Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:32:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 153158 пъти)
 
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 27, 2009, 17:59:34 »

Пудрата защо ти е, маце? Не е ли по-добре да мажеш дупето с кремче?
А иначе какво друго да ти трябва.... ми за къпане нещо и това е. Олио си си взела, кремче си имаш и това е май. Ще видиш дали на беб ще му понесе тази козетика, няма как да знаеш предварително, и ако всичко е ок ще си продължиш с това.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 27, 2009, 18:03:55 »

Ми ,Инче,и аз не зная за какво ми е пудрата blush ама за всеки случай си купих blush луда работа са тва бъдещите мами crazy
За къпане освен някакво гелче,ще ме трябва ли и шампоан отначало-чувала съм че не е нужно crazy
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 27, 2009, 18:09:11 »

Ами , Майче, ще ти кажа аз какво ползвам, пък ти си прецени. Аз съм с цялата серия на Нивеа Бейби - гел за баня за цялото тяло и главичката, олио за след това и крем сензитив за дупето. От както почнах захранването обаче, нали акото се промени като цвят, консистенция и състав и дупето започна да се зачервява, та като видя, че е такова и ползвам Судо крем. Повечето бебешки препарати за къпане, доколкото знам, са две в едно.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 27, 2009, 18:12:52 »

Мерси ,Инче :)Значи само нещо за къпане ми остава да купя.А майка ми ще ми носи кремче Бочко-тя каза че бил хубав pardon
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 27, 2009, 19:20:13 »

Бочкото е хубав крем, да  good
И аз си набавих серията на Нивеа бейби, имам и мостри на себамед(подарък от болницата). Въпреки това си ползвам преварен зехтин за мазане след къпане  pardon и козметиката ми остана малко на заден план  pardon
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 11, 2009, 22:15:44 »

Какъв слънцезащитен лосион ползвате за бебоците?Със Стела използвах кремчето на Мустела 50,мин.година-спрея на Еюсерин,сега се чудя за Себа мед лосиона 50-ти фактор.Искам да е лосион,150-200мл,не кремче,направо ще го използвам и за двете-на едната-поради страх от изгаряне,на другата-за да не почернее още повече smile Стели преди три дни ми направи слънчева алергия...препоръчайте от опит вид медицинска слънцезащитна козметика!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 11, 2009, 22:53:12 »

Аз Коско го мажа от миналата година с "Нивеа" 50+ , ама не този, който е за деца! Оказа се, че този който ползвам го нямаше никъде, купихме го от Тенерифе за 10 евро! Много добре му понася, нямаше нито обтиви, нито нищо, почерня много хубаво на морето! good
Сега пак започнах да го мажа със същото, той много се радва, че мама го "маши" (маже) Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 12, 2009, 08:17:14 »

Искаш медицинска...нашия крем е на А-дерма,но е фактор 25 и е 75мл.,а ти не искаш такъв.От опит мога само това да ти препоръчам.Крема е доста гъст и като започнеш да го разнасяш става повече и повече..т.е. слага се супер малко.Казаха ми,че А-Дерма вече нямали крем с фактор 50,та се чудя лятото какъв да ползваме?Миналото лято мазах с Бюбхен,фактор 50 с мирис на кайсийки,много добре се нанасяше,но го зарязах,така си стои.Ще посъбера и аз малко мнения за слънцезащитна,медицинска козметика и ще споделя  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 12, 2009, 11:07:03 »

Аз взех крем на Нивеа 30 фактор, но много е гъст и трудно се разнася.  angry Цялото лице на Жорко стои бяло от крема - може би трябва по-продължително да се маже, за да се разнесе хубаво, но той не стои мирен и едвам го мажа. Иначе една приятелка ми беше препоръчала Мустела, но понеже не можах да го намеря като ми трябваше и реших за Нивеата. Може би, обаче по-късно ще купя и друг, който се разнася лесно, защото ако знаех, че е толкова гъст нямаше да купя този.  nea
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #69 -: април 13, 2009, 10:39:24 »

Аз също съм много доволна от слънчевата серия на Мустела и изобщо от продуктите на тази марка. От както се е родило нашето дете я ползваме, забележки нямам никакви. Кремчето за слънце е с фактор 50- гъстичко е, като всеки крем за слънце, но се разнася добре. Бебчо за първи път беше на плаж на 3-4 месеца, изобщо нямаше никакви проблеми  smile Има и крем за след слънце, също е много добър!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 10, 2009, 14:56:44 »

Аз днес оборудвах бебка с козметиката за къпане, взех шампоан с душ гел на Клоран, който не дразнел очите, олио на Бюбхен и за дупето Судокрем. За сега друго няма да ми е необходимо нали crazy
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 10, 2009, 15:01:48 »

Ами да, Голди, това е. И физиологичен разтвор може да вземеш да си имаш, препоръчвам в малки ампули, и май на първо време е това.
Аз , когато реша да мажа дупето на Стилиан, също ползвам Судокрем. Вълшебен е при всякакви зачервявания.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 10, 2009, 15:07:10 »

Физиологичния разтвор за почистване на какво е
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 10, 2009, 15:25:50 »

Ами физ. разтвор от ампулите, моят е на Тонимер, аз го ползвах всяка вечер до към 3-4 месец така - след баня капвах няколко капки на клечка за уши и почистваш ушичките, и малко на памуче и минавах по клепачите, ей така просто. Ето ги


А физ. разтвор за носле ползвам Диснемар, синя опаковка за кърмачета и малки деца, от него пръсвам в нослето и после с помпичка дърпам ако има нещо, като беше на 1-2мес. с клечка от тези с ограничителя. Препоръчвам този Диснемар, понеже е с много фин накрайник, и струята е деликатна, другите видове са с по-силна струя и бебето се стряска, или пък накрайника е много дълъг и може да бъде болезнено ако не се прецени колко да се пъхне в нослето. Е то го и него

Всичко това може и да не го правиш, разбира се, Голди, аз ти казвам аз как процедирах.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 10, 2009, 17:43:06 »

Инка,този физиологичен разтвор за нослето за какво е за отпушване ли,че Дени ми хрипа от известно време и има сополи в носа huhhuh.gif.Ама с тея помпи нещо ме е страх да му дърпам сополите crazy
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines