Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 04:29:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162262 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 04, 2009, 22:37:03 »

Здравей ррррр! Ами понеже половинката ми говори с него не съм 100% со мисля,че каза 500лв за 5 оригинални диска,но ние решихме,че не ни трябват толкова и свалихме на 460лв за 3 диска.Милото ми като гледало негови сватби, останал доволен от качеството.Ама най-добре е да се срещните с него и тогава да ви каже цената,че може да е мръднала.
Активен
ppppp
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #271 -: юни 05, 2009, 22:44:21 »

Благодаря много за информацията  good
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #272 -: юни 08, 2009, 15:22:08 »

Момичета Елко действително работи много добре, но сватба незнам кога ще ви даде да гледате. Той снима моята сватба януари месец а сега сме юни и все още нямаме запис мъжи ми като му звънне и той започва да се оправдава с много рабора и че работил все още сватби от нималата година :girl_cray2:незнам още колко ще чакакме и на нас ни взе 450лв
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 11, 2009, 20:22:54 »

Искам да се похваля - вече си купих чашите със шампанското и то на много изгодна цена  danceg
Намерих едно магазинче в Ямбол, което е пред затваряне, т.е. собственичката ще затваря и си търси наемател и разпродаваше всичко, което има. И така за 42лв си взех 2 симпатични чашки + шампанското,което беше украсено и държачите на чашите  yahoo
Сега си харесах покани,но днес една приятела ми даде адрес на сватбено магазинче в Бургас, което има по-готини и сравнително по-евтини покани.Мисля другата седмица да отида да видя какво има и вече мисля да поръчвам. До края на месеца трябва да имам покани. banana
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 12, 2009, 18:29:27 »

Мале, колко сте напред всички  Bravo аз на никъде не съм с приготовленията  sad
До днес организирах моминско парти, другата седмица последни приготовления покрай кумуването и ......и идва моя ред  yahoo
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 13, 2009, 12:46:37 »

leni_beni_ ти другата седмица ще си кума,така ли? Ами разглеждай внимателно всичко,какво трябва да се прави от младоженците,че после и теб те чака същото и мисля,че това ще ти е един голям +
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 15, 2009, 12:00:33 »

sis4eto, можеш ли да ме насочиш къде е това магазинче на разпродажба
Междудругото и аз да се похваля - първо чакам поканите ми да станат тази седмица второ купихме си възглавничка за халките yahoo и трето най-важно купих си  булчинската рокля Party time danceg yahoo
Страхотна е  give_rose нямам думи! Сега си търся ди джей и видеооператорр но не мога да си харесам cray
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 15, 2009, 12:23:09 »

Еййй момичета ами пускайте снимки на покупките де аз все влизамда следя  темата и без това сме малко айде пълнете със снимки  Wink
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 15, 2009, 18:45:48 »

Диде, много искам да сложа снимка на чашките,ама всичко остана при свекървата в Ямбол.Нищо не взех в Бургас,защото реално тук не ми трябват.Но обещавам другият път да ги снимам и да сложа нещичко
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 21, 2009, 21:00:30 »

 yahoo Веси си избрах рокля и я капарирах.На 18-ти юли имам пробна.Имаше нужда от малка корекция в бюста. Много е сладка и съм ужасно много доволна. Това е тази рокля,за която мога да кажа,че съм си мечтала. Не е от онези - огромните тип "БАЛОН". Щастлива съм!!! Като я получа ще гледам да кача снимка,за да ви я покажа   danceg
Активен
qnna
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #280 -: юни 22, 2009, 10:13:24 »

Здравейте бъдещи булки smile аз минах вече по тая процедура и просто от сватбата си останах повече от доволна...Гледам,че много от вас дискутират темата за Ди Джей за Ямбол и ми стана много чудно че никой не споменава Олег и сина му..На моята сватба бяха те и останах просто изумена от качеството на пускане на музика,ритуали и всичко каквото бяхме си пожелали ние,наистина за мен са истински профисионалисти.Камерата ми беше Елко Елков а фотото Ники Пехливанов.Мога да дам кординати ако някой има интерес  Wink Wink сайта на Олег и сина му e www.djarabov.hit.bg там е обяснено всичко ясно и точно..Само на моята сватба не бях доволна от сватбената украса понеже беше сватбена агенция Жеси и бяхме говорели едно да има,те ми направеха съвсем друго,и после както очаквате започнаха и оправданията  diablo diablo diablo
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 22, 2009, 19:11:47 »

Здравей, anna!
Аз май ще се отказвам от фото,т.е. мисля да наема от фотото фотограф,който ще ни снима в ритуалната по време на подписването. Незнам! Как беше при вас и колко ти излезе и за какво време го наехте?
Активен
qnna
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #282 -: юни 22, 2009, 20:28:33 »

Здравей, anna!
Аз май ще се отказвам от фото,т.е. мисля да наема от фотото фотограф,който ще ни снима в ритуалната по време на подписването. Незнам! Как беше при вас и колко ти излезе и за какво време го наехте?


Ами ние с половинката ми го наехме за целия ден и си колибаехме и ние дали да вземим за целия ден,защото в ресторанта се снимаше почти от всеки...и след 3-4 дни си получихме снимките а видеото доста по-късно  Wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 23, 2009, 09:41:51 »

Здравейте момичета, явно септемврийските булки сме в трескава подготовка!
Ние още не сме си наели ди джей и видеооператор - тези, които искахме се оказа, че са заети cray
Моля, който има вече наблюдения за добър фотограф или видеооператор да ми пише на лични и съответно сумата, която е поискал smile

Благодаря предварително! thank you
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 23, 2009, 10:58:57 »

Здравей,van4ii
За видеооператор ти препоръчвам Елко Елков,а за фотограф Стоян Калчев.
Елко мисля,че взима около 500лв. и дава 5 комплекта с дискове,а за Стоян незнам колко парички взима.Предполагам,че зависи от това какво ще искаш,в смисъл дали само диск със снимки,или албум,или ще ти изкара снимки.Трябва да говориш с него и той да ти обясни.На нас ни направи албум,който е страхотен,и ни взе по-малко парички,т.к. ни е познат и даже беше сред гостите на сватбата.
Ако искаш мога да ти дам телефон за връзка и на двамата!!!
Ако те интересува пиши!!!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines