Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:37:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 147410 пъти)
 
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« -: февруари 23, 2008, 18:47:21 »

 :baby_g:мили мами може ли да си помогнем взаимно каква козметика е нужна на бебето .аз днес бях на пазар и от толкова много кремове и мазила направо не знам какво да избера.нека вече имащите бебчета да споделят опита си за да помогнат и на нас бъдещите мами.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2008, 15:10:08 »

И аз бях много объркана girl_impossible каква козметика да избера за бебо и най-важното дали ще я понася или ще се изрине от нея, имах (и все още имам) тестери на Себа мед, Мустела и други, но не ги ползвах и не съжалявам!!! Единственото, с което мажа бебо след баня и против подсичане е преварен зехтин, изполвам този на "Коста д'Оро" и съм много доволна!!! good Изполвам точно този зехтин, защото и педиатърката ми го препоръча!!! good
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 24, 2008, 15:19:45 »

значи преваряваш зехтина и като истине мажеш бебчо и против подсичане и след баня blush
а при смяна на пеленките не го ли мажеш с нещо или пак със зехтин при всяка смяна girl_impossible
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #3 -: февруари 24, 2008, 15:26:22 »

anichka82, аз се колебая между Себа мед или Мустела! Ще следя темата с интерес, защото и аз се чудя още girl_impossible

За преварения зехтин - нещо не ми допада идеята Wink
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 24, 2008, 15:44:57 »

аз днес взех едно кремче против подсичане и олио за след баня на бюбхен но още не мога да си кажа мнението защото не са влезли в употреба.препоръчаха ми ги в магазина че са добри но не знам.по принцип аз също си мисля да пробвам и мустела защото съм чувала хубави неща.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 24, 2008, 15:59:54 »

значи преваряваш зехтина и като истине мажеш бебчо и против подсичане и след баня blush
а при смяна на пеленките не го ли мажеш с нещо или пак със зехтин при всяка смяна girl_impossible

И при смяна пак със зехтина good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #6 -: февруари 25, 2008, 09:29:31 »

аз днес взех едно кремче против подсичане и олио за след баня на бюбхен но още не мога да си кажа мнението защото не са влезли в употреба.препоръчаха ми ги в магазина че са добри но не знам.по принцип аз също си мисля да пробвам и мустела защото съм чувала хубави неща.
На мен мами са ми препоръчали козметикта на Бюбхен и Мустела.Сега гледам че много се рекламират продуктите на Себа Мед и новите бебшки продукти на Нивеа.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 25, 2008, 12:46:50 »

Аз също ще следя тази тема, но от тези реклами май не може да се разбере кое е по-добро. Ние така се подведохме за четки за зъби а какво остава да рискуваме с бебе. Аз сега ползвам за мен продукти на Мустела и за сега смятам  , че може би и на бебчо ще му е добре  pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #8 -: февруари 26, 2008, 09:35:43 »

аз днес взех едно кремче против подсичане и олио за след баня на бюбхен но още не мога да си кажа мнението защото не са влезли в употреба.препоръчаха ми ги в магазина че са добри но не знам.по принцип аз също си мисля да пробвам и мустела защото съм чувала хубави неща.
На мен мами са ми препоръчали козметикта на Бюбхен и Мустела.Сега гледам че много се рекламират продуктите на Себа Мед и новите бебшки продукти на Нивеа.
Ще добавя че доки ми препоръча антиалергичната серия козметика за бебчета на Пенатен.Аз ползвам бебешкото олио сега като масажно и съм доволна,ползвам също и лосионче на Бюбхен което също е много добро.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 26, 2008, 23:49:34 »

Някой вече мами с бебчета дали е ползвала Павлодерм (кремче за подсичане ) да даде малко отззиви за него. Ето го о кремчето


* c131_p1067m[1].jpg (4.32 KB, 200x169 - видяно 7660 пъти.)
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #10 -: февруари 27, 2008, 09:15:56 »

За начало съм решила да се доверя на мустела  Girl_hide - масажното олио и шампоанчето за баня. За кремче за подсичане ми препоръчаха кремчето "Бочко" pardon....M_a_g_i_vs за това кремче изчетох само суперлативи из форумите good, но до колкото разбирам май по-трудно се намирало по аптеките
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #11 -: февруари 28, 2008, 11:45:18 »

Аз съм с Бюбхен, пък да видим  good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 28, 2008, 18:54:22 »

Днес цял ден съм обикаляла да търся това кремче за подсечено дупе на бебето ,което съм показала малко по горе на Павлодерм и никъде  не го открих проверих поне в 15 аптеки и магазини  но .. sad го няма .
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 28, 2008, 20:10:22 »

Аз вече съм купила козметика на ....да видим дали ще му понесе!!!

Измиващия гел за коса и тяло

Олиото за тяло

Кремчето за дупе
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 28, 2008, 20:30:56 »

и аз Сиска вече си купих този измиваш гел за коса и тяло на Биобхен и олиото ,но се опитах да си намеря едно друго кремче за подсичане но без резултат и май ще си купя и на Биобхем крема за подсичане
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines