Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 133003 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 19, 2011, 18:24:42 »

Момичета днес гледах едно реалити за пластинчи операции и  bad Дори и преди да бях склонна да си направя нещо като повдигане на гърдите, само като видях какво ти правят и на какво приличаш накрая, вече съм100% сигурна, че ако не харесвам нещо в себе си по-добре да си дам парите за психолог, отколкото за пластична хирургия  girl_impossible
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 20, 2011, 16:19:41 »

госпожица колко време след операцията са давали снимки...по принцип в началото е нормално да изглеждаш като парцалива закърпена кукла  pleasantry  ама предполагам после с течение на времето белезите трябва да се заличат и да си изглежда всичко добре  pardon аз съм гледала на това пълна промяна предаването и е малко стряскащо като го видиш как режат и пъхат ама всеки казва че после нямало следи ...
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #182 -: февруари 20, 2011, 17:38:43 »

И аз съм гледала подобни предавания. Не е много приятна гледка. Чувала съм, че за 15 дена някъде болките изчезват, но не изглеждали като истински, все пак никой и не иска да лъже, че са итински де, но зависи според структурата и това колко силикон е сложен. И аз не мога да си представя да се пипна, природата ме е дарила с това, което имам, а най - важното е, че човека до мен ме харесва такава, а не с промени по себе си, не че имам нужда де.
Който има пари и не се страхува да го направи - нека го прави, напълно съгласна съм с това.
Аз не бих го понесла психически, да знам как са ме рязали, как са ми слагали чужди тела в тялото, странно ще ми е... girl_impossible
Активен
silveto87
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #183 -: февруари 20, 2011, 18:30:05 »

НЕ... ще оставя това на неоценените и комплексирани дами, които си нямат друга работа. Ужасно стоят тези гърди, ужасно!!!  Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 20, 2011, 21:36:32 »

Ами имплантите и повдигането са различни операции, при повдигането се изрязват и зърната, тъй, че има белег около цялото църно и надолу от него през средата на гърдата + под гърдата, ужасна картинка  bad А те след пълна промяна по тв ги дават гримирани и обработени  nea
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 20, 2011, 22:59:19 »

това ми звучи много страшно...после милото да ми гледа белезите и да го е страх да ме барне  nea остай ти тази работа  nea
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 21, 2011, 22:41:11 »

Госпожица е напълно права, че при повдигането остават белези. Мажат се със специални кремове и се заличават, но не напълно. Могат да се махнат и с лазер, за да се махне съединителната тъкан и все едно не ги е имало. Това обаче си е сума.
 При съвременните методи на поставяне на силиконови импланти нещата са малко по-различни. Белегът е под мишницата и е около 2.5 см. В гънката е и се скрива до 1 година.
Колкото до "неоценените и комплексирани" дами, да, някои са такива. Комплексите обаче се изразяват основно в неспособност да приемаш факта, че някой има нещо, което ти нямаш, и затова ти го отричаш и се държиш нападателно.
Един от 6-те основни човешки "нагони", които се опитваме да задоволим, според едни от най-известните психолози, е стремежът към естетичното, към красотата. Според мен, е много хубаво, че медицината се развива и в тази област толкова бързо!  yahoo За всяка новост, обаче е необходимо време, докато се разшири човешкият мироглед и от една страна я приеме, а от друга разбере правилно и не прекалява с нея.  smile 
Активен
Дани
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #187 -: март 11, 2011, 20:21:55 »

Колко трябва да е коефициента ти на интелигентност за да си направиш операция само заради естетическите ти възгледи или ниското си самочувствие? Може би... -50?
Аз лично така го разбирам този въпрос - защо момиче с ниско самочувствие ще трябва да си слага импланти и защо някой ще иска да поддържа "този недостижим блян" като пуска мнение след мнение с цел да се самоубеди, че не е направил лошо с тялото си?
Преди малко разгледах едни снимки... потресаващо е на какво се подлагат отчаяните жени, които не могат да се оценят такива каквито са и постоянно променят нещо в себе си, докато не заприличат на киборги.
Потресаващо е колко глупави са някои жени, колко повърхностно мислят и как имат за фикс идея да си натъпчат тялото с импланти, а после да се пъчат с нещо, което дори не е тяхно, нещо което по скоро ще ги принизи в очите на другите, отколкото да ги извиси.

Последно, давам положителна оценка само на интервенции, които са с цел премахването на заплаха за човешки живот или тумори и такива неща, но ако съседката решила, че иска големи ЦОМБИ, които да размята по улиците и форумите... някак е смешно..
За жалост има много такива жени...
За тях незнам дали има шанс, но дано другите, които се замислят да направят това с тялото си да видят снимките, да видят на какво ще подложат тялото си, какви разрези, грозотии, неестествени неща, в които няма нищо от естетическото, към което се стремят....
АЗ ЛИЧНО ИЗКУСТВЕНИ ЦОМБИ НЕ ОБИЧАМ... НЕ ПОЗНАВАМ И ХОРА, КОИТО ХАРЕСВАТ...
  tuktuk
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 13, 2011, 13:53:35 »

Малко съм Offtopic за който за пореден път се извинявам! sad
 abs, постът ти е меко казано обиден, но по-скоро показва неоправданата ти (или може би прекалено оправдана) неприязън към момичетата, които са си направили операция! Или личната ти неприязън към някого, по-специално мен! Чак толкова нападателна да си, а да имаш 3 поста...И двете знаем коя си и защо го правиш- обяснихме си го на лични! Преследваш ме в едни и същи теми, за да ме обиждаш, а модераторите трият ли трият! Комплекси нямам, очевидно е защо! Просто се дразня зверски от ограничени хора, които искат да поставят всички в своите рамки!   NO Ти обаче не си просто ограничена, а водена от лични негативни емоции. А това, че не познаваш хора, които харесват силиконов бюст е явно, защото контактите ти са ограничени или защото хората ги е страх да ти го кажат. Освен това колкото и примери с "прекалили" жени да включваш, няма как да ги сложиш на равно с останалите жени, които изглеждат естетически добре и това е факт!
Убедила съм се отдавна в ползите на естетическата хирургия и самата аз се чувствам страхотно! yahoo Мнения относно операции изказвай колкото си искаш (поне прочети преди това нещичко, за да бъдат меродавни). Но няма да ти позволя да окачествяваш постоянно по този начин мен или която и да било друга жена, подложила се на операция.

Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 13, 2011, 21:17:27 »

Излишни са каквито и да били такива крайни изказвания или нападки спрямо тези които са решили да си сложат силикон,...та дори и да са решили да се претъпкат с такъв...това е въпрос на гледна точка и на усещане...това че аз или някоя друга жена е против силикона, не означава че трябва да съдим и убиждаме тези които са си сложили  pardon все пак трябва да уважаваме малко или много и чуждото мнение...всеки си има право на такова...аз съм силно против силикона и никога не бих си сложила...както съм и казвала на пред в темата...ама да тръгна па сега да убиждам тези които са си сложили айде ся...
Monikamaria не се чувствай длъжна да даваш обяснения на всякакви такива провокации...не си длъжна на никой..ти си си права за себе си и който искад а го разбира да го разбира...който не...си е негов проблем...


аз влезнах тука за да споделя какво гледахме миналата вечер по ТВ. даваха някаква клиника която слага силикон по някаква модерна техология... режело се под ореола на зърното на гърдата и се слагал така че дори и да забременее жената и да си има бебе може да кърми...не се нарушавали не знам си кои там връзки...После не оставал никакъв белег...ама и сигурно ще да е доста скъпо удоволствие...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 14, 2011, 12:53:57 »

Този път няма да трия мнението, но ако още веднъж прочета хейтърски болднат коментар, банвам потребителя, без да се замисля  diablo

abs, отрицателно мнение може да се изкаже без обиди - глупави, ниско интелигентни и т.н. Точно това окачествява мнението като хейтърско. Ако в случай, че не е ясно какво означава: хейтър (една хубава статия по темата).

Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #191 -: март 14, 2011, 16:01:56 »

Момичета, по-точно тези които си слагате силикон или си правите други интервенции. Да ви попитам не ви ли е страх да ви режат и шият, струва ли си болката. Аз при мисълта за инжекция само изтръпвам ,пък какво остава за такова нещо.  shok Да оставим настрана и болката,но винаги има и вариант при който недай си боже може да не се събудите.... Как преодолявате всичко това ?

Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #192 -: март 14, 2011, 17:22:16 »

Според мен до пластични операции трябва да се прибягва само ако има някакъв проблем, който създава комплекси. В друг случай не го одобрявам.
Активен
Дани
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #193 -: март 14, 2011, 17:55:01 »

Момичета, по-точно тези които си слагате силикон или си правите други интервенции. Да ви попитам не ви ли е страх да ви режат и шият, струва ли си болката. Аз при мисълта за инжекция само изтръпвам ,пък какво остава за такова нещо.  shok Да оставим настрана и болката,но винаги има и вариант при който недай си боже може да не се събудите.... Как преодолявате всичко това ?



Ужасно е да причиниш това на тялото си. Аз никога не бих причинил това на половинката си. Харесвам я такава, каквато е, не искам да стане една от многото, които придобиват този вид чрез пари и шевове, харесвам естествените момичета, които много повече могат да се гордеят с бюста си отколкото някоя жена, която се е тунинговала.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 15, 2011, 15:30:53 »

BeRa, Teo, благодаря за намесата! give_rose До колкото зависи от мен обещавам да се опитам да запазя добрия тон в темата!
BeRasmile специално за тази операция аз лично не съм чувала. В моят случай белегът е под-мишницата, 2-3 сантиметров и мога да кърмя без проблем, тъй като импланта се поставя под-мускулно! За мен беше важно да мога да кърмя и затова така ги направих! good
fashionsmile истината е че си боли. Факт е! При всеки болката е различна, но я има. Аз обаче три часа след като се събудих си станах да се разхождам и да си взема душ. Други обаче нямат моя късмет и 2-3 дена лежат.  pardon Просто всеки има различен праг на болка и съответно е способен да я изтърпи различно. Лошото е, че няма как да знаеш теб колко ще те боли. sad  При зъболекаря според мен е по-голяма обаче! laugh Моят истински страх е от него, честно!

Господин за един ден, няма смисъл да лъжеш че си мъж, личи си от предишните ти мнения, а и от писмата ти до мен.  pardon Тук хората не са глупаци.  Offtopic И тъй като си ме блокирала ще те помоля тук пред всички да не лъжеш, че познаваш бъдещия ми мъж ми и ми бил иневерявал с някаква Петя, защото това вече е наистина грубо! Аз държа на семейството си и то е нещо, с което човек не бива да се подиграва! Моля те официално и за пореден път да ме оставиш на мира!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines