Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 152799 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 09, 2011, 11:38:42 »

майчета колко често сменяте козметиката( кремче за дупе, кърпички, олио, сапунче и т.н) на бебоците?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #181 -: март 09, 2011, 13:09:26 »

Ечи, аз бях се обзавела с козметика на Чико.Обаче не ми хареса шампоана ,нащо като пърхут му направи на Марти.Другото всичко е ок.Смених шампоана с Джонсън и сега е ок.Аз процедирам така.Щом кожата на Марти е добре от тази козметика не виждам смисъл да я сменям.И  не смея  да го правя.Ми така де какво да правя после един с шампоан който е 5,9 евро ако не му е добре с него.Ползвам кърпички на Памперс  и памперсите също.Щом на Марти му е добре с тях не сменям,ми един кашон с памперси ми е 29 евро ако той се изприщва от тези които съм сменила,за това така си карам с едно и също
« Последна редакция: март 09, 2011, 13:11:21 от juji » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 09, 2011, 13:18:44 »

Съгласна съм с Жужи good Не виждам смисъл от смяна на марката, ако понася добре на бебето.
Ние ползваме измиващия гел на Мустела за коса и тяло, а против подсичане - крема на Weleda smile Засега нямаме оплаквания smile
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #183 -: март 09, 2011, 18:01:11 »

майчета колко често сменяте козметиката( кремче за дупе, кърпички, олио, сапунче и т.н) на бебоците?
най-добре е ако тези които ползваш в момента му понасят да не ги сменяш,че при нас стана проблем като сменихме олиото, кожата по цялото тяло се напука и се обели,след това така и не намерих друго, дори и медицинско,което да й понася и личната каза да спра да я мажа с каквото и да било.
Активен
Rallie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 13, 2011, 14:05:22 »

Някой ползвал ли е крема против подсичане Судокрем? Една приятелка го е ползвала за второто си дете и казва че не е намирала нещо по - добро за сега. Аз искам малко повече мнения за този крем  blush
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 14, 2011, 10:05:58 »

Някой ползвал ли е крема против подсичане Судокрем? Една приятелка го е ползвала за второто си дете и казва че не е намирала нещо по - добро за сега. Аз искам малко повече мнения за този крем  blush
За мен судокрема е най-ефикасен  good
Като ни изписаха от болницата се прибрахме страшно подсечени - за 2 дена със судокрема всичко се нормализира  good
Някои майки казват, че бил много силен, за да се ползва на всяко сменяне на памперса  crazy
Моята педи казва, че е много добър и няма проблеми да се ползва постоянно  good
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #186 -: март 14, 2011, 10:19:08 »

Rallie, и ние сме със Судо крема вече 9 месеца smile Наистина е добър, ние го ползваме когато се зачерви дупето при по-често акане или нещо такова и Влади се е подсичал само веднъж  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 14, 2011, 10:48:51 »

Судо-крем е на цинкова основа.От акушерка знам,че това е най-ефикасното средство за лекуване на подсечено,но тя също не препоръчва ежедневното използване.
Аз ползвам козметика на Саносан и техният крем също съдържа цинк,но това което не ми допада е,че е мазен като крем за лице,а Судо-то наподобява крем "Здраве"-твърд и плътен.

По друг повод се наложи да купя цинкова маз и я ползвам за дупето от два дни,заради ситни пъпчици дето не знам какви са,но не е подсечено.Определено успокоява и видимо пъпките намаляха.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #188 -: март 15, 2011, 09:23:45 »

Имам нужда от съвет на Чико нещата купувам спокойно, за мен те са добри, но козметиката не съм купувала на Чико още, сега пробвах няколко мострички и ми хареса кремът за под пелените и гелчето за коса и тяло. Интересува ме дали някой ги е ползвал, какви са ви отзивите ви за тези продукти?  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 15, 2011, 09:27:38 »

Диде, да не би памперсите да не и понасят на малката? Защо не вземеш 3-4 бройки от друга марка, за да прецениш smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #190 -: март 15, 2011, 10:19:15 »

Имам нужда от съвет на Чико нещата купувам спокойно, за мен те са добри, но козметиката не съм купувала на Чико още, сега пробвах няколко мострички и ми хареса кремът за под пелените и гелчето за коса и тяло. Интересува ме дали някой ги е ползвал, какви са ви отзивите ви за тези продукти?  give_rose
Не съм доволна само от шампоана на Чико.Ползвам само душгела с него се къпем smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 15, 2011, 19:44:35 »

Диде, да не би памперсите да не и понасят на малката? Защо не вземеш 3-4 бройки от друга марка, за да прецениш smile
Не мисля,че е от памперсите-употребихме един пакет преди да се появят пъпки.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 19, 2011, 23:00:33 »

И аз искам да попитам...аз използвам на мустела млякото за тяло, но от няколко седмици виждам, че на места като лишейчета, които само се напипват и съхне кожичката, та се чудя дали не се налага нещо по-мазно...например олио? Иначе аз изпозвам душ-гел пак на Мустела всяка вечер като я къпя...
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 20, 2011, 09:21:43 »

Момичета,кажете олио или мляко за тяло,което да е по-мазничко,че на Ивето кожата е много суха явно и вечер като я изкъпем  намажа-добре,но сутринта вече има пак нужда,защото стои сякаш се бели като гущерче...в момента мажа с олио на Себа мед,но явно не и понася...май зехтинчето е най-мазничко?

Сега прочетох,че и m_eleva19 имат сходен проблем blush
« Последна редакция: март 20, 2011, 09:23:41 от preslava_82 » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 21, 2011, 07:45:57 »

Момичета,кажете олио или мляко за тяло,което да е по-мазничко,че на Ивето кожата е много суха явно и вечер като я изкъпем  намажа-добре,но сутринта вече има пак нужда,защото стои сякаш се бели като гущерче...в момента мажа с олио на Себа мед,но явно не и понася...май зехтинчето е най-мазничко?

Сега прочетох,че и m_eleva19 имат сходен проблем blush

бадемово олио  good и най-добре не използвайте измивни средства всеки ден,  все пак детето не е копало нивата, водата е достатъчна. Аз мия с шампоан веднъж в седмицата. Евелин е с атопичен дерматит лека форма и много внимавам да не и задълбоча проблема. За мен това засега работи.
« Последна редакция: март 21, 2011, 07:48:41 от ellie_bellie » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines