня на всички да ги предупредя да не взимат решения без да ме питат  diablo
Май съм много лоша,но искам всичко да мине през мен,че да няма неприятни изненади.
За сега всичко върви по мед и масло *YAHOO*А днешния ден мнооооооого бавно минава.
Гледам навън временцето се опитва да изпече *db*и дано да успее,че да не се намразувам утре.Нали роклята ми е с връзки отзад,голото гръбче ще го покрием,ама не е там работата.
Много ми е готино,все едно ще ходя на сватбата на някоя приятелка pardon
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 21, 2008, 11:19:00 »

Е свалям ти шапка, голяма организаторка си  Bravo Bravo Bravo Само така, продължавай да ги контролираш всичките!!!
Аз от сега през 2-3 дена все сънувам нещо свързано със сватата, та представям си до август.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #58 -: март 21, 2008, 13:19:52 »

Ренка този твой шеф е наистина за бой- ама си е вярно, че повечето хич не ни влизат в положението за тези събития  diablo
Утре всичко ще мине перфектно, ти само внимавай да не се намръзнеш  girl_wink Днешния ден може да минава бавно, но ще видиш утрешния колко бързо ще се изтърколи  yahoo yahoo yahoo Приятни последни приготовления и много да се забавляват утре  Wink give_rose give_rose
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #59 -: март 21, 2008, 13:27:44 »

чакайте и аз да си похваля булка Ренка ,много се е постарала и сама или с помоща на мама са направали кошнички с цветя за масите  на гостите с щипчица за номерцата на масите много са сладурски . Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines