Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162158 пъти)
 
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 05, 2009, 09:40:11 »

Благодаря много на всички! Толкова сте мили и полезни!
Успех на всички в подготовката! give_rose
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 05, 2009, 18:59:13 »

momiqeta da popitam kolko vyrvi orentirovyqno bulchenskiq грим на Линия? за да пратя майка ми да се опита да ми резервира час, ако не е вече баснословно късно  Girl_hide благодаря.
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 06, 2009, 11:01:00 »

Здравей,tea_75
Доколкото знам грима на Линията е около 25.00-30.00лв.,а прическите са 50.00лв.
Ако искаш мога да ти дам телефон на Линията.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 06, 2009, 19:54:02 »

Здравей,tea_75
Доколкото знам грима на Линията е около 25.00-30.00лв.,а прическите са 50.00лв.
Ако искаш мога да ти дам телефон на Линията.

blagodarq titito, аз кацам в БГ до няколко дни и направо ще отида на място да видим дали ще могат да ми направят грима. То е малко мега късно, но предвид факта, че на 15 е Богородица едва ли ще има поредица от сватби. 
Активен
maa_fa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #349 -: август 10, 2009, 19:40:08 »

Здравейте, здравейте, здравейте  tease Да се похваля, мпйта сватба мина!!!!!!!!  yahoo yahoo yahoo Ако изклучим, че сватбата беше в най-горещият ден от годината 25.07 всичко друго беше 6!
Ди Джей беше Стоян .... малко се ядосах че не пускаше точно това което исках, но се справи ... то всички Ди Джей искат да се изявят по някой време колко са велики, но Стоян става не се оля, хубава музика пускаше!!!! Иначе няма значение Ди Джея сватбата става хубава ако младоженците я направят такава ... ако са постоянно на дансинга всички са там и всички се забавляват, ако стойш тъпо на масата и на всички им е тъпо!!! Лени ваща ше е луда сватба ... не заради нещо друго ами Стефчо е УНИКАЛЕН голямо шоу направи!!!! Иначе видеооператора ми каза, че и вие сте го наели .... още не сам видял диска, но мисля че ще е хубав , като ходех да говоря с него ми пуска сватби и бяха добри, а и го гледах не изпусна нито 1 изнтересен момент да заснеме ... по едно време спря да снима за малко и Стефчо и 1 авер като скочиха на 1 рокендрол парче и пича неможе да свари да пусне камерата да снима lol))) абе лудница, неусетихме с жената кога мина всичко, беше много хубаво ... ходи ми се на още сватби ... някой да има желание да ни покани  beating beating beating  Иначе хотел България 18 лв. на легло и могат да спят 2-ма  има климатик, телевизор абе добре е!!! Има 26 легла ама за моята 4 бяха заети от някви работници ... плаща се 1 седмица предварително и ако случайно не се заемат всичките легла връща парите!!! Тортата беше многог красива ... нея я поръчахме от 1 сладкарничка срещу училище Кирил и Методи. Аз малко се поовлякох ..... стига сам писал ако някой иска да знае още да пита lol))
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 11, 2009, 08:06:01 »

Стояне, Честитооооо !!! weddingday
Радвам се , че сте останали доволни от всичко. Със сигурност е било голям купон danceg , знам го от достоверен източник  Wink
Ние също запазихме хотел "България" .
За видеооператора- разбрахме , че е същия, когато се срещнахме с него (беше 1 седмица преди вашата сватба ) smile И ние харесахме снимките и няколко откъсчета от сватба , които гледахме, надявам се да останем доволни (и ние и вие Wink) smile
Ти няма ли да качиш няколко снимчици поне, да ви видим ?
Айде чакамееее
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 11, 2009, 08:43:18 »

Честито и от мен maa_fa nazdrave
чакаме снимки:) Wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 11, 2009, 16:01:15 »

Бих искала да попитам вече миналите булки, а също така и  настоящи къде си правихте букета  в града и по принцип най- добрите отзиви  за изработване на булчински букети?
И още колко време преди това трябва да се направи букета и да се вземе? marriage
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: август 11, 2009, 22:22:50 »

van4ii , съвет къде да си направиш букета не мога да ти дам, не съм проверявала в Ямбол, защото моя ще ми го прави моя приятелка.
Относно това кога да ти го направят и да си го вземеш- в деня на сватбата, особено ако е вечерна. Ако е дневна, може и предния ден, освен ако не се уговориш  с флористката, да стане в ранни зори, да ти го направи.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: август 12, 2009, 08:12:40 »

Момичета, искам да питам вие как ще процедирате с медицинските ? Там където живеете ли ще си ги правите или в Ямбол ? А някой знае ли колко струва в Ямбол да се направят ? Тук във Варна струва 110 лв  nea за двамата, и предполагам че в Ямбол ще е по-евтинко  smile
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: август 12, 2009, 08:20:30 »

van4ii миналата година моята кумичка си прави букета на фото Венера, собственичката се казва Марина, много добре се справи. Но да те предопредя, трябва да отидеш 1 седмица предварително да кажеш какви цветя искаш, защото те по принцип не държат в наличност. Поръчват ги според броя сватби и според исканията на булките относно цветова гама и видове цветя. В противен случай ти правят букет от каквото остане или каквото има. Но определенео тази мацка добре се справя с букетите, аз също ще си правя букета при нея. Друг, който ми бяха препоръчали е Антон на андижан- той взема по скъпичко обаче.
Ако ти е вечерна сватбата си вземаш букета няколко часа преди да тръгне младоженеца.
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: август 12, 2009, 08:24:46 »

leni ние в София ще си правим медицинските. Още не съм разпитвала тука какви са цените, ама милото работи в болница, така че няма да се занимавам в ямбол и това да правя. Много скъпо ми се струва 110лв. аз си мислех, че са нищожни суми, все пак за какво ги имаме тия лични лекари
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 12, 2009, 15:30:44 »

Момичета,
Личният лекар няма нищо общо с медицинското за брак.Просто отиваш в поликлиниката-плащаш на касата и минаваш през кабинетите за печат.Единствено само кръв трябва да дадете.Доколкото знам тук в Ямбол медицинското струва около 25-30лв. на човек.Значи за двамата около 50-60лв.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 12, 2009, 19:23:32 »

Точно и аз на тази тема щях да пиша,защото съм в паника.
Една колежка,която също ще се омъжва скоро днес си направи медицинско с Бургас.Струвало е по 28лв на човек.Проверих лично,като се обадих в болницата.Но това е само медицинското.Незнам колко струва психото.Него мисля да си направя в Стара Загора,защото съм чувала,че е по-евтино когато е от града по месторождение,а ако е от друг град е двойно или тройно(това ми го казаха преди месец).Незнам дали няма да имам проблем,обаче,за това,че едното ще е от Бургас,а другото от Стара Загора.Макар,че би трябвало да няма,защото където и да го правя е едно и също.
А за букета,попитах в Стара Загора и ми казаха да го поръчам около седмица преди сватбата,но не разбрах дали предния ден да го взема или в деня на сватбата.Това може да се уточни.Средната цена е към 50лв +/- зависи колко и какви ще са цветятя.Ако има и някаква зеленинка ще излезе по-евтинко   Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 12, 2009, 23:05:15 »

Определено в Ямбол ще ги правим тези медицински , то ..... nea наполовина
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines