Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:14:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 132617 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« -: февруари 18, 2007, 20:43:04 »

Една приятелка, която има перфектно тяло и много хубави стегнати гърди (може би Б размер среден) си направи пластична хирургия и сега е с пълно Ц. Тя много се харесва, а на мене ми прилича на Бимбо в момента. Винаги съм се чудела, защо жени с перфектно нормални гърди, решават да си слагат импланти? Единствения случай, при който бих се навила и то не със сигурност е, като ми увиснат гърдите до "кръста". Виждала съм такъв случай на младо момиче и никак не е красиво.
Любопитно ми е вие какво мислите по въпроса?  look
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 18, 2007, 21:53:10 »

Сега не мисля за такава интервенция, харесвам си се така, а и милото също!!! Но може би след време...
.... като ми увиснат гърдите до "кръста". Виждала съм такъв случай на младо момиче и никак не е красиво.
Любопитно ми е вие какво мислите по въпроса?  look

Така е, съгласна съм!!! girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 19, 2007, 01:04:05 »

silverarrow много ме разсмя good
аз много искам да си направя защото сега съм сигорно "непълно А",но най много до пълно В не повече.
даве сериозно се бях засилила миналата пролет но нещо много ме достраша nea.трябва да си помисля още много ,пък и имам много малко информация
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 19, 2007, 01:12:23 »

а някоя от вас правила ли си е някаква пластична операция и какво мислите за тях.например за липосукциите аз сам мн скептична,все си мисля че има и други методи като физически упражнения които в този случай могат да помогнат.
аз съм си правила на ушите защото стърчаха sad,но сега всичко е ок.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 19, 2007, 04:32:49 »

Бюста ми е едно нещата за които благодаря на природата!Надявам се по-дълго да бъда в тази форма girl_wink :PНе мога да кажа дали ще искам след 20 год пластична операция.Засега мисля че човек трябва да бъде естествен.А и една такава операция си носи последствията.Не можем да се преборим с процесите на стареене чрез хрургия т.е. можем но е тъпо да го правим.Засега се харесвам такава каквато съм!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 19, 2007, 13:13:32 »

Аз бих си направила,но след като родя(това е в далечното бъдеще).Естествено няма да ставам секс бомба,бих съобразила всичко със височината и структурата на тялото ми.
Иначе съм за пластичните операции,но само когато са направени с чувство за мярка и изглеждат добре!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #6 -: февруари 19, 2007, 14:13:31 »

Аз бих си направила,но след като родя(това е в далечното бъдеще).Естествено няма да ставам секс бомба,бих съобразила всичко със височината и структурата на тялото ми.
Иначе съм за пластичните операции,но само когато са направени с чувство за мярка и изглеждат добре!
Аз съм за ....само за повдигане като остарея,въпреки че имам малък бюст.Но честно казано много пъти съм се замисляла за пластичните операции и мисля че на бюста бих си направила,относно липосукцията...малко ме е страх и бих спортувала  усилено вместо това.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 19, 2007, 14:19:59 »

Аз не съм сигурна дали бих си направила пластична операция на бюста. Ако след раждане и кърмене се спаружи  kezz може да се замисля. Сега съм Б-е чашка нямам нищо против да съм и Ц-е, но ме е страх от резултата.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: февруари 20, 2007, 08:53:53 »

Аз май вече бях написала някъде, че съм предупредила бъдещата половинка, че след като му дам наследници, искам подарък пластична операция- повдигане тук, повдигане там. Само тогава бих се прежалила. Иначе никога не съм и искала да имам голям бюст-въобще няма да си отива с ръста ми, с един pushup bra се получава желания ефект и това ми стига. girl_wink
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #9 -: февруари 22, 2007, 13:39:42 »

а някоя от вас правила ли си е някаква пластична операция и какво мислите за тях.например за липосукциите аз сам мн скептична,все си мисля че има и други методи като физически упражнения които в този случай могат да помогнат.
аз съм си правила на ушите защото стърчаха sad,но сега всичко е ок.

 Аз съм абсолютно съгласна с теб.Моята сватба наближава и на мен все повече ми се струва,че изглеждам ужасно  ROFL .И понеже трябва да се вземат мерки направих следното:1-во си свалих една диета от нета,2-ро купих си степер.Сега всяка вечер правя коремни преси и по 30-40 минути се качвам на степера.Не бих си направила липосукция,защото така или иначе после пак трябва да внимаваш какво ядеш и да спортуваш,за да не си възвърнеш "сланинките"  ROFL
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 22, 2007, 14:05:57 »

преди години бях много слаба, сега напълнях доста !!!
и единственото хубаво нещо е големият бюст, който много си харесвам !!!!

не бих си направила пластична операция, освен за повдигане след време !!! smile smile smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #11 -: февруари 22, 2007, 14:51:01 »

ами мисля някой ден да кърмя моите бебоци... baby_girl baby_boy baby_girl baby_boy и ако провисне бюста-що пък да не си направя операция! но тия прищевки-увеличаване,намаляване...неее girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 22, 2007, 14:57:57 »

ами мисля някой ден да кърмя моите бебоци... baby_girl baby_boy baby_girl baby_boy и ако провисне бюста-що пък да не си направя операция! но тия прищевки-увеличаване,намаляване...неее girl_impossible

Съгласна съм с теб! И аз така!!! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 22, 2007, 15:57:59 »

Естетична обиколка на света

Пластичната хирургия се превърна в световна мания и достигна дори до най-отдалечените кътчета на планетата. Но не навсякъде жените мечтаят за силиконов бюст...
Хитпарадът на пластичните операции е различен във всяка държава - вкусовете зависят от културните традиции и от климата, разказва сп. "Грация".

Рио: божествени тела
В Рио де Жанейро животът целогодишно протича по 8-километровата плажна ивица. И точно затова най-важното за всяка жена е да показва с гордост перфектното си тяло.
За целта нежните създания не жалят средства и с готовност лягат под скалпела на пластичния хирург.
Това е валидно за всички латиноамериканки - по "Флорида стрийт" в Буенос Айрес също дефилират божествени фигури. Дори прословутата икономическа криза в страната не намали приходите на естетичните хирурзи там.
Латинокрасавиците са убедени, че на всяка цена трябва да са хубави, защото красотата помага - в любовта и... в печеленето на пари. С други думи, те просто инвестират в себе си.

Под фереджето
В арабските страни жените също имат своите предпочитания - те все по-често искат тялото им да бъде премоделирано. Защото начинът на живот, който водят, не е особено активен и не помага за добрата физическа форма.
Като се прибавят и ранното встъпване в брак и раждането на много деца, картината се изяснява напълно: отпуснати коремни мускули и натрупани мазнини в областта на ханша.
Освен интервенции, отстраняващи тези проблеми, арабските жени се интересуват и от корекции на носа, както и на овала на лицето - идеалът е кръглото лице, напомнящо луна, с високи заоблени скули.

На Изток
В азиатския свят желанията на дамите, прибягващи до естетичната хирургия, са доста по-близки до тези на европейките.

Но, разбира се, най-често се коригира формата на очите. Подобни интервенции се правели още през далечната 1896 г.
Другият хит е ринопластиката - носовете на японците и китайците са малки и сплеснати и затова жителите на тези страни често прибягват до услугите на пластичния хирург в желанието си да се сдобият с по-изразен профил.
А що се отнася до най-търсената в световен мащаб хирургична намеса ? увеличаването на бюста, азиатките се решават на нея най-вече за да се харесат на партньора си.

Разделена Европа
В Обединена Европа отношението към пластичната хирургия в различните страни е разделено на две. Парадоксално или не, в по-развитите в икономическо отношение страни от Северна Европа - Холандия, Дания и Швеция, се гледа с предубеждение на естетичните корекции.
Като цяло се забелязва разлика между северните и южните държави, продиктувана от климатичните особености: например жените в студените страни инвестират повече в лицето си, докато южнячките - в перфектната фигура.
В своеобразната класация на най-желаните от европейките интервенции са корекции на бюста и носа, заличаване на бръчки и премахване на торбичките под очите.
Очевидно днес вече не само холивудските звезди се подлагат на операции за разкрасяване.
Класация на най-търсените интервенции по 5-те континента

В Америка:
- Корекции на бюста;
- Липосукция и липоскулптура;
- Липофилинг (трансплантиране на жизнеспособни мастни клетки от едно място на тялото в друго).

В Европа:
- Корекции на бюста;
- Блефаропластика (хирургическо коригиране на клепачите);
- Ринопластика (операцията за променяне формата на носа).

В Азия:
- Ринопластика;
- Корекция на очите;
- Липосукция и липоскулптура.

В Африка:
- Липофилинг;
- Корекция на бюста;
- Липосукция и липоскулптура.

В Океания:
- Корекции на бюста;
- Блефаропластика;
- Липосукция и липоскулптура.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #14 -: февруари 22, 2007, 16:36:09 »

а някоя от вас правила ли си е някаква пластична операция и какво мислите за тях.например за липосукциите аз сам мн скептична,все си мисля че има и други методи като физически упражнения които в този случай могат да помогнат.
аз съм си правила на ушите защото стърчаха sad,но сега всичко е ок.

 Аз съм абсолютно съгласна с теб.Моята сватба наближава и на мен все повече ми се струва,че изглеждам ужасно  ROFL .И понеже трябва да се вземат мерки направих следното:1-во си свалих една диета от нета,2-ро купих си степер.Сега всяка вечер правя коремни преси и по 30-40 минути се качвам на степера.Не бих си направила липосукция,защото така или иначе после пак трябва да внимаваш какво ядеш и да спортуваш,за да не си възвърнеш "сланинките"  ROFL


Аз искам пък да кажа, че липосукцията коригира локализирани натрупвания на сланинки (примерно на дупето, корема и прочие) и колкото и упражнения да правим, пропорциите ще си останат едни и същи. Ако някой не е щастлив с пропорциите си, липосукцията определено помага, но очакванията трябва да са реалистични. Никой не е отслабнал с липосукция, но е подобрил тялото си от хармонична гледна точка.  dirol
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines