Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:03:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 147087 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 11, 2011, 19:02:49 »

на нас педиатърката ни препоръча Тео бебе, но на мен ми се струва доста силно ароматизиран и си взех на Пурлан за бебета. дори дрехите да се сушат в стаята не се усеща, и съм доволна от него.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #286 -: август 11, 2011, 19:16:43 »

И ние днес взехме Тео бебе течен и само чакам да стане топличко навън за да изпера дрешките на бебо и да си съхнат на слънчице...после ще пиша дали ми е харесал girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #287 -: август 12, 2011, 14:49:02 »

Препарата е много хубав мерише супер и доста силно ние взехме ето този жълтия girl_wink


Ще видим и на бебо дали ще му понесе на кожата иначе 1,5л е 6,95лв. скъпичък си е pardon
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 12, 2011, 15:21:55 »

Аз вчера купих от този жълтия, но варианта на прах. Още не съм го ползвала , дано съм доволна  pardon
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 12, 2011, 20:30:58 »

Ние купихме инцидентно жълтия ТЕО БЕБЕ-течен и останах ужасно разочарована от аромата.  nea
Мирише на нещо средно между спарени чорапи и мухъл  NO
По принцип купуваме БИНГО СЕНЗИТИВ и сме доволни,но бяхме забравили и отскочих до близкия магазин и там имаха само ТЕО-то.Не стига,че беше с 2 лв. по-скъп,ами и тая ужасна воня  angry
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #290 -: август 12, 2011, 21:05:57 »

Ммм много ми стана интересно защо така си се разочаровала от Тео бебето на мен много ми хареса именно този който и ти си купила carlyangel, и  ми хареса най-вече трайността на аромата... Сега като отворя чекмеджето и ме лъхва приятния му аромат бебешките дрешки меришат супер силно girl_wink
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #291 -: август 13, 2011, 12:19:08 »

Ние се изринахме от Тео Бебе-по точно аз. Купих за предпрането и пробвах върху нашите дрехи. Пък и този силен аромат е лудост да се сложи. Не се препоръчва нищо силно като аромат,омекотители и т.н. От тази гледна точка Сано Максима ми пасна добре и на кожата и едва доловимия аромат. Скоро пробвах Бочко течен прах, той е по-добре откъм миризма-по-слаба е. Но се върнах на Сано Максима.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 13, 2011, 14:17:16 »

Ивче,именно този силен аромат ме подразни-направо те блъска в носа.Не знам дали е само от жълтия,понеже аз съм ползвала единствено него,а не обикновения в зелената опаковка.Толкова натрапчива миризма,че помислих,че съм предозирала.Сложих по-малко при следващото пране,но ефекта беше същия. sad Дори погледнах срока на годност,защото си помислих,че може да е развален,но не беше.
Като отворих капачката в магазина,ми хареса как мирише,но на прането е коренно различно.  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 13, 2011, 14:33:54 »

Не се препоръчва нищо силно като аромат,омекотители и т.н. От тази гледна точка Сано Максима ми пасна добре и на кожата и едва доловимия аромат.

 goodpost

За бебе се препоръчва или НЕаромитизирани козметични и перилни продукти, или с деликатен аромат. Особено пък първите месеци.
Аз от самото начало карам със Сано-то и съм страшно доволна - и пере хубаво, и мирише леко. А и е гел. Бебчето само по себе си мирише най-хубаво от кой да е продукт на пазара heart
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #294 -: август 13, 2011, 14:36:21 »

carlyangel на мен много ми харесва как мерише... единствено ще видя дали и на бебо ще му понесе на кожата girl_wink дори ще пера и нашите дрехи с него smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 07, 2011, 12:26:06 »

Момичета,случайно някоя от вас да е ползвала тази бебешка козметика на Авент? blush
                                                   
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: октомври 06, 2011, 09:47:19 »

Момичета имаме голям проблем, дайте съвет smile
Вече разбрах, че ще сме с доста чувствителна кожа и по метода на изключване разбрах, че сме се обринали от шампоана на Бюбхен, които уж ги смятат за хубава козметика. Не точно обриване, а кожичката и стана като на лишеи и много суха и като го спрях се оправи.
Та сега с какво да я къпя и после да я мажа, с някакво олио ли, вече незнам........ crazy
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: октомври 06, 2011, 12:38:36 »

Van4ii, ние до момента не сме имали подобни проблеми.
От началото използвам козметиката за бебе на Weleda. Къпя с душ гела и след това с мляко за тяло (мисля, че за олиото е още топло). Или ако правим вана, слагам от млякото за вана и после не мажа с нищо, защото то си създава един слой.
Но всяка кожа е различна. Дани скоро да откриете вашата козметика  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #298 -: октомври 06, 2011, 13:41:00 »

Кьпи по-рядко (ако кьпеш всеки ден прави го през ден) и с малко по-хладка вода (35С).
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: октомври 06, 2011, 21:03:16 »

Аз не бих пропускала баня.Просто във водата можеш да капваш преварен зехтин(1 капачка примерно),а след това да мажеш с някое по-овлажняващо кремче.Ние ползвахме на Д-р Тайс по препоръка на педиатърката,но изобщо не съм доволна-ни овлажняване,ни дявол  NO.Противно на очакванията ми,Ойлатум крем свърши чудесна работа-зачервяванията и пъпчиците изчезват,а кожата е мекичка и добре овлажнена.Няма миризма.Аз и по лицето го ползвам,защото кожата на Лори на бузките беше много суха,чак теърда.  good
« Последна редакция: октомври 06, 2011, 21:05:21 от carlyangel » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines