Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 10:31:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162451 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 24, 2009, 18:50:35 »

Имам промяна в плановете ...  Плачещо момиче Няма да мога да дойда през Март както мислех,за да разгледам ресторантите.Ще се работи цял месец   tuktuk SUICIDE 
Май остава първоначалната идея - щя чакам половинката ми и Април двамката ще ходим по ресторанти,църкви, ритуалната....
« Последна редакция: февруари 24, 2009, 18:53:35 от sis4eto » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 24, 2009, 20:00:12 »

 Welcome на новодошлите и ще помагаме с какво можем  good
каквото ви интерсува питаите насреща сме!
Сори че ще спамя темата, ама защо не вземем да си н аправим една срещичка в ямбол?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 25, 2009, 00:00:42 »

Аз нямам против за срещата, но ми се струва , че трудничко ще стане  nea . Така като не сме в града повечето......
Аз имам въпрос  crazy : дали през задаващите се почивни дни ще мога да си запазя ритуалната, и къде всъщност трябва да стане това ?
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 25, 2009, 09:17:18 »

Идеята за срещата е чудесна, само където сме пръснати из Българията и малко трудничко ще се реализира. leni_beni аз също искам да си запазя ритуална зала и църква през идващите почивни дни и се чудя къде по точно става това. Познати ми казват, че само през семицата можело да стане.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 25, 2009, 11:01:33 »

Запазването на ритуалната зала става там в самата зала има жена там в фоаето тя ще ви разясни всичко
Мисля че няма да има проблем за почивните дни но не съм сигорна
За кой ден става въпрос
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #185 -: февруари 25, 2009, 11:06:15 »

Момичета,
заявление за сключване на граждански брак се подава не в Обредния дом, а в сградата на Общината, в деловодството- стая 220, затова трябва да е в работен ден.

Необходими документи:
1. Заявление за сключване на гражданския брак /30 дни преди официалното подписване на документите за граждански брак/ по образец и определяне на месец, ден и час за сключване на гражданския брак
- колкото по-рано се подаде, толкова по-добре, моята свекърва беше взела заявлението преди това, ние като се прибрахме в Ямбол, го попълнихме и тя го занесе после, не е нужно да е лично

2. Документите за самоличност на двамата младоженци- носят се преди сватбата

3. Медицински удостоверения- носят се поне 1 седмица преди сватбата, когато се попълва декларация за смяна или не на фамилията
 


Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 25, 2009, 11:18:53 »

mmagi Благодаря за изчерпателния отговор Wink Още сега ще кажа на майка ми да отиде да вземе такова заявление give_rose
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 25, 2009, 19:17:51 »

И аз БЛАГОДАТЯ mmagi  bigthanx
Аз също май ще пращам свекървата за заявленията,че то...няма кой друг  smile
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 19:21:56 от sis4eto » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 25, 2009, 19:18:33 »

А всъщност това заявление се попълва от младоженците, и после като се подава в ритуалната там си казваш датата и часа, които искаш, така ли ?  crazy , че не ми стана маи ясно  blush
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 25, 2009, 19:25:09 »

Аз разбрах,че май в самото заявление има графа,в която пишеш на кой ден и в колко часа искаш да стане бракосъчетанието.
Разбрах и от една позната,че там пишеш също кой и с каква фамилия става.Може и мъжете да си сменят фамилията  good , а ти или да станеш с фамилията на съпруга ти,или оставаш с твоята и  3-ти вариант твоята - неговата...
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 21:07:15 от sis4eto » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 25, 2009, 19:43:13 »

Аз май не се изразих по рано правилно ама не разбрах въпроса де исках да кажа че самото заплащане и и записването става в самата ритуална зала там също се оправя какъв ритуал искаш с хор без хор с инструменти или на оредба, с гълаби без гълаби и такива неща ама таам също те записват в една книга имената и датата и часа
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 25, 2009, 22:28:05 »

Мен точно това за часа ме интересува, защото ако е зает часа в койти сме искали, трабва да мислим за друг вариант, и от там да съчетаваме с църквата и ресторанта.
Значи, ако ми вземат това заявление и си го попълним, ще можем да отидем събота или неделя..... дали съм разбрала  tease
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 25, 2009, 22:30:48 »

Май нищо не сме разбрали...ти също leni_beni_ laugh
Трябва да се отиде,за да се разбере.Така става някакъв счупен телефон, но много забавен  ROFL
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 25, 2009, 22:51:52 »

sis4eto   и аз това си помислих  laugh , но не го казах че да не се обидиш.  Ама си е така де, нищо не сме разбрали май  funnytooth
Аз се надявам след 2-3 дни вече да ми е ясно, и по възможност да сме успели да запазим  pardon
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 26, 2009, 19:13:43 »

Еееее, ама аз не се сърдя  blum
Ако знаеш как ти завиждам (благородно де  tease) , че ще си ходиш и че вече действате  GROAN , ама се и радвам,защото ще си имаме най-прясна информация. Нали ще споделиш???  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines