Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:05:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 147406 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #300 -: октомври 06, 2011, 21:38:44 »

Сьветьт, който дадох е от нашата педиатьрка за споменатите симптоми.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 06, 2011, 21:51:26 »

Може,просто водата не изсушава кожата.Изсушават я препаратите,с които бебето се къпе.Може да се измие и само с водичка.И бебе да е,пак през деня кожата се замърсява,което оказва влияние..Поне за това е хубаво да се къпе,било то само с вода.И аз понякога я мия само с водичка. good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #302 -: октомври 27, 2011, 09:06:23 »

Може ли мамита да ми препоръчате някой бебешки крем за лице, бели му се челцето и веждичките а олиото с което го мажа е за тяло и не ми се иска да го цапотя по лицето с него...
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #303 -: октомври 27, 2011, 10:22:10 »

За лице-Уриаж колд крем http://apteka.framar.bg/30015562/%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B6-cold-crem-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B4-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5
Изкл.съм доволна от цялата серия на Уриаж за бебета-не съм ползвала крема за подсичане само.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #304 -: октомври 27, 2011, 10:33:42 »

За крем не мога да помогна, не сьм използвала никакьв.

Искам само да се вьрна нагоре за последно уточнение. Меката вода не изсушава кожата, но ако е много варовикова водата изсушава и то страшно. Зависи кой в какьв район живее.

Това една от вьзможните причини за споменатите симптоми.

Иначе за препаратите сьм напьлно сьгласна, че и при мека вода оказват голямо внимание.  good
Да се кьпе само с вода ми се вижда чудесен сьвет, който сьщо може да разреши проблема  good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 27, 2011, 11:03:37 »

Ох,да вярно си е,че зависи и от твърдостта на водата.
Нашата тук е ужасна и преварявам по 3-4 тенджери на ден.Виждам какво остава по дъното-грапавини и люспи. angry Има разни пинизи за омекотяване на водата,но не виждам как варовикът ще се изпари от само себе си.  nea
Иначе през ден къпя със сапунче на Тео и нищо друго.Ползвахме на Д-р Тайс душ-олиото,но много трудно се отмива.
Вие ползвате ли шампоан? huhhuh.gif
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: октомври 27, 2011, 14:36:02 »

Аз и друг път съм казвала, че до 6-тия (че и повече май беше) месец не съм ползвала шампоан, сапун или душ-гел, измивах само с водичка .
Дори и сега често се къпе без нищо. Лятото като ходеше разголен го шампонисвах, ама сега не всеки път  blush Дупето мия с шампоан и туй то
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 27, 2011, 20:22:45 »

Крис също има суха кожа. Аз спрях да го къпя всеки ден, само веднъж в седмицата. Единствено му измивам дупето на мивката, като ползвам шампоанчето на Weleda. Мажа с натурални масла.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 05, 2013, 09:09:54 »

Душ гел Weleda -серията с невен
Мляко за тяло - Себамед и душ гел Себамед
Крем против подсичане - Судокрем
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #309 -: февруари 15, 2015, 16:17:22 »

Гледам отдавна не е писано crazy
Аз се чудя какво да избера сега за второто бебче.Прах съм взела течен Тео бебе.Чудя се обаче какъв лосион/олио/мляко?На Хип или на Тео бебе?Мислех за в началото поне да съм с Хип,че каката я мажех,къпех с тази козметика и бях много доволна!За пране използвах Сано максима лилав,но сега не знам защо взех Тео бебе.Може ли някой да сподели по скорошните си наблюдения,понеже са минали години и нещата се изменят.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: февруари 15, 2015, 19:52:06 »

С Никола ползвах Себамед и Веледа. От скоро Uriage за къпане и Хип за мазане, но той вече е доста голям и мазането е като се сетя. За д-то ползвах домашен крем от мас и невен и е имал 2 подсичания точно.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #311 -: февруари 15, 2015, 21:22:47 »

Капризче,аз на вашата възраст вече не мажеш след баня по препоръки,че сме предразположени и да не я изнежвам.А аз за дупе съм ползвала едно кремче в сива опаковк ас червени букви(нещо със С),ама не се сещам сега как беше.Но каквото и да съм ползвала подсичана не е била нито веднъж.
Маи ще си почна с Хип.
А за матраче как ви се струват Лорели/Бертони?Колебая се между тях и Икеа?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 15, 2015, 21:52:38 »

Рубинче, може би Судокрем имаш предвид.

 Offtopic За матрак: Никола спи на Магнифлекс Пиер Карден. Много е хубав според мен и му е удобен, защото си иска да спи в него. Нашият матрак също е пенолатексов като неговия, но той иска да си спи в неговото легло, не иска при нас.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #313 -: февруари 15, 2015, 21:55:21 »

О,много съжалявам!Моля модератор да премахне поста ми!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines