Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 132738 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 10, 2008, 17:54:23 »

хахаха умори ме от смях!!! funnytooth sarcastic ROFL funnytooth

Тя и моята свеки я строих онзи ден да подрежда килера, че нямаме място за важни неща, пък там тя си крепи вехтории отпреди 30-40 години и като ми заяви моля ви се на другия ден как била приготвила едни пелени за беби, щяла да ги изпере, пазела ги от времето намоя мъж като бил бебе, ама НОВИ БИЛИ БЕ! И аз и казах - ОООООООоооо, я забрави - нямам 5 лв да купя на детето нови пеленки (те не струват повече!), че ще ползвам такива на 30 години дето не се знае от какъв матрял са.... Абе тез жени що се опитвам да разсъждават като не могат??????
И тя ми скръсти ръце на кръста и ме погледна лоши и вика - абе защо така бе момиче, защо ми противоречиш и критикуваш?Какво им има на пеленките?
Това е то!без коментар..... girl_impossible
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 10, 2008, 18:34:36 »

Момичета не ви е лесно. Аз нямам никакви оплаквания, досега не съм срещнала лошо отношение, а жвеем заедно от поне 4 години. Много е добра с мен, винаги ми е помагала, говорим си като първи приятелки, пием си заедно като седнем и сме добре Bravo . А колко помогна около сватбата сега, много е готина моята свекърва. give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 11, 2008, 10:51:04 »

Знаеш ли кое е най-странното, че ние никога не сме се карали - когато си говорим винаги всичко е на базик и тя сама се осъзнава като я базикам, че понякога доста неадекватно се изказва! Не искам да я оплювам жената, защото тя наистина се старае много и единственото, което се опитва да направи е да се грижи за нас, но кофтито е, че адски много прекалява, чак задушава с прекаленото си внимание, но слава богу напоследък сякаш малко взе да се усеща... И мноооого говори, в повечето случаи глупости... Иначе не е някой злобил, да ме тормози и т.н.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 11, 2008, 10:56:44 »

Aма Диди ти какво и се връзваш за пелените,казваш 'добре',взимаш ги или ги хвърляш или ги скриваш и като дойде времето 'еми тук бяха ,ама сега ги няма' и готово blum
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 11, 2008, 11:02:19 »

Аааа не, аз никога не й се връзвам.Просто ви разказвам какви са й разсъжденията... Аз никога не си замълчавам и й казвам рязко какво мисля дори и с риск да я обидя ама само това е начина да разбере да спре да се меси и да осъзнае, че не може да разсъждава  в наше време! Аз никога не позволявам хората да си налагат мнението над моето (тя дори и не се опитва), защото съм голям инат, нали съм Овен... Тежко му и горко на мъжа ми  funnytooth laugh funnytooth
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 11, 2008, 11:04:48 »

Това е хубаво, че ти си доминиращата страна в отношенията ви, защото при нас положението е обратното - властна е женицата, не е лоша, но просто постоянно говори и командва. Аз както е казала Надето със всичко се съгласявам и после като си тръгне си правя каквото аз намеря за добре.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 11, 2008, 11:16:08 »

пък моята нито доминира, нито се усеща, нито от бъзици разбира....  crazy само да и вкара някой лаф накриво сина и (аз не го правя, защото направо ми е смешно), веднага пълни очите със сълзи и прави театри, много обича да се вживява в ролята на жертва.... и всичко това просто, защото не сме на нейното мнение  pleasantry поне са колежки с майка та аз подмолничко карам мама да и внушава моите идеи като свои, а с нея е съгласна винаги - със сватята си грешка няма  blum
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 11, 2008, 11:20:39 »

Това е хубаво, че ти си доминиращата страна в отношенията ви, защото при нас положението е обратното - властна е женицата, не е лоша, но просто постоянно говори и командва. Аз както е казала Надето със всичко се съгласявам и после като си тръгне си правя каквото аз намеря за добре.

Ами мила като ти говори просто не и отговаряй нищо, прави се че не я чуваш и си върши нещата както ти си знаеш, пък тя каквото иска да говори... Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 11, 2008, 11:24:58 »

Няма как, защото тя постоянно иска да се води някакъв диалог и за всичко разпитва. Лошото е че не е някаква простовата жена, която можеш да "изработиш" или надхитриш - доста интелигентна жена е и ако ти си предвидил един ход напред, тя е предвидила 10. Отношениеята с нея са много сложни, защото постоянно те премерва, изпитва, вади си някакви изводи за себе си и се чувстваш покрай нея все едно си на изпит. Иначе винаги гледа да помогне, раздава се от сърце - то си личи. Не мога да се оплаквам тъй като човешките взаимоотношения по принцип са сложни, а историята познава къде къде по лоши такива.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 11, 2008, 11:28:42 »

Момичета не ви е лесно. Аз нямам никакви оплаквания, досега не съм срещнала лошо отношение, а жвеем заедно от поне 4 години. Много е добра с мен, винаги ми е помагала, говорим си като първи приятелки, пием си заедно като седнем и сме добре Bravo . А колко помогна около сватбата сега, много е готина моята свекърва. give_rose

и моята е такава, мога всичко да споделя с нея, само чееее напоследък не се осъзнава и покрай обзавеждане и ремонта много ме дразни, миналия ден например ме пита за едни шкафове в кухнята: "защо първия долен шкаф (от два) ще бъде със стъкло, като съм го дръпнела съм щяла да го счупя от чиниите" и й казах, че като го счупим ще го сменим и защото така ми харесва !!! и все от рода на такива тъпи въпроси разбирам, че дава съвет НОООО ето и друг пример от неделя, милото искаше да  направя пържени филийки и аз съответно почвам яйца и мляко и тя ме гледа в ръцете и пуши цигара и пие кафе и като посегнах към подправките и веднага скочи и вика "ама какво ще слагаш" ??????? " и аз и отговарям " че  слагам една ванилийка за аромат" и тя "ааааааа, добре аз си помислих , че ще сложиш бакпулвер"  crazy crazy crazy еми ядоса ме и то много !!! и станала адски досадна към всички с тези си забележки, даже и на кучето сакара, където си дъвче лапите, че ги мокрела
« Последна редакция: март 11, 2008, 11:31:32 от Ели . » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 11, 2008, 11:31:37 »

Няма как, защото тя постоянно иска да се води някакъв диалог и за всичко разпитва. Лошото е че не е някаква простовата жена, която можеш да "изработиш" или надхитриш

Ами щом само разпитва и все те тормози с приказки, има начин как да я "изхитриш". Просто се прави на скромна, тиха и мълчалива, няма да те бие за да ти изкара думите я. Когато не искаш тя да знае определена информация или когато са ти неприятни вечните й разпити, просто си мълчи и не я удостоявай с отговор. И на най-хитрия човек може да му се намери цаката, стига да му знаеш номерцата и слабите места.  Wink
« Последна редакция: март 11, 2008, 11:33:12 от prin4ipessa » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 11, 2008, 11:37:56 »

Ами щом само разпитва и все те тормози с приказки, има начин как да я "изхитриш". Просто се прави на скромна, тиха и мълчалива, няма да те бие за да ти изкара думите я. Когато не искаш тя да знае определена информация или когато са ти неприятни вечните й разпити, просто си мълчи и не я удостоявай с отговор. И на най-хитрия човек може да му се намери цаката, стига да му знаеш номерцата и слабите места.  Wink
Тогава започва да говори, че съм поттисната, че нещо съм се депресирала, защо не съм весела, че мъжете не обичали поттиснати жени и обичали като се приберат вкъщи да им е радостна къщата, да разговарят. От трети лица чувам, че разпитвала дали сме били щастливи, какви са ни отношенията, тъй като по принцип аз се държа с нея точно както ти казваш - отговарям й премерено без да се впускам в подробности и тя остава с впечатлението, че аз както се държа с нея така се държа и със сина й и едва ли не не сме щастливи заедно понеже аз съм била поттисната.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 11, 2008, 11:53:36 »

Ами това нейното вече ми прилича на доста нахално вмешателство в живота ви. Ако някой път ти кипне просто й кажи, че не е нейна работа дали си депресирана или не, а още по-малко е нейна работа как се държиш с мъжа си. Ако пък съвсем ти кипне направо й кажи, че тя е тази която те потиска и депресира с вечните си рапити, защото не е нейна работа да знае абсолютно всичко, което се случва в живота ви. Вие да не сте длъжни да давате отчет все едно сте деца в първи клас. Всеки трябва да си знае територията, защото има граници доколко един родител може да се бърка в живота на децата си, особено когато те са достатъчно големи.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 11, 2008, 11:55:08 »

Абе да разпитва, който и колкото си иска и да говори каквото ще!Вие нали сте си щастливи двамата!Уф че ме е яд на такива досадни жени дето много се месят ама.... Направо ми идва да я хвана и  beating beating beating Абе ти продължавай да "скромничиш" и като ти каже, че мъжете не харесват такива жени и кажи, че обаче точно нейният син явно харесва!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #29 -: март 11, 2008, 21:59:32 »

Чакайте да ви кажа да се посмеете  funnytooth ROFL Моята свеки изби рибата оня ден. И въпреки че тогава нададох такъв вой, че.... diablo сега ми е направооо...мега смешно!  sarcastic
Оня ден бяхме в свекитата да лапаме някви яйца и да си искаме прошки- моите уважения към тези от вас, които празнуват този ден, но на мен тази театралност ми идва в повече  pleasantry Ама това  друга тема  girl_wink
Та..понеже бях казвала на свеки, че на сватбата в дома на булката няма да има захранване от майка ми, а двете ще ни захранват в ресторанта, освен това няма и да се закичваме. И тя вчера като се изряза- ами, то понеже в дома на булката няма да се прави нищо, може би трябва да го уточним този момент с видеооператора...и аз слушам с едно ухо и аха да подмина репликата, но после се усетих и викам- какво да уточняваме?
И, чуйте сегааа, дръжте сеее- ами как какво-да не снима в дома на булката!  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ROFL ROFL ROFL ROFL
Леле като подскочиих-що да не снима?Ами щото нямало да се прави нищо там!!!!! Oh my ... И като викнах-булката е най-важният човек и как няма да се прави нищо, младоженикът ще влиза с ритуал, обувка ще търси, ще я пълни и т.н. Па дори да не правеше тези неща- представяте ли си! Да не снимали в дома на булката! ROFL funnytooth laugh ROFL Ооооофффф..ше падна!
Е те такава дивотия не сте чували,бас ловя!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines