Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:04:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162201 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 15, 2009, 09:17:38 »

Да за Дия става въпрос  smile Маникюра добре, той така или иначе няма да се прави в деня, но за прическата и грима ще е хубаво да са на едно място, за да няма разхожданки. Няма да е зле ако имам време да отида на пробна прическа и грим
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 15, 2009, 09:23:56 »

О пробната прическа и грим са задължителни. Най- вероятно ще отида на пробни там и ако нещо не ме докарат както искам ще отида на Линията, ако и там не стане незнам вече къде:)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 15, 2009, 10:53:16 »

Тук момичетата бяха писали за добра фризьорка някъде зад църквата (ако се разровиш назад в темата ще намериш ). Аз ще видя как са в Дия и ако не съм доволна после може да отида да проверя при нея. Незнам защо, но за Линия нещо  nea Въпреки че съм чувала добри отзиви  pardon
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юли 15, 2009, 13:19:27 »

Фризиорката зад църквата се казва Красимира. Моята кумичка миналата година си прави там прическата за сватбата и добре я беше направила. Преди това беше ходила на Джулията и на Линията на пробни прически и се беше отчаяла от резултата. Последния ден преди сватбата Краси и вдъхна надежда smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 15, 2009, 14:48:45 »

Е, значи има вариянти  smile Ти колко време преди това мислиш да ходиш на пробни
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 15, 2009, 15:01:10 »

от 24.08 съм си в Ямбол. Значи там някъде ще е- седмици преди сватбата, за да имам време за избор:)
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 15, 2009, 15:55:13 »

Момичета здравейте, включвам се в тази тема, защото съм от Ямбол обаче ще ставам булка в Стара Загора.  Влязох да разгледам за идеи относно грим и маникюр. 
Прическата ще ми я прави Красито до църквата.  Ама тя ми прави косата от петнайсет години, още когато работеше в Линия и я препоръчвам на всички вас.  Относно грима кой е Васко от Линия?  Това да не е съпруга на Веска жената, която държи Линия? 
За маникюр също не съм измислила къде да отида, но ще го реша след като се прибера в Ямбол.  До тогава ще събирам идеи от вас. 
Колко сте Ямболските булки?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 15, 2009, 16:45:23 »

Здравей, tea_75   smile ,
Точно маникюра обсъждахме днес с Donna  smile Говорихме за салон Дия , тя е ходила там и е останала много доволна .
За Васко нищо не мога да кажа, незнам кой е , просто съм чувала много хубави неща за работата му.
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 15, 2009, 16:59:53 »

Васко е съпруг на собственичката на Линията, доколкото съм чувала.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 15, 2009, 18:36:07 »

Васко е съпруг на собственичката на Линията, доколкото съм чувала.

здравейте момичета. Наистина ли само Васко гримира в цял Ямбол?
за маникюра ще видя къде ще се пробвам. аз не искам ноктопалстика, просто най обикновен маникюр.

а да попитам някой от вас наел ли е оркестър !!! за взимането на булката? понеже на мен ми трябват само да думнат с тъпана за 10 мин., но се чудя от къде да намеря тъпан и гайда.

Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 16, 2009, 07:58:51 »

Не не сме казали, че Васко е единственият гримьор в Ямбол, но просто от него имаме добри отзиви, а и гримирва с много професионална театрална козметика. Гримирват също и на галерията, и на Стил на Вилтона (между другото гримиорката там ме гримира миналата година за сватбата, на която кумувахме и се справи много добре, гримовете и бяха на голден роуз и на флор мар). А относно маникюра и аз никога не съм си правила ноктопластика и нямам намерение да си правя за сватбата, но повярвай ми има значение и то голямо как ще ти направят ноктите- дали ще ги оформят добре, дали няма да ти накълцат кожичките и т.н. Патила съм си вече, затова ще заложа на изпитаното.
Относно тъпаните скоро ще ми дадат координати на едни момчета, които бяха доста културни на сватбата на девер ми и ще ти дам телефонче да се свържиш
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 16, 2009, 09:03:37 »

Аз за музиканти не мога да кажа, защото милото каза , че ще се занимава с тези неща. Но мога да го питам ако има нещо предвид, да даде координати
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 16, 2009, 10:13:53 »

момичета благодаря ви. 
Относно маникюра момичето, което работи при Краси (фриз) също се справя добре.  Не знам на Линия дали работи още Краси (маник), тя преди работеше в салона точно до бившата сладкарница Комсомолец.  Обаче аз колкото пъти се прибера в БГ винаги всичко е променено, за това казвам старите имена. 

За тъпаните събирам информация за да я пратя на майка ми.  Аз ѝ споменах идеята да отиде една събота пред ритуалнта зала и сигурно там също може да се свържи с такива хора, какво мислите?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 16, 2009, 10:35:20 »

tea_75 , мила,
аз не можах да разбера защо всички неща ги търсиш в Ямбол , нали в Стара Загора ще е сватбата  huhhuh.gif
Или всичко ще се развива в Ямбол (тръгване на младоженека, взимане на кумове и булка) а празненството ще е в Ст. З ? А ритуалите къде ще са ?
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 16, 2009, 18:29:36 »

да, то нашето е толкова объркано......

ние реално сме подписали в Лондон.  Сега правим само сватбено тържество в СЗ заради роднините.  За тази цел ще идват да ме взимат от Ямбол и ще се празнува в СЗ.  За това търся грим в Ямбол.  Ще си  направя косата и грима и тъпаните при взимането на булката. Иначе нищо друго не търся, всичко е уж готово.

а вие до къде сте?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines