Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:20:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162144 пъти)
 
ddianaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 13, 2009, 12:59:25 »

Здравейте на всички,
моята сватба беше на 30.05.2009 г в Ямбол. Искам да благодаря на всички, които са писали във форума, защото ми помагнахте момичета страшно много за организацията на моята сватба. Тъй като аз живея в София и аз като някой от Вас организирах всичко от разтояние и не ми беше много лесно. Още веднъж едно огромно БЛАГОДАРЯ.
Сватбата мина повече от перфектно, нямаше голями проблеми за които да се притеснявам и които да ми развалят настроението и да помрачат този важен ден.
Тук искам и да благодаря на хората които ми помогнаха и бяха до нас в този ден.
Сватбата беше в Екатерината, в началото имах известни колебания относно ресторанта, но всичко беше перфектно, храната беше много вкусна и не сме имали проблеми с персонала, почти не се виждаха когато минават да сервират храната. DJ беше Стоян - огромно БЛАГОДАРЯ, страхотен човек и професионалист. През цялата вечер (сватбата беше вечерна) както ние така и всичките ни гости не седнаха, въобще не разбрахме как мина вечерта. Пускаше всякаква музика, като се съобрази с нашите желания и това което ние предпочитахме като тип музика и не  е искал допълнително пари за поздрави от гостите към нас.
Не видях да коментирате агенцията която ще украсява ресторанта. Не го пренебрегвайте и това. В момента в които видите украсения ресторант ще разберете, че си е заслужавало. Аз се доверих на Ива от фирма Красива и нито за миг не съм съжалила за това си решение. Направи точно това което исках от нея, а за парите които платихме получихме много повече от това за което се бяхме уговорили. Нямам думи да опиша как се почувствах когато видях ресторанта. Дори и сега когато пиша близо 3 месеца след сватбата се вълнувам много.
Другото за което мога да ви посъветвам, е да не пестите средства що се отнася до снимките и видеото. Спомените са хубаво нещо, но избледняват, единственото което остава за цял живот са именно снимките и филма, и това ще е нещото, което ще ви връща и ще ви кара да преживеете отново и отново този ден. Ние се доверихме на Дилянка и на Борислав от Бордик медия. Страхотни млади хора и страхотни професионалисти. Нито за миг не съм се съмнявала какво ще получа. През целия ден бяха до нас и се стремяха да ни помогнат по всякакъв начин и винаги се съобразяваха с това какво ние искаме и с това къде и с кого искаме да се снимаме. Не знам дали има др оператори в Ямбол, които да предлагат такова качетво на снимки и обработка на заснетия материал, какъвто предлагат те.
Още веднъж искам да благодаря на управителя на р-т Екатерина - Илиан, Стоян и Ива, че превърнаха този ден в най каривата приказка, а на Дилянка и Борислав, че със снимките и видеото което направиха съхраниха тази приказка и ние ще можем да се връщаме към нея и към спомените за нашия сватбен ден до края на живота си.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
Извинявам се за дългия пост, но се надявам да успея да помогна на тези от Вас които в момента са в трескава подготовка за този важен ден. Ще се радвам ако имате въпроси и успея да ви помогна. smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 13, 2009, 13:34:18 »

Ами каде са нимките бе мила  smile
Активен
ddianaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 18, 2009, 11:36:24 »

Извинявам се, че не сложих снимки. Но едва сега си създадох сватбен албум тук и до няколко дни се надявам да сложа снимки във всички албуми.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: август 19, 2009, 21:32:52 »

Момичета, да ви питам за ритуала в църквата.....на бележчицата, която са дали с необходимите неща, пише 4 свещи . 2-те са нашите, които трябва да са с лентичката. Аз за други незнаех, дали трябва да са същите като нашите? И после те за кумовете ли остават, нещо не ми е ясно  pardon
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 20, 2009, 07:59:19 »

leni ние като кумувахме миналото лято си взехме свещи от църквата директно. Няма изисквания да са като на младоженците и не ги искат да са свързани с лентичка. След ритуала май останаха в нас.
Активен
ddianaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 20, 2009, 07:59:34 »

Здравей Лени, свещите на кумовете може да са обикновенни църковни свещи от най големите. Мисля, че цената им беше 1лв. Аз съвсем бях забравила за тях и когато влизахме за самия ритуал ги взехме. Мисля, че след това остават за кумовете.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: август 20, 2009, 17:45:23 »

хм, ние като кумувахме във Варна, нямаше свещи за нас . То май всяка църква по нейни си правила действа  pardon . Ако ми остане време и се сетя ще им взема, някои подобни на нашите
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: август 25, 2009, 07:48:09 »

Момичета, за църквата в Ямбол, трябва ли да носим чаша, такава бокал, или се ползва тази от самата църква?
Ох, толкова неща са ми още "Х" пък то времето минава.......

Ей, булки, къде се изгубихте, нищо не се хвалите.
Аз тази вечер съм на проба  smile и се надявам да остана доволна
Активен
ddianaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: август 26, 2009, 06:51:37 »

Здравей Лени,аз държах да си имам моя чаша за църквата и си взех. Когато отидохме да дполащаме сумата необходима за църковния ритуал от там ни казаха, че не е необходимо да носим чаша, защото те си имали. Но въпреки това на самия ритуал се съобразиха с нашето желание и използваха чашата която бяхме си взели.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: август 26, 2009, 12:36:27 »

Aз също питах в църквата за тази чаша и ме изгледаха тогава толкова странно  :huh:и ми казаха
Ние си имаме чаша  P-(кой нае какво съм питала
Незнам ако държиш  все пак да си е твоя дали ще се съгласят питай

Еййй адашче сложила си снимки мила от сватбата ама най важното си забравила БУЛКАТА blum blum
« Последна редакция: август 26, 2009, 12:40:06 от Дидето » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 26, 2009, 21:00:11 »

Аз честно казано не държа да е моя чашата , после и на нея място да й търся  pardon Но пък има време и може и да си променя решението  crazy и ще знам да питам , ако се наложи
Активен
ddianaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: август 27, 2009, 20:37:42 »


Еййй адашче сложила си снимки мила от сватбата ама най важното си забравила БУЛКАТА blum blum
[/quote]
Извинявам се  blush, но съм на море  Sunshine Swiming  :boat:и нямам много възможност да кача всички снимки наведнъж и да напиша коментарите към тях и затова ги качвам малко по малко. Надявам се, че скоро ще приключа  Clover
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: септември 01, 2009, 09:22:38 »

Хей, булки сладки, къде се изгубихте? Хайде пишете!
Аз съм готова с всичко и чакам големият ден weddingday
Много съм спокойна, което е учудващо предвид моята емоционалност, но ще видим на самия ден как ще е bouncinggirl
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: септември 02, 2009, 00:12:50 »

хайде скорошни булки, споделете как върви подготовката.....към края си  smile
Аз още няколко дни и се прибирам в Ямбол, и вече от там ще си действам нещата  Wink
Трябва да си избера, фризьор и гримьор, което не е никак маловажно  pardon
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 02, 2009, 10:05:49 »

Ох как да върви- притеснително и с последни сили. Последната седмица е най-трудна.
Ама дано в събота всичко да мине добре:)
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines