Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 08:28:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162378 пъти)
 
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 23, 2009, 11:06:23 »

Стоян е добър DJ, била съм на 2 негови сватби миналата година и ми хареса. Аз съм запазила Наско Тачев, той също много добре води сватбите. Общо взето двамата се водят най-добрите в Ямбол. Някой, ако иска мога да дам координати.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 24, 2009, 00:36:12 »

Donna   , а каква е тарифата на този Наско Тачев?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 24, 2009, 10:19:15 »

Аз до колкото знам той е най добрия дж в гарда и взима малко по скъпо от другите но незнам цената
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 24, 2009, 10:43:57 »

Да вярно е, че взема малко по скъпо. Цената, която ми каза е 350лв, независимо докога продължи купона. Но според мен парите си заслужават определено good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 24, 2009, 10:45:49 »

На нас Стоян ни взе 200лв може вече и да е вдигнал тарифата
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #215 -: март 24, 2009, 19:17:09 »

Обещах да споделя.  :girl_wink:Срещнах се с Ди Джей-а, за който Ви споменах.Изумявате ме какви са тези цени на Наско Тачев. Аз лично си ангажирах това момче - Иван Колев. Оказа се готин, дава ни и възможност сами предварително да си определим музиката. ААА и няма да има от онези игрички с повиването на бебетата  Bravo Bravo Bravo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 24, 2009, 19:28:20 »

raya по принцип всички ти дават право да си избереш музиката и дали ще има игри или не
А за цените нормално е според мен както да има ефтино така и и двойно по скъпо
Радвам се че си си намерила тояния човек
Ало нее тайна колко ще ви вземе
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 25, 2009, 21:41:42 »

raya_koleva , а колко ще платите на този , който сте наели? Аз още събирам мнения и препоръки, така че ще се радвам ако споделиш smile
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #218 -: март 26, 2009, 16:32:24 »

Относно DJ, нашата сватба беше на 31.01 DJ беше Иван Колев. Лично ние останахме много доволни, беше невероятен, цяла вечер всички играха и се забавляваха yahoo danceg, който го ангажира за сватба няма да съжалява.
За гримиор аз ви препоръчвам Васко от Линия good, Фризиор Красимира от Фейс (зад Църквата)
Успех на всички бъдещи булки
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 12, 2009, 10:35:02 »

Здравейте момичета,

  Искам да Ви споделя нещичко и от моята сватба,която беше в ресторант Кабиле на 17.11.2007г. и останах много доволна и от обслужване,и от кухня,и въобще от всичко.Нашият DJ беше от Сливен (перфектен въвъ воденето на сватбата,но малко с музиката,която пускаше не можахме да се разберем),т.к. Наско Тачев 3 седмици преди сватбата ни каза,че бил на работа и няма да може да се освободи.Фотограф беше Стоян Калчев,от когото останах също много доволна(ФОТОГРАФ НОМЕР 1).Видео оператор беше Вальо (не се сещам за фамилията),но нещо не ми допадна как е направил дисковете.За видео оператор мога да препоръчам Елко Елков-за мен той е номер 1.Избрахме агенция ЖАСМИНА за сватбената украса за ресторана и за колата-от тях също останах много доволна.
  Общо взето само от видео оператора и от DJ малко се разочаровах,но иначе всичко беше ок!
http://www.djmbonev.com/
  Това е сайта на нашия DJ от Сливен-Митко Бонев
  За сега това е от мен!
  Ако нещо Ви интересува свиркайте!!!
  УСПЕХ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ БУЛКИ!!!   
Снимки от Сватбата: 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277776
 
       Надявам се да съм Ви била полезна!!!

Активен
janegg
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #220 -: април 14, 2009, 21:36:30 »

Много благодаря за информацията give_rose

Не знам и аз кой да избера нямам много време чудене, затова ще ви бъда благодарна ако дадете  мнения по въпроса за добър фризьор и гримьор в Ямбол

Здравейте момичета случайно попаднах на форума и реших да ви предложа услугите си ка то гримьор, ако някой иска да се възползва нека пише на мейла за доуточнения и повече въпроси [email protected] good
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 16, 2009, 19:47:00 »

Здравейте на всички!
Временно се завърнах във форумчето и виждам,че много съм пропуснала.
За мен последно остава р-т Боровец.Този уикенд ходихме с приятеля ми и го поогледахме и определено ни хареса  good
Все още се чудим за дневна или нощна сватба,но се надявам до края на месеца да решим.
За сега сме решили  weddingday - та да е на 5-ти септември.
Някой може ли да ми даде номера на този Стоян от Екатерината.Доста го хвалите и може да се опитам да се свържа с него.Иначе нямам никакви идеи за друг DJ и оператор.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО...
Избрахме си кумове и в неделя ще ги поканим.така,че зачерквам още едно нещо от списъка със задачки  Wink
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 21, 2009, 18:45:41 »

Сега съм запозната с няколко ценоразписа.
Значи ритуалната зала - 98лв, ако искате гълъбчета на излизане-общо 110-120лв,ако искате и ансамбъл да ви танцува-стават към 140лв,а ако искате предварително да си драснете подписчето в залата неофициално,а после официалната част да е в ресторанта,т.е. да ви "бракосъчетават" в ресторанта скача на 150-160 лв.
За църквата:
нещо към 114лв беше цената на венчавката като в нея влизат таксата за камера и фотоапарати,
трябва само да си носите кръщелните свидетелства в деня на сватбата,както и тези на вашите кумуве.А ако не сте кръстени излиза към 50лв +/- разни дреболии на човек.
Ами това е за сега.Моята дата е 05.09.2009 и съм много щастлива  yahoo
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 21, 2009, 18:47:24 »

Забравих да добавя,че си запазихме Стоян от Екатерината за DJ и Елко Елков/Илков?!?!?! за оператор.
« Последна редакция: април 21, 2009, 20:13:38 от sis4eto » Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 21, 2009, 21:10:32 »

Браво! Честито sis4eto! Добър избор за ресторант и DJ. good
Нашата сватба също е на 05.09.09 smile, но в Кабиле. Току виж може да се засечем на ритуалната зала smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines