Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:27:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 153148 пъти)
 
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 10, 2009, 19:19:07 »

Еми, за отпушване не точно, по скоро втечнява ако има твъди секрети и прочиства нослето. Ако кихне после беб е най-добре, че направо ги изхвърля, ама ако не - с помпичката. Що те е страх пък тебе? Необходимото зло са тези аспираторчета, няма как.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #76 -: юли 21, 2009, 23:00:08 »

НИЕ СМЕ НА Mustela, много съм доволна, макар че са скъпички
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 21, 2009, 23:26:47 »

 А някои да има впечатлевия от бебешката серия на Sebamed ?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 22, 2009, 07:38:10 »

Гого го мажеха със Себамед в болницата - много хубаво мирише и лесно се разнася  girl_in_love Дадоха ми мострички оттам, но след това започнахме да ползваме Мустела по препоръка на педиатърката ни, та повече отзиви нямам  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 22, 2009, 10:45:49 »

и ние мажем със себамед (всичко останало ни е на адерма,но ни казаха че тази марка няма лосион crazy)blum,за сега сме доволни,дано не се налага да го сменяме smile
« Последна редакция: юли 22, 2009, 10:58:41 от maslinka » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 22, 2009, 12:17:58 »

Благодаря ви много Петето и Маслинка !  give_rose Значи ще си взема Себамед. Аз съм ползвала антиалергичната серия за големи и съм доволна, но исках да чуя за бебета как е.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #81 -: юли 23, 2009, 16:09:19 »

И аз мисля да взема Себа Мед.  На една лекция ни я представяха тази марка и ни препоръчаха за начало да вземем измиващото блокче за миене на дупета като сменяме памперса,измивен гел за къпането и нежен крем за след банята. За начало мисля да взема тези три продукта.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #82 -: юли 23, 2009, 18:59:35 »

Днес пробвах крем за подсичане Sudocrem, май е по-добър и от този на Мустела, много е мек и приятен на пипане
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #83 -: юли 23, 2009, 19:11:17 »

Инка,този физиологичен разтвор за нослето за какво е за отпушване ли,че Дени ми хрипа от известно време и има сополи в носа huhhuh.gif.Ама с тея помпи нещо ме е страх да му дърпам сополите crazy

за отпушване най-добър е бактробан маз, ние изпробвахме доста неща, но това даде резултат.Като се прибрахме  от родилния дом, бебо имаше секрет в очите, от там стигна до нослето и само на десетиа ден от раждането, гашлица и запушено носле, само това помогна
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 10, 2010, 10:58:44 »

И аз да кажа за козметиката-моята приятелка ми подари комплект на мустела,ама не ми е купила пяна и май ще си я добавя.Малко ме е яд защото са пуснали бебешка козметика на авен,а тя ми е една от любимите козметики-за мен де,та си мисля че сигурно и бебешката ще е добра,но да е живот и здраве и нея ще изпробвам.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 10, 2010, 11:10:28 »

Аз ползвам на Авент в момента, не е лоша. Крема за тяло попива бързо, но оставя бели следи по тъмните пижамки, които се перат естествено. Но кремчето за смяна на пелени ми се струва че на Мустела е по-добро, като моя фаворит си остава Судокрем. С една опаковка от големите изкарах 3 месеца и след това почнах с мустела и авент, защото ми бяха подарък - и с двете получава лек обрив.
Честно казано не съм възхитена от Авент, но това е може би защото очаквах повече.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 10, 2010, 11:42:30 »

Аз също съм много доволна от Судокрем, но го използвам само при зачервено дупе и то само на зачервените места, за да не привиква кожата към него, а и е много силен. Пробвала съм го и на мен за ранички и пълки и много бързо действа:) Като основна козметика ползвам Бюбхен good
За Авент и аз съм чувала много добри отзиви girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #87 -: януари 10, 2010, 18:05:22 »

Откакто се е родила дъщеря ми за дупето ползвам един македонски крем в розова кутия, нарича се "Детски крем с витамини". Много е хубав и досега не сме имали зачервено дупе  good Бузките също мажа с него, когато са изпръхнали.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 10, 2010, 18:31:16 »

Аз за подесечено дупе, ползвах крем "Павлодерм", много е добър, ползвах него след като бях опитала с много други, но без ефект!!!
Сега ползвах на "Бюбхен" шампоанче, но напоследък взе много да го сърби главицата Коско и днес купих на "Себа Мед" сапунчето и шампоана за коса и тяло, да видим дали ще има ефект!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 10, 2010, 19:33:06 »

Ще си много доволна от себа ме.На мен една приятелка аптекарка ми беше дала няколко тестерчета-много бях доволна.Даже и з мен мислех да си взема.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines