Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:28:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 153001 пъти)
 
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #105 -: юни 13, 2010, 22:34:51 »

Определено Мустела е най-добрта, но за съжаление напоследък доста липсва по аптеките, тъй като има проблем с внос й .
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 14, 2010, 09:09:27 »

Мацки, ние сме с Бочко - ама цялата серия май ползваме - антибактериален крем за ръце без отмиване, мокри кърпички, лосион за тяло, защитен крем, крем за подсичане и сапун. Много съм доволна, слава Богу не ми е направил проблем нито един продукт. Само кърпичките ми миришат малко силно и съм ги оставила в количката за зор заман, но на малчо му понасят чудесно.
Активен
mimi_08
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #107 -: септември 25, 2010, 21:28:50 »

Най-много използваме продуктите от козметиката на ,,Чико,,- шампоан, сапун, крем против подсичане. През лятото купуваме слънцезащитни кремове и гелове и кремове против ухапване от комар.
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #108 -: септември 28, 2010, 12:28:26 »

Майчета искам да ви попитам някой да има отзиви за бебешката козметична серия на Нивеа и Хип?
Активен
mimi_08
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #109 -: септември 28, 2010, 21:24:57 »

На Нивеа само веднъж съм използвала, но съм много доволна от продукта.  smile
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #110 -: септември 29, 2010, 11:20:04 »

Специално за Нивеата чувам много различни мнения и незнам какво да избера.Слушам също така хубави отзиви за Бюбхем и Себамед...май лутаницата ми между марките бебшка козметика ще е голяма. girl_impossible
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 29, 2010, 12:11:12 »

Аз мога единствено да дам мнение за Sebamed - от началото съм с нея, ползвам шампоан, душ-гел и олио за мазане, мога да кажа, че съм супер доволна. Да чукна на дърво, никакви зачервявания, алергии и тем подобни не е имало.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 29, 2010, 13:46:37 »

Вили, а крема за подсичане? на Себамед ли ти е и доволна ли си? Че и аз съм решила на Себамед да взимам козметиката...
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 29, 2010, 20:32:58 »

Крема ми е Sudocrem, мацам с него, не мога да кажа колко е ефикасен, понеже досега Ема не се е подсичала (дано и да не се подсича никога) и не съм имала такъв проблем, ама я мацам профилактично. Този е малко като крем Здраве, поне на мен на него ми прилича.
« Последна редакция: септември 29, 2010, 20:46:31 от Вили » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 29, 2010, 21:38:07 »

И аз ползвам Судокрем  good Никола не се е подсичал до сега , но и аз го мацам от време на време. А като му излязат някъде пъпчици или има зачервено, като го намажа и всичко минава
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 01, 2010, 11:04:37 »

Агент Т За зимни бебета препоръчват олио,а като стане по топличко лосион  good
За Йоанна бях купила Бюбхен(такова беше и шампоанчето ни дълго време) и бях доволна въпреки,че съм го ползвала броени пъти,в последствие прецених за себе си,че не искам да мажа малката с нищо и кожни проблеми никога не сме имали  smile
В момента ползваме съвсем други марки Бочко,Тео бебе
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 01, 2010, 17:38:10 »

В темата за покупките се спомена една марка Веледа от натурални продукти и за тях искам да кажа, че наскоро ми подариха от тази марка за мазане по време на бремеността и го харесвам много smile
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 01, 2010, 21:13:18 »

Аз поставих въпрос за Веледа, но оспамих друга тема, преди да видя, че има отделна темичка give_rose...днес я видях в аптеката, заедно с пълната серия на Нустела и жената каза, че вечя няма да има проблеми с вноса на Нустелата, но на мен ми хареса Веледа, че всико в тази серия е натурално и се замислям...ако на малката кожата и е като моята...ще се видя в празници. аз направих алергия от себамед, която е дабра марка, ползвах и бебешко олио на джонсън, от което станах цялата в пъпки и затова много ме притеснява каква козметика да и взема...а и мине се не мине време и аз съм с обриви от нещо...А какво ще ми е необходимо за бебето да си взема, понеже мисля утре да ги напазарувам тези неща?  ясно е за бебешкото олио, кремче за подсичане, шампоанче (има го в комбинация с душ-гел) и сапунче...друго?
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 02, 2010, 17:39:27 »

Купих днес козметиката...взех си подсичащо кремче на бочко, мокри кърпички на памперс, и олио и шампоанче на нустела...не взех на Веледа, защото съставките с тези на Нустела бяха почти еднакви, а цената е доста по-висока...
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #119 -: октомври 03, 2010, 14:34:52 »

Данитка доволна ли си от Бочко и Тео? blush
m_eleva19 ще споделиш ли с нас за каква ценова разлика става въпрос? huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines