Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 14:56:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 149461 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 19, 2008, 17:27:28 »

Зехтинът запушва порите, по-добре ги остави да дишат без да ги мажеш. И аз се бях притеснила от тези пъпчици (и ние имаме гъста коса), но дерматоложката ми каза да не ги мажа и минаха. Сега само от време на време има на тила бебо.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 19, 2008, 17:32:44 »

Ами нашата педиатърка защо ни каза да си го мажем с него shok  или се отнася само за пъпчиците crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 19, 2008, 19:16:56 »

На Дани кожата се изчистваше до 2-рия месец!До тогава имаше редовно ситни червени пъпчици по лицето си /не от претопляне/ педиатърката ни каза,че това е бебешко акне /от хормоните преминали през тялото на бебето по време на бременността/След баня мажех цялото тяло,но без лицето -за да диша кожата! Не мажете лицето с олио или зехтин,особено в тези жеги good
Дани също има доста коса /на тила е най-гъста/ и редовно му се поти главата!
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 20, 2008, 09:39:34 »

Нашата козметика, която сме купили до сега е :
Шампоан на Джонсън



Бебешко олио на Джонсън



Крем против подсичане на Джансън



Четка и гребенче на Nuby



Ножичка на Nuk



Мокри кърпички на Pampers



Гъбка за баня




Активен
lagrina
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #49 -: ноември 16, 2008, 14:08:42 »

От както се е родила Зори ползваме само продукти на Nivea baby.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #50 -: ноември 16, 2008, 14:50:16 »

От любопитство купих олио и кремче за подсичане на Хипп...останах очарована както бях и от Бюбхена...Сега пак сме с Хипп и мисля да продължа с тях.

От както се е родила Зори ползваме само продукти на Nivea baby.

С двете ръце съм за крема за лице и тяло на Нивеа - Мирко е със суха чуствителна кожа на личицето и единствено с Нивеа кожата му става чиста и лишейчетата изчезнаха за 2 дена Bravo
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #51 -: ноември 18, 2008, 16:29:56 »

Аз купувам козметика както за мен така и за дъщеричката ми от онлайн магазина http://www. .com
Наистина ми харесва, защото обслужването е на ниво! Направих първата си поръчка и веднага ми се обадиха нямаше и 5мин! Вече 3 пъти поръчвам, и при всяка поръчка получавм и подарък, може да е малък, но е много хубаво!


Нов потребител с 6 мнения, 5 от които споменава един и същ сайт ми звучи на реклама. Налагам цензура.
« Последна редакция: ноември 18, 2008, 16:42:38 от Teo » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 19, 2008, 09:03:25 »

Ние бяхме с Бюбхен допреди 1 месец,когато ми казаха,че кожата на Даниел е много бяла и чувствително /което беше очевидно де/ и склонна към дерматит!Редовно си имаше лишеи по лицето ,които не минаваха ,а се изостряха!Сега ползва зелената серия на А-Дерма,която е предназначена точно за кожа склонна към дерматит!Все още не сме постигнали добри резултати /нали я ползва от скоро/ ,но поне подтискаме лишеите и ги лекуваме!Козметиката е медицинска...единственото,което не ми харесва е,че идва скъпичка,но..след като с друга не ни разрешават smile най-малко пък с Бюбхена понеже почи всичките им продукти съдържат лайка,която супре много изсушава sad
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #53 -: ноември 20, 2008, 10:50:05 »

 Wink


* sapun.jpg (17.74 KB, 200x145 - видяно 5118 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 20, 2008, 23:12:13 »

нуди имаме същия сапун но не сме го ползвали. ;)Имам и сапуна на Бочко huhhuh.gif
За вятър исках да попитам какво ползвате???Мислех А-дерма да купя,но много пари...а нашата кожа не е бяла и чувствителна huhhuh.gif
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #55 -: ноември 20, 2008, 23:16:31 »

Сапуна на СебаМед е много хубав, поне ние сме много доволни от него! От същия интернет магазин си взех и против вятър на бюбхен за малката, и нямам никакви проблеми! Сега смятам да взема и млякото на СебаМед за след баня, защото ми дадоха мостра на него и аз и го пробвах вече за трети път и мисля, че е доста сполучливо!
Иначе този сапун е определно добър! Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 20, 2008, 23:20:10 »

Ние сме с това мляко от 5 ден на Симона *THUMBS*Страхотен е.Много хубаво и действа.Мислех да взема олиото но се отказах.Определено Млякото е супер,страшно съм доволна.Даже след всяка смяна на пампата мажа дупето и-до сега нито веднъж даже не се е зачервило да не говорим да има подсечено good
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 21, 2008, 09:14:57 »

Аз за вятъра мажа Ели с кремчето на Мустела. good Доволна съм и го ползвам още като започнахме да излизаме март месец и Ели беше съвсем малка.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #58 -: ноември 21, 2008, 10:12:21 »

определно взимам да пробваме СебаМед .- млякото!!! smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 27, 2009, 17:55:27 »

Аз съм си купила на първо време на Пенатен-пудра ,масажно олио и едно кремче с пентанол.
Какво още ще ми трябва в началото crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines