Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:54:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 132620 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: февруари 22, 2007, 16:50:36 »

Никой не е отслабнал с липосукция, но е подобрил тялото си от хармонична гледна точка.  dirol

Така е!  good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #16 -: февруари 22, 2007, 17:22:19 »

а някоя от вас правила ли си е някаква пластична операция и какво мислите за тях.например за липосукциите аз сам мн скептична,все си мисля че има и други методи като физически упражнения които в този случай могат да помогнат.
аз съм си правила на ушите защото стърчаха sad,но сега всичко е ок.

 Аз съм абсолютно съгласна с теб.Моята сватба наближава и на мен все повече ми се струва,че изглеждам ужасно  ROFL .И понеже трябва да се вземат мерки направих следното:1-во си свалих една диета от нета,2-ро купих си степер.Сега всяка вечер правя коремни преси и по 30-40 минути се качвам на степера.Не бих си направила липосукция,защото така или иначе после пак трябва да внимаваш какво ядеш и да спортуваш,за да не си възвърнеш "сланинките"  ROFL


Аз искам пък да кажа, че липосукцията коригира локализирани натрупвания на сланинки (примерно на дупето, корема и прочие) и колкото и упражнения да правим, пропорциите ще си останат едни и същи. Ако някой не е щастлив с пропорциите си, липосукцията определено помага, но очакванията трябва да са реалистични. Никой не е отслабнал с липосукция, но е подобрил тялото си от хармонична гледна точка.  dirol

 Харесвам си пропорциите и в момента съм 50 кг.,в следствие от диета.Но човек когато се подложи на диета и свали повече килограми тялото му(най-вече дупето)"провисва" именно заради това правя упражнения и въпреки че се занимавам с това отскоро вече има резултати.Смятам че има много други начини човек да отслабне или да оформи тялото си и (поне според мен)липосукцията е излишена по отношение на средства и болки.Чувала съм,че страшно много боли.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #17 -: февруари 22, 2007, 22:29:07 »

Смятам че има много други начини човек да отслабне или да оформи тялото си и (поне според мен)липосукцията е излишена по отношение на средства и болки.Чувала съм,че страшно много боли.

Гери, специално за тебе, прилагам снимки на липосукция на прасци. Ако нямаш дебели прасци, може би няма да разбереш, но от личен опит мога да ти кажа, и под 50кг съм била, прасците си остават непропорционални на останалото тяло. Единственото решение е липосукцията. И да кажа - не боли изобщо blum

(снимките не са мои)


* women_10_1.jpg (5.96 KB, 188x182 - видяно 1393 пъти.)

* women_10_2.jpg (6.21 KB, 188x182 - видяно 1244 пъти.)
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #18 -: февруари 23, 2007, 08:44:21 »

  Oh my ... silverarrow,не знаех че е възможно с липосукция да промениш до такава степен тялото си(признавам си  blush ).Моите прасци не са много малки,защото съм тренирала бягане на дълги разстояния около 4 години и когато напълнея краката ми изглеждат добре,но иначе  bad .Ами,знам ли...въпреки всичко може би не бих си направила липосукция,въпреки че резултатите са потресаващи,както се вижда на снимката.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #19 -: февруари 23, 2007, 10:45:19 »

Хей, симпатяги.... чета ви и нещо не мога разбера  huhhuh.gif
Никоя от вас ли не се сеща за негативните последици и рисковете, които крият тези процедури?  huhhuh.gif
Чела съм за немалко смъртни случаи след липосукция .... адски коварно нещо .... nea
В същото време пък имаме и лична позната, която почина .... след като си сложи силикон  sad
Просто не знам ....  nea Адски против това съм ....
Освен това знам, че след интервенция - поставяне на силиконови подплънки ... не е желателно, дори забранено физическото натоварване, спортуването. Без което съответно аз не мога, особено пък ако е аеробно натоварването  nea Така, че .... не знам след време като родя как ще се чувствам ...как ще се промени тялото ми ... не знам. Ако наистина има нужда от корекция по моите разбирания и през моя поглед  huhhuh.gif предполагам, че тогава ще мисля по друг начин. Но като цяло не одобрявам тези интервенции....
Разбира се, пластичните операции при нужда (естетическа), била тя в следствие от катастрофа, изгаряне с киселина (имаше един такъв случай пред ден в сутрешния блок на Бтв) и т.н. кофти моменти ги толерирам изцяло. Но останалите вече измишльотини и капризи, от които можеш и живота си да загубиш .... НЕ МЕРСИ !!! Замислете се Струва ли си !?  crazy
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #20 -: февруари 23, 2007, 20:21:24 »

Ама Дивичка, никой май тука не е изразявал радикални мнения, дори напротив, аз започнах поста защото ми беше чудно, колко всъщност момичета биха легнали под ножа просто ей така - съдейки по гласуването - май никой Wink.
Що се отнася за вредата от пластичната хирургия, разбира се, че крие рискове, но те са наистина нищожни, особено за "по-малките" процедури с локализирана упойка. И последно, аз никога не бих си направила каквато и да е пластична операция в БГ, въпреки по-ниските цени, защото тукашните доктори не ги лови никакъв съд. В Щатите ще ги осъдиш милиони само ако нещо мъничко се случи и по този повод са страшно внимателни и консервативни в процедурите.
И за да не остане някой с грешно впечатление, аз одобрявам консервативната липосукция (еднократна!!!!), защото минава и заминава, но личното ми мнение е, че поставянето на импланти е съвсем друга тема, защото операцията може и да мине успешно, но не се знае кога единия имплант ще се разтече, сплеска, размести и прочие...  Oh my ...

Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: април 02, 2007, 10:04:24 »

Хм... nea добре тогава...
Липосукция ... това е един вид адски мързелив начин да приведеш тялото си в хармоничен вид. ОК.
Обаче ... за колко време !?
След като легнеш веднъж под ножа и видиш, аджаба, колко лесничко е ... след време като се надуеш пак от нормалния си начин на живот ... ко прайм тогава ...  huhhuh.gif
Не знам ... нали е един вид изсмукване на мазнини (казано по най-прост начин, че не им знам там техните си наименования) ... но доколкото знам е временно. Т.е. така или иначе ако продължиш с нормалния си темп на хранене, евентуално и ако си предразположен ... това ми е струва временно закърпване на ситуацията. От където пък излиза, че ше се наложи сигур да се подложиш пак, от където пък се увеличава и риска за собствения ти живот ... и един вид за разбиване на организма ти ....  nea
Не знам ... поне логично така ми изглежда, че не че разбирам много ... нямам много инфо по въпроса....  pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #22 -: април 02, 2007, 10:22:09 »

Хм... nea добре тогава...
Липосукция ... това е един вид адски мързелив начин да приведеш тялото си в хармоничен вид. ОК.
Обаче ... за колко време !?
Много точно казано!
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #23 -: април 02, 2007, 19:04:42 »

Винаги съм си мислила, че операция на бюста няма да си направя, но след като кърмя ще ви пиша пак  Oh my ... И все пак си мисля, че бих се навила единствено ако положението стане много плачевно и нищо друго не помага, ще видим!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 03, 2007, 11:32:03 »

аз сигурно съм от малкото ако не единствената която иска да си намали бюста.ама е доста опасно но ако имах достатъчно пари щях до го направя.смятам че намаляването не е прищевка и мисля че може да ме разбере само човек с голям бюст като моя
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 03, 2007, 12:09:30 »

аз сигурно съм от малкото ако не единствената която иска да си намали бюста.ама е доста опасно но ако имах достатъчно пари щях до го направя.смятам че намаляването не е прищевка и мисля че може да ме разбере само човек с голям бюст като моя

И аз не мисля, че намаляването на бюста е прищявка, защото в някои случаи може и да навреди  shok
Моя бюст няма нужда от намаляне, но не мисля, че има нужда и от уголемяване (милото е на друго мнение  blush) и съм доволна засега от това, което ми е дал Бог   blush blush blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #26 -: май 03, 2007, 16:11:12 »

И аз не мисля, че намаляването на бюста е прищявка, защото в някои случаи може и да навреди  shok

Аз съм съгласна. А и най-грозните белези остават именно след намаляване на бюста. Не мога да си представя някой да се навие на процедурата и да остане с тези белези само заради прищявка.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 03, 2007, 16:26:01 »

аз не смятам че е прищявка знаете ли колко тежи и колко е трудно понякога.големия бюст е неудобство.това може да ви го каже всяка жена с много голям бюст както съм аз.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 03, 2007, 16:42:38 »

gucci, мила напълно те разбирам, при мен е по същия начин. И аз не смятам, че оперцията за намаляне е прищявка.Не мога да кажа, че бюста ми е страаашно голям, но определено е много голям за килограмите и ръста ми /48кг, 160 см/   shok
Като бях по-малка, направо беше фрапиращо, сега когато вече по-приличам на жена е по-добре,но все пак е доста трудно, тежестта, вечно малките сутиени, невъзможноста изобщо да си намери човек подходящ сутиен. 
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 03, 2007, 16:44:46 »

ами така е
ние с малкте гърди искаме големи, вие с големите малки, божа работа CHEERS
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines