Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:46:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на renka_87 22.03.08  (Прочетена 43313 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 24, 2008, 11:19:10 »

Уважаема г-жо Христова,
ЧЕСТИТООООО  chee chee chee
Пожелавам ви многоооо любов и най-вече любов!!!!  twohearts
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 24, 2008, 11:36:32 »

Честито !!! give_rose

Пожелавам дълъг и щастлив семеен живот, изпълнене с приятни емоции и многоооооо любов  heart
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #107 -: март 24, 2008, 14:55:24 »

Честито!!!! Много любов и семейно щастие smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 26, 2008, 13:04:30 »

Честито !!!  CHEERSНека щастието озарява пътя на живота ви!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 01, 2008, 15:17:59 »

Благодаря ви,момичета,за страхотните пожелания и да ви се връщат girl_wink

А сега и аз да разкажа как мина всичко:

Денят преди сватбата беше на моменти доста емоционален.Бях на работа до 17ч. и последните 2часа бяха много напрегнати с много работа и накрая се поизнервих.Шефът ме усети и за да свали напрежението ми подари подаръка за сватбата.Много неочаквано беше и много се зарадвах
Вечерта се прибрах в квартирата и започнах да чистя.Луда работа *crazy*Майка и сестра ми ми звъняха през 15 мин ,което ме нервираше и накрая се развиках.Като ми мина малко си стегнах чантичката и отидох в нас.А там обстановката беше толкова напрегната,че нямам думи.Звъня на фризьорката да идва да ме навива-изключен й беше телефона.Почна се една паника,звънене на нейни близки,накрая всичко се подреди и момичето дойде,но все пак трябваше малко интрижка да става pardon

Легнах си и спах като къпана (нищо че бях с ролки).Ставам сутринта и ООООО УЖАС,косата ми мокра,ролките не са си свършили работата,понеже спах с найлонова шапка,че да не се развият докато спя) И започна едно сушене-2часа ohmyНаправо ми се запали главата-майка ми с единия сешоар,фризьорката с другия.......Кошмар angry
Но резултата не закъсня-невероятно стегнати къдрици.Всички бяха удивени и искаха да ми пипнат косата ROFL
После се започнаха едни танци-манци докато се гримирам-абе луда работа blush

Всичките ни гости не бяха дошли,когато чух клаксоните.Майка ми ревна и тръгна да си вади хапчанца от чантата и да раздава като бонбони.Тогава усетих за първи път пеперудите в корема и викам да хвърли и едно насам.Резултата беше :girl_haha:Бях готова и чаках сама в стаята ми.Чувах викове,смях,гайда.......Останах за малко сама и си казах,че това ще е най-прекрасния ден в живота ми и една сълза не трябва да отроня.И така и стана

Кумата дойде,даде ми букета,забули ме и моето момче влезе.Беше очарован,не смееше да ме докосне и ме гледаше с друг поглед.Чувството е неописуемо.Майка му ми подари златни обици с перлички-нали ще ставам баш снаха 8PА, и да не забравя,че милото ми сложи обувката с парите и се сетих,че са там едва вече в ресторанта.Цял ден изкарах с натъпкана с пари обувка funnytooth

И така пийнахме,хапнахме и айде на хорото

Подранихме в ритуалната и трябваше да ми покрият стъклото отпред,че да не виждам булката,която излиза.Не знаех,че има такъв обичай shok
Самият ритуал мина добре,бързо,но ми се разтрепериха краката преди да подпишем pardon
И най-важното-настъпах го.

После при поздравленията имах приятна изненада от бивши съученици,които се бяха събрали,като среща на випуска на моята сватба.Страхотно!
Когато всички ни чакаха отвън да видят как ще ме носят на ръце цял живот,се появи оня смешник да прави проблем за снимките,но свако ми го оправи набързо.И да ви кажа,че дори да си платите всички фото права,те били само за залата вътре,а не за двора :sarcastic:Направо смешна работа

После и в църквата всичко мина перфекно,само дето ме хвана страх да не ми падне короната и по снимките съм много смешна-как си въртя само очите laugh

Фотосесията мина много бързо,че беше студено

Ей сега ще продължа че стана май много дълго pardon

Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 01, 2008, 15:22:51 »

ей много се развълнувах като четох разказа ти било е страхотно особено ми хареса това за обувката с парите :funny:ренка ама не те ли убиваше huhhuh.gif
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 01, 2008, 15:25:58 »

И тъй като мина бързо ни остана доста време до ресторанта.Пошматкахме се малко и тръгнахме.
Спяхме на магистралата до Провадия някъде и слязохме,че отзад кума,кумата и младоженеца се посмачкаха ROFL
И като започна едно свирене и бибиткане насред пътя и естествено не може без изцепка-шофьора ни ми вика: "Абе,Рени,откъде те познават всички тези хора?!"
Леш от смях бяхме. funnytooth ROFL laugh

Стигнахме после в Шумен и забихме в един клуб и всички те гледат и ти се усмихват.Много готино!
Ресторантът беше невероятен-както го исках.Благодаря на Аби,че направи моята приказка реалност @}->--Водещата се изложи тук там, но на фона на страхотния ми ден нямах никакво намерение да си го развалям с нея

Този ден беше най-най-най-хубавия в живота ми (засега)
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 01, 2008, 15:26:57 »

Ами да ти кажа не.Само ми топлеше funnytooth
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 01, 2008, 15:29:22 »

Renka радвам се , че сте си изкарли толкова хубаво !!!!  give_rose give_rose give_rose
прочетох разказа ти и си припомних тоолкова хубави и топло моменти и знам какво си изпитала !!!

сега чакаме и снимки да видим !!!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 01, 2008, 15:29:48 »

искаме снимки yahoo
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 01, 2008, 15:30:32 »

Мила, страхотен разказ Bravo радвам се , че си прекарала приказно този така приказен ден! give_rose
Чакаме снимкииииииии!!!  tease tease tease
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 01, 2008, 15:32:40 »

ехе страхотно е било айде качвай снимки че нямам търпение да ви видя  yahoo yahoo yahoo
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 01, 2008, 15:34:23 »

Да, Ренка, подплати разказа с малко снимки, хайде smile Радваме се,че всичко е минало благополучно и си останала с хубав спомен за този ден!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 01, 2008, 15:37:33 »

Ех Ренка страхотно! Направо като чета хем ми е едно такова разчувствано cray, х ем страшно забавно  funnytooth, направо ми се прииска и моята сватба да идва вече!!! Радвам се че всичко е минало супер и че така сте се забавлявали! Хайде сега снимки моляяяяяяяяяя photograph
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 01, 2008, 15:41:32 »

Не знам дали вече може да се качва.Но довечера ще пробвам girl_wink
Наистина е много готино да си булка и искам паааааааак
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines