Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:24:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 147474 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 14, 2011, 21:46:33 »

Прочетох статията за веществата, които не трябва да съдържат, но аз лично се съмнявам, че в най-често спряганите марки поне едно от тези ги няма...Аз днес тръгнах да и купувам себамед, но се оказа, че вътре са с парфюми и и взех Ларош...в тях няма нито парфюми, нито парабени, но открих едно от тези неща, които не трябва да са вътре sad sad. Факкторът е 50 +, и предпазва на 98%
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #271 -: юни 15, 2011, 06:21:53 »

На Ларош пише ли,че е за бебета? Когато ги гледах,пишеше че е за деца над 3 години-гледах на оригиналната опаковка,не превода.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #272 -: юли 28, 2011, 20:09:16 »

Момичета аз много се чудех за козметиката на нашето бебче каква да бъде, първо се спрях на Бюбхен, след това мислех за Бочко а накрая взехме една марка която не зная дали е известна на някоя от вас-снимка в галерията гръцка е защото я взехме от JUMBO и се доверих, за кърпичките всеки казва различно, аз нали не съм ползвала бебешки и не знам, но тези видях че са много в опаковката и реших да ги пробваме, а ще взема и едни на Pampers още за родилното, само още се чудя за перилен препарат харесала съм този Тео бебе, даже сега тече реклама а и ми го препоръчаха за начало него, някой ако е доволен от друг да препоръча...
« Последна редакция: юли 28, 2011, 20:14:55 от Ивето » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #273 -: юли 28, 2011, 20:37:09 »

Аз се изринах от Тео Бебе,преди раждането бях взела за проба. Замина си в кофата. Прах го доскоро със Сано Максима-доволна съм. Скоро купих Бочко течен-също съм доволна,има лек,приятен аромат.
Мокрите кърпички-от началото съм на Хъджис Пюр,скоро взех за проба Хъджис Алое,единствената разлика е,че има аромат. Не са мазни като Памперса и съм много доволна.
Сано Максимата-на прах-е много икономичен, един пакет го ползвах близо 2 месеца+ предпрането преди раждането.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 29, 2011, 14:14:04 »

Ние сме с Тео Бебе- течен. И аз го тествах на нашите дрехи преди да го пробвам на бебешките и всичко си беше ок. Мисля че Булечка беше споделила че на Коско не му е понесъл този прах. Аз за сега съм доволна. Явно си е до кожа.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #275 -: юли 29, 2011, 14:39:53 »

Капризче и аз към него съм се насочила girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 29, 2011, 14:43:52 »

В едногодишния ми стаж  blush съм пробвала течен и прахообразен  Тео бебе , Сано и  Персил . Никола не е правил реакция към нито единия. Най-ароматен ми е течния Тео сякаш. Другите имат лека едва доловима нежна миризма  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 29, 2011, 15:30:59 »

Днес бях на пазар в Кауфланд и попаднах на бебешките прахове.Останах приятно очарована от хубавия аромат и на двата праха Тео бебе .Другият,който гледах е този ,но като че ли не съм срещала до сега отзиви за него. nea
Искам само да ви попитам дали някой вече е изпробвал и новият бебешки прах за пране на Рекс? blush
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 29, 2011, 15:36:32 »

И аз днес разбрах за този на Рекс, но сякаш предпочитам да използвам гел за пране. По-лесно се разтваря и има по-малък шанс да останат следи по дрешките (макар че аз за всеки случай пускам "допълнително изплакване" като пера). Аз съм на Sano Maxima - гел за пране, както и техния бял омекотител (но започнах да го ползвам 2-3 месеца след раждането на беба). Доволна съм и не е имало реакция от страна на Ели.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #279 -: юли 29, 2011, 16:11:28 »

Точно този ТЕО бебе мисля да пробвам дето Роси е показала, този REX новия сигурно е и скъпичък pardon А омекотител има ли на Тео бебе?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 29, 2011, 18:01:50 »

sunray и този прах днес го гледах и съм чувала доста добри отзиви за него...явно наистина е много хубав!
Иве за омекотител на Тео бебе нито съм чувала,нито съм виждала и мисля,че няма.Но за новия бебешки прах на Рекс,доколкото знам не е никак скъп около 6лв за 2кг.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 29, 2011, 21:51:00 »

Ние сме с Бинго Сенситив и съм много доволна.Хич не ми се искаше да сменям от течен на прахообразен,но за съжаление не съм виждала Бинго течен.  pardon
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #282 -: юли 30, 2011, 08:55:57 »

Иве за омекотител на Тео бебе нито съм чувала,нито съм виждала и мисля,че няма.Но за новия бебешки прах на Рекс,доколкото знам не е никак скъп около 6лв за 2кг.

Наистина няма и аз не съм срещала затова реших да питам, но няма значение ще взема някоя друга марка...А може и да пробвам и този Рекс дето казваш пък и ако е 6 лева за 2 кг. е добре smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 30, 2011, 10:57:42 »

Иве тази цена я гледах в брошура на някакъв магазин,но не помня точно кой беше. tease А и не вярвам да е по-скъп от 6-7лв предвид другите модели на Рекс! girl_wink
Аз сега като се поразрових и се сетих и за този бебешкия на персил. Някакви отзиви и за него,защото като се замисля...живот и здраве в Англия за бебешки прахове съм виждала този на персил и още един?! crazy
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 30, 2011, 20:14:23 »

аз мисля да взема течен персил
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines