Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:14:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 132748 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 24, 2008, 12:03:55 »

Ето я и втората част на тази тема!!! good
ПЪРВА ЧАСТ
« Последна редакция: март 30, 2008, 12:24:31 от maria_lakova » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1 -: февруари 25, 2008, 09:26:56 »

Моята бъдеща свеки ни е на гости за седмица и за сега се погаждаме добре  smile Не сме били дълго време заедно, за това и не знам какво мога да очаквам от нея занапред .... Понякога гледам с очакване какво ще каже, какво ще коментира, как мисли ... иска ми се да я опозная повече за да мога да й предвиждам реакциите долу-горе .... но още има доста хляб да изядем заедно  pleasantry Този уикенд ме кара да я возя напред назад и искаше цяла седмица да я возя и да я прибирам и все потаря колко е хубаво да си имаш кола, ама аз дето изгорих половината резервоар от служебната кола не ме пита .... и сега очаквам включване от колегите по този въпрос  girl_impossible Обясних й все пак, че въпреки, че е служебен разхода, не трябва да се прекалява .... Казва ми къде да паркирам като както аз така и съседите си имаме места, където си спираме и не е много коректно да се възползваме ако на друг му е свободно .... та обяснявам й аз, че така не трябва и ще си намеря друго място, както и направих и тя каза: "Е вие си знаете ...", но не стана по нейното мнение и се нацупи  sad ще свиквам явно .... За сега не се оплаквам, но ..... времето ще покаже как ще се развиват отношенията ни  smile
« Последна редакция: февруари 25, 2008, 09:28:50 от Katitka » Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 25, 2008, 09:35:02 »

Мдам...свекървите имат този на моменти досаден навик да изказват мнение относно това кога и как да се направи нещо...и много държат да е на тахната. Имам чувството, че се изживяват като майки-пазителки... nea Аз за това я държа на дистанция моята, за да не чувам реплики от този сорт...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 25, 2008, 09:53:47 »

е моята не е такава Girl_hide търси мнението ми както и аз нейното и го зачита Girl_hide
Катитка,много трудно би предвидила нейното мислене и реакция още по-малко щом се виждате толкова рядко,но е похвално това,че и показваш че имаш собствено мнение и можеш сама да преценяваш независимо тя дали ще се сърди или не good kiss2
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 25, 2008, 10:12:14 »

Ние момичета нали предната седмица с нашите и милото бяхме у тях за уикенда и пак останах очарована от моята свекърва.Много добре си пасваме и някакси се разбираме много лесно.И със свекъра са ни оставили като сме у тях с милото да се управяме сами без да ни висят на главата и да казват направи това, направи онова.Аз съм много доволна от това, защото само така ще се приспособя най-лесно и ще се почувствам като вкъщи. give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 25, 2008, 23:14:52 »

Katitka като четох за твоята кандидат свеки и карането се сетих за моята. Тя знае че на мен не ми минават много нейните приказки и като карам аз си мълчи, но качи ли се синът и да кара,т.е. моя бъдещ мъж започват едни настъвления... чак досадна става. Единия път като пътувахме заедно и аз си мълча, тя намила и Даниел по едно време ме пита какво става, защо така мълча, и аз му отговорих че майка му достатъчно напътствия дава, не е нужно и аз да му меля на главата. Та жената се сети да спре да дава акъл за малко поне. Иначе фразата: " Вие си знаете" и тя много я използва когато имаме противоречие по някои въпроси.

А миналата седмица като бях в командировка в Сърбия, точно по време на митингите и размириците го беше побъркала от притеснение по мен. До такава степен, че накрая и казал че е истеричка и да престане. Мила е жената, но толкова притеснения и загриженост ни идват в повече. Но по-добре така, от колкото да е някоя злобарка.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 25, 2008, 23:27:13 »

Иначе фразата: " Вие си знаете" и тя много я използва когато имаме противоречие по някои въпроси.

Ами тази фраза май е същата, както когато ние казваме на мъжете - "Ами ти решаваш" и искаме той да избере това което ние искаме
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 26, 2008, 10:22:17 »

ха-ха опасни сте,моята пък не дава на милото да ми се бърка като карам,а и на него не се бърка,но виж милото понякога ми иде да  beating когато не трябва се бърка,а когато трябва мълчи beating beating beating beating
не им се ядосвайте,ако само това е проблема значи сте добре какви свекърви има blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: февруари 26, 2008, 10:32:49 »

Ние сега се опознаваме с моята  blum blum blum тя ни е на гости заедно със сестра си до 2-ри март .... да ви кажа, пийваме ракийка със салатка всяка вечер от както са тук (вече 4 дни) и ни върви приказката много добре  Yes Разказваме си много неща, опознаваме се така да се каже  Wink
Катитка,много трудно би предвидила нейното мислене и реакция още по-малко щом се виждате толкова рядко
Наденце, да ти кажа, "опознавам" сравнително бързо хората, все пак съм НЛП практик  Wink има си техники за тази работа така да се каже ... и тя вече ми се поразкрива. Добър човек е, но признава, че все пак са друго поколение и имаме различия в мисленето ... а и те с повече житейски опит ... абе дано все да сме така  smile  Yes

Предните дни се редуваха да готвят те двечките за да ни оставят да си почиваме повече, а вчера аз се изредих и ме хвалиха, хвалихаааа blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 26, 2008, 16:05:07 »

Абе какво да ви кажа, наистина е вярно това, че сме различни поколения и никога няма да се разбира напълно едни други каквото и да говорим...
Аз за моята достатъчно съм говорила и разказвала, сякаш напоследък се поуспокои малко, току виж й е дошъл акъла..
Не че пропусна вчера пак да бърза да си разкаже битието още като ни видя - влизаме ние двамата в кухнята и почваме да приготвяме за вечеря и тя идва и без който каквото да й е казал тя почва - "Аз днес на обяд хапнах супичка.....", в който момент аз веднага я секнах (не мога да търпя да почне да ми говори глупости дето не ме интересуват без да съм я питала beating) и й викам "Мммммм браво на теб!!!! Bravo Bravo Bravo", при което на милото веднага му стана ясно, че ме е издразнила и него също явно и той я почна: "Ама верно ли?В колко часа я яде тая супичка?Ама стопли ли си я?Ама хубава ли беше?" sarcastic sarcastic sarcastic Изстреля ги без естествено да я чака да отговаря и след което й каза че никой не го интересува и тя "горката" - "абе не се заяждайте бе!Ще си кажа аз пък вие ако щете ме слушайте!"
Е това нормална жена ли е?И вече напоследък винаги така става като започне с нейните истории, понеже не й мъл1а я подмятам хапливи реплики и ако милото е там и той почва и явно тя започна да усеща, че е по-добре да си мълчи понякога....Добре че той ме подкрепя, ама няма как, то е толкоз дразнещо, че....как да издържиш?
А 3 секунди по-късно установих, че кафеварката работи - защо милата женица дето цял ден си е вкъщи да се сети като си направи кафенце да я изключи? (а кафеварката ни е подарък на нас с милото от нашите като заживяхме заедно, защото те допреди това първобитно пиеха турско, защото не се бяха сетили за кафеварка...?!) Само си мисля кога ли ще направя някоя поразия вече....Винаги някой след нея трябва да тича..А уж баба ще става и кажете ми как да я поверя да ми гледа детето после?Знам ли якакви ще ги свърши!Направо се плаша! Oh my ...
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #10 -: февруари 26, 2008, 21:57:25 »

Ооооо, момичета, аз тези фрази "Вие си знаете деца" или "Вие си решавате милички" ги чувам наааай-редовно! Даже забелязвам, че са придружени с леко свиване на раменете и свеждане на погледа   huhhuh.gif  huhhuh.gif  huhhuh.gif Може да не е злонамерено, но се дразня на това, защото ми изглежда малко лицемерно!  diablo
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #11 -: март 01, 2008, 15:20:12 »

Свекърва ми напоследък много се опитва да дава някакви безумни съвети или по-точно да дава примери с това как тя е гледала деца pardon
Аз й казвам, че мисля да кърмя поне 6-7 месеца, а тя ми вика: е, аз пък съм кърмила само 2-3 месеца angry angry angry Просто ще се гръмна pleasantry Много досадно, нали crazy
И куп други такива неща, на които смятам да не обръщам внимание, просто ще трябва да ги изтърпя beating crazy
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 05, 2008, 22:23:04 »

Тази тема е много тежка май huhhuh.gif
Аз с моята бъдеща свекърва  почти не поддържам отношения. Не сме се карали или нещо такова, но гледам да я държа настрана. Мисля, че колкото по-рядко се виждаме, толкова по-добре. Ние живеем сами и не ми се иска да й давам поводи за чести визити. pardon
Може да не съм права, но съм си такава.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 05, 2008, 22:46:29 »

blum моята пък продължава да си е перфектната бъдеща свеки...пу-пу...само дето вчера щеше да ме бие на табла,ама сама си бях виновна,и по едно време бащата на милото и се 'караше',че ми изкарва пуловете :sarcastic:и бяхме 3 срещу 1 blum обаче победих blush но тя беше по-добрата и трябваше тя да спечели danceg danceg danceg danceg
Теди защо да не си права,всеки сам си преценява какви отношения да поддържа с родата-била чужда или твоята,а и щом така няма проблеми-значи е о'к
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 10, 2008, 17:07:21 »

и моята е "перфектна"  good Без да обажда на никой от синовете си накарала мъжа си да им купи "кумпитор" хаха.... тя, която и отнема поне 15 мин докато си отвори пощата, а свекъра даже не знае как се "фключва туй чудо"...  tease а моб.тел., който им дадохме да ползват мина година докато разберат как работи.... ама много се смяхме като разбрахме, милото още ги пита по тел, 'ама вий сериозно ли?' а иначе постоянни оплаквания колко нямат пари как за нищо не стигат и т.н.
Абе всичко, което правят е мн весело - още миналата седмица като се видяхме пак ме умори от смях, с нейните примитивни идеи да бебешко дюшече, което сама щяла да ушие... бе не ти го ща, после ше ми се разкарваш една седмица болна... как щели курбан да правят за нашия апартамент - ехооооо а дорде дойде време за агнето ти знаеш ли колко работа има по пренасяне и обзавеждане и колко пари още ше тряват, само гледат да има ядене пиене и то най-вече да се покажат пред родата... щяла да ми подарява полилеи - и тях ше ги избере с "уникалния си вкус"  pleasantry за чудо и приказ като туниката дето ми е ушила сестра и - модела хубав, постарала се жената, ама поне да не беше басма на  дребни цветчета от най- различни цветове мат'риала...
радвам се че живеем далече и че не идват у нас, след като се роди бебето щели да идват по-често, да ама не - като няма къде да спят едва ли ще идват толкова често  pardon
Майка ми вика, че ще имам момче - щото съм била зла и на мен така щели да ми правят, ем ще поживеем, ще видим....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines