Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:53:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162179 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 19, 2009, 21:05:31 »

Здравей, tea!Моят случай е обратната.Аз съм от Ст.З.,но сватбата ще е в Ямбол(но няма да живея там). Ако ти трябва нещо за Стара Загора,мога да помагам.Вчера си бях там на пробна и момичета-да ви се похваля smile  yahoo  yahoo  yahoo   yahoo  yahoo...
ВЕЧЕ СИ ИМАМ РОКЛЯ  danceg
Ходих и на пробна прическа и фризоьрката ми направи няколко снимчици,за да се ориентира като дойде денят.Бързам с прическата,защото фриз. отива на почивка и ще се върне в края на август и няма да имам време.Роклята е супер,но нямам снимки.Не искам да рискувам милото ми да ги види.Разбирате ме,нали Wink
Грима никакъв не го свърших.Салона не работеше временно.Явно и там всички са запразнили.Но в началото на август ще пробвам пак,ако не стане,тогава незнам какво ще правя.Ще трябва да търся нов.
Заедно с роклята си купих и воал,защото искам да имам.
Раздадох повечето покани. И това е за сега от мен.

Сега искам да ви попитам,някой може ли да ми препоръча хубаво фото,което да е в близост до ритуалната или църквата.Изобщо незнам какво и къде има  sad
« Последна редакция: юли 19, 2009, 21:07:39 от sis4eto » Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юли 20, 2009, 07:51:29 »

здравей Сисчето, то и аз няма да живея в СЗ, но.... Ние купихме роклята, когато се прибирахме май  месец.  Купих я от Стара Загора, мисля салона се казва Галена.  СЕга като се приберем август месец и взема роклята, ще ми направят на място воала.  Аз винаги съм държала на него, въпреки че при нас няма да има буквално никави ритуали и сватбената агентка вече съм я "хвърлила" в хаос с моите неочаквани изненади.

За фото в Ямбол бих ти препоръчила Гърбачев (той е на долу по дигата, посока реката към Каргона срещу голямата аптека).  А другото близко  фото е Стойчев - на бившото кино Вапцаров.  Обаче нека и момичетата, които живеят в Ямбол да изкажат мнение, защото моите предложения може да не са актуални.
Ваяата дата, кога е?
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 21, 2009, 06:11:20 »

На 05.09 и ще идват да ме взимат от Ст.З. Моята рокля също е от Галината и воала си взех от там за 25лв.Изчистен е,само с една лента от сащия цвят и материя отдолу.Галината много ме кефи.Там има всичко и евтино.Жената даже ми каза,че с някакъв бургаски магазин "пазарят" от един и същи "дистрибутор"  и роклята,която си купувам я имат,абсолютно същата,но за цена около 500лв,а аз си я взех за 329лв и това не ми го казва ей така,да ме върже.Защото като оглеждах тук роклите  shok какви цени  shok
Благодаря за препоръките.Като отида в Ямбол,трябва да помисля.Вие ще имате ли фотограф,или ще си само с фото?
« Последна редакция: юли 21, 2009, 06:12:51 от sis4eto » Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 21, 2009, 09:12:26 »

аз чак се замислих за цената на моята от там, но беше около 500 и булото ще ми го напраНаправят след като отида сега да я взимам окончателно.  Поръчала съм и чантата (то е като торбичка де, но по нея ще има същата украса както и на роклята). 
Ние уж в началото решихме точно сватбените дрехи да не са от скъпите, но онзи ден взехме на половинката костюма.  Какво да направим, че с тази английска мода виждаме голям зор, а можем да се приберем в БГ само пет дни преди сватбения ден.  Накрая се спряхме на италиански за 490 паунда и то с 50% намаление.  Това покрай дрехите. 
Сега ни предстоят подаръчетата за гости, но сигурно ще ги вземем пак от Галената.  Тортата пак е от СЗ и сега се триумя дали букета да го поръчам в Ямбол или от СЗ.

Относно фотото –  ние ангажирахме сватбената агенция „Ами сега” целия пакет – фотограф, камера (немога да запомня как се нарича човека, аз му казвам камерамен), сватбената агентка и DJ.  Решихме да наемем целия екип за да работят в синхрон и екип.

Сега се мъча над евентуалните песни, които да звучат.  Да дадем насока на DJ, но като цяло ще го оставим да вкара професионалния си опит.

вие до къде сте с подготовката?
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 21, 2009, 22:05:14 »

Ами ние капарирахме DJ и т.нар. камерамен от Ямбол. Елко Елков(пак му забравих фамилията  Wink ) и Стоян някой си  Wink Тортата ще е от Ямбол,а букета ще си го поръчам от Стара Загора.Чудя се дали да не е от цветарските магазинчета до църквата с пингвинчетата,но ми казаха,че там са хем хубави,но и по-скъпички.Незнам още,не съм решила,но няма да я от Ямбол.Няма да имам време да си го харесам и да го взема.
За песни нищо не съм решила.Знам само коя ще ми е първата-на Шаная Туейн - From This Moment. Текста е идеален според мен,защото реално всичко започва отначало и от този ден нататък аз ще съм неговата жена,а той моя мъж  heart ...
Купих си бельото-бикините smile това ще е .Сутиен няма да имам,защото ми вградиха един в роклята.За чорапи още се чудя,защото все пак мисля,че ще е топло.Ако ще си взимам ще са мрежести.
Обувките са купени.Чанта взех назаем(все пак трябва да имам нещо,а тази е много сладка).За съжаление,няма да мога да покажа снимки,защото имам проблеми с телефона,а милото го няма,за да използвам неговия Wink
Това е от мен.
« Последна редакция: юли 21, 2009, 22:06:54 от sis4eto » Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юли 22, 2009, 07:47:15 »

Да, аз четох кои хора се наемат за сватбите в Ямбол и даже си мисля че този Стоян го познавам лично. 

Камерамен не е ли оператор или друго ще да е : ) 

Аз за букета гледах точно до пингвините в СЗ.  Долу горе ще излезе около 50 лв., но то пък аз много се замислих дали да не го поръчам от Ямбол и да е свеж за снимките в СЗ, вместо да го взима кумата от СЗ да го носят до Я и обратно.  То нали кума трябва да играе хорото пред неговия дом и моя.  Значи цветята да са мъртви до фотото : )

Относно чорапите съпругът каза жартиери.  Вика да не ми обуеш някакъв чорапогащник : ) Молбата е съобразена. 

До къде сте със закичките и подаръчетата за гости? 

Песните ги из-композирахме долу горе. Първата ни песен ще е

Bryan Adams - I Finally Found Someone
http://www.youtube.com/watch?v=tK4peuAODtc
Ние наистина започнахме с кафенето и като приятели.  Понякога се учудвам колко смешна работа е живота и какви игрички си играе с нас.  А иначе обезателно ще вкарам песен на Слави Трифонов, защото съпругът ми винаги се смее, че съм му голяма фенка. 
Това е от мен за днес.
 
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юли 27, 2009, 18:53:33 »

Момичета,  help  help  help
Имам проблем.Искам да се свържа с Елко Елков,но не мога.Можете ли да ми дадете някакъв номер. Имам само този : 0889396816 , на този номер преди го намерихме,за да се уговорим за сватбата,този номер намерих и в 1 сайт, но...  ANGRY не мога да се свържа с него. Казва ми се,че номера е грешен или непълен всеки път,който звънна  Плачещо момиче
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юли 28, 2009, 07:22:11 »

sis4eto,
0894 410654-този номер също е на Елко Елков.Надявам се да ти свърши работа. blum
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 28, 2009, 08:43:57 »

Здравейте,

Имам няколко въпроса:
1. Къде в Ямбол надписват чашите за ритуалната зала с имената на младоженците и датата на сватбата?  Понеже чашите не сме ги купили от Ямбол и не съм питала никого от тук mda
2. Колко като време преди сватбата е  прието да се уточни менюто в ресторанта?
3. Колко като време преди сватбата се плаща таксата за ритуалната зала?

Благодаря ви предварително! kiss
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юли 28, 2009, 11:52:28 »

Здравей,van4ii
1.В уличката между училище "Кирил и Методий" и магазин "Феерия" има златарско ателие-там надписват чаши-мисля,че струваше около 10-15лв.
2.За менюто трябва да говориш с управителя на ресторанта-на нас в р-т"Кабиле" искаха 1 седмица преди сватбата да уточним менюто и брой гости.
3. 2 седмици преди сватбата трябва да се плати в ритуалната зала-поне така ни казаха в общината като ходихме да си запазваме дата за сватбата.
 Wink Wink Wink
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 28, 2009, 21:13:15 »

Благодаря, titito.
Успях да се свържа с него и се разбрахме. Спести ми един куп нерви  give_rose
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 04, 2009, 08:49:06 »

Здравейте, тъй като тук сте ми най-полезни, за което благодаря, имам следният въпрос: От къде в града да си купя чаши за чупене обикновени, но само две, защото досга ми предлагаха цял сервиз, което не ме устройва? Къде мога да намеря такива чаши на бройка? thank you nazdrave
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 04, 2009, 09:06:40 »

това ина мен ще ми потрябва. освен да си ги нося от тук.

според мен отиди на пазара и разгледай в магазинчетата, където предлагат хиляда работи, нещо като магазин за един лев, ама по скоро 1001 стоки е  smile

другият вариант, който ми идва на ум епросто купи най ефтините 2 чаши за сватба. Те са около 20лв. Така ще си спестиш неочаквани притеснения в последния момент.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 04, 2009, 19:51:11 »

Van4ii, моите си ги купих от магазинчетата за 1лев.Аз си взех цял комплект от 6 бр. , но не ми беше проблем,защото никога не са излишни обикновенни чаши за шампанско. Но по принцип продават и на бройки.По левче за чаша  good
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 05, 2009, 09:09:19 »

мен ме предупредиха да са най обикновени чаши и да се чупят лесно, защото ако пода в ресторанта е ламиниран паркет чашите в повечето случаи не се чупели.  ТОгава влизал в "атака" кума и дочупвал чашата с крак  tease
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines