Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 14:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162494 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 06, 2009, 01:10:30 »

Пропуснах да кажа какво мислим да носим. Бутилка ракия за кума, плодова торта за кумата (кърми и не може да яде много шоколад ), печено пиле .... nea май това със сигурност за сега
Букет цветя за кумата и картичка или по-скоро покана
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 09, 2009, 18:33:59 »

Аз мисля другата събота и неделя да отида в Ямбол и със свекървата да проучим ресторанта,а като резерва ще е р-т"Тунджа".А нашите кумуве ще ги каним през Април като си дойде приятеля ми.Имаме 2-3 кандидата.Ще видим какво ще измислим.Можеш ли да ми препоръчаш някой DJ или и ти си нямаш идея??? girl_impossible
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 09, 2009, 22:27:39 »

Ние вече поканихме кумовете и те се съгласиха  yahoo , много съм доволна. Капарирахме и ресторанта ("Кабиле"), и даже датата, която искахме беше заета и запазихме за другия ден.
Ти беше казала за р-т "Боровец" , на мен също много ми харесва, даже скоро му правиха ремонт, но нашите гости ще са доста и мисля , че трудно щяхме да се съберем.
За DJ и фото още нямаме, сега събирам информация и аз. На сватбата на нашите кумове, която беше миналата година DJ ми хареса, и мисля следващия път да се срещнем с него. Ако искаш след това ще ти дам координати.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 09, 2009, 22:54:18 »

Ооо,много ще съм ти благодарна  chee Честито за кумовете и ресторанта!!! Нищо,че е на друга дата.Все пак най-важното е вие да си изкарате добре,нали?! Радвам се за вас.Аз вече нямам търпение да дойде Април и да действам...
« Последна редакция: февруари 09, 2009, 22:56:46 от sis4eto » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 09, 2009, 23:20:01 »

Вие избрали ли сте си дата, или ще изчакате да се върне младоженека? Аз си бях спокойна, че има време до септември и даже мислех, че ще ме изгледат странно в ресторанта, а пък то.... shok доста учудена останах. Макар, че аз в началото исках тази дата, но ме притесняваше това че е неделя, но....явно така ни е било писано danceg .
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 10, 2009, 18:58:20 »

Мислех да го чакам,но от вчера имам официалното му РАЗРЕШЕНИЕ danceg да взимам решения без него.Мисля да е или на 5-ти или на 12-ти септември и се надявам да е свободен ресторанта за тогава и да няма проблеми с него.Незнам дали е скъпичък,но ще проверим.За ритуалната зала кога се ходи да се запазва?Аз искам и църковен брак,но ще трябва първо да си кръстя МЪЖЛЕТОВ някоя от предните страници на форума видях,че църк.брак излизал около 80-90лв.+/- Ти ще имаш ли църк.брак?
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 19:00:50 от sis4eto » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 10, 2009, 23:03:31 »

Да, ще имаме църковен брак. Не съм сигурна и аз точно, но мисля че е 95 лв, като това включва заплащането за фото и видео(плаща се отделно да влезе фотографа ти да снима).  Ритуалната можеш да я запазиш след като резервираш ресторанта, за да си сигурна за датата, и да си разпределиш часовете. Аз мисля да си оставим по час между ритуалната, църквата и ресторанта.
Незнам какви са цените на "Боровец", но при нас е минимум 20 лв за коверт, а той се води скъп, така че мисля, че някъде там сигурно. Но пък сестра ми преди 4 години си прави там сватбата и имаше някакви менюта, който предлагаха, но не си спомням дали беше задължително да си избереш от тях, или може ти да си направиш меню.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 11, 2009, 18:51:46 »

Ами незнам.Няма да е проблем за мен ако трябва сама да си направя менюто.Трябва да ги попитам дали може да се внася храна и пиене.Но за това на място ще се уточняваме.Братът на мъжа ми smile (още ми е смешно като го казвам така,а трябва да свиквам) имал някакъв познат от заведението и може това да ме улесно поне малко. Аз също мисля да има разстояние м/у всяко едно от местата,за да може малко да се сифирясаме от преживяното :-) а и да си правим снимки.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 11, 2009, 23:51:49 »

Определено, по-добре е, имах предвид да не ти наложат да си избереш от определени. За внасянето няма да имаш проблеми, като си направиш минимума на коверта (почти навсякъде е по 50гр алкохол от ресторанта, салата, студено предястие, вечеря), от там нататък си ти- ядки, мезета и каквото още си пожелаеш, а и безалкохолните са от тях. Даже и бира с касите може да си занесеш. Но все пак тези неща ще си ги обсъдите като отидете.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 15, 2009, 20:35:36 »

sis4eto   , ходи ли в Ямбол ? Запазихте ли ресторанта ? Хайде разказвай  Girl_hide
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 16, 2009, 19:36:02 »

Още не съм.Тази събота работих (време за ДДС) Eeager ,а тази седмица ще си ходя в Стара Загора.Обаче свекървата ми каза,че баткото на приятеля ми ще говори с познатия си от ресторанта,за да се уточнят за подробностите и дали има свободни дати за Септември.Аз мисля да е или на 5-ти или на 12-ти. За 12-ти много ще не накефя,защото е пред ДДС и шефката ще пука от яд  yahoo Аз работя в счетоводна къща,за това е важно ДДС-то за нас.Днес особено е крайната дата и щяхме да изкрейзим.При теб има ли нещо ново? Ти м/у другото от къде си,щом не си от Ямбол?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 17, 2009, 00:19:41 »

От Ямбол съм, и двамата сме от там, но живеем във Варна. Още не сме запазили ритуалната и църквата, но може би утре и това ще стане (ако майка му има време).
Дано да е свободно за 12-ти, както искаш  girl_wink  , ще стискам палци.
Ние след 2 седмици ще ходим в Ямбол, и се надявам да успеем да се срещнем с DJ поне.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 18, 2009, 18:27:59 »

Днес свекървата ми вкара идея за друг ресторант-на около километър от Ямбол към Веселиново.Нищо не ми говори,но било хубаво и най-важното,че имало място за танцуване.Тя днес гледала някаква сватба в р-т Боровец и нещо не и харесало,но ние сме си били решавали.Там масите били на буквата П и в средата почти нямало място за танцуване,а сватбата е за това - всеки да се изявява за хора и диви чупки  singer Dancer chee
Ох,едва чакам да дойде Април,че най-накрая и аз да запазя нещо.Ще издивея.Все едно съм с вързани ръце и нищо не мога да направя,а това ме побърква.
Сега ми се върди в главата нещо - искам аз да си направя поканите,но незнам дали
ще стане нещо.Мисля да са под формата на папирусче с малка панделка.Може да си купя папирусчета и или сама да ги надпиша, или ако не стане да ги дам да ми ги напечатат,но искам да имам някаква дейност.
Още не мога да избера каква да е ТЕМАТА на сватбата.Харесва ми да е ЕСЕН и всичко да е в подобни цсетове и да има тук-там сухи листенца и цсветя в топли цветове,но незнам дали няма да е някак тъжно,все пак есента е тъжен сезон,макар,че за нас ще е най-готиния  goody
Ето това са папирусчетата,за който ти говоря и много ми харесват.


* папирусчета.jpg (47.96 KB, 640x442 - видяно 269 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 18, 2009, 19:19:27 »

Знам за кой ресторант говориш- "Веселиново", аз също съм чувала много добри отзиви за него, а и цената на куверта мисля, че е по-ниска. А що се отнася до "Боровец", на мен ми харесва там, но зависи колко гости ще имате. На сватбата на сестра ми бяхме над 100 човека и наистина нямаше много място за танци  Yes , но миналата година бяхме там пак, и гостите бяха около 70-80 души, и си имаше предостатъчно място   Dance2  . Така че предполагам трябва и с това да се съобразите. А пък , то и нямаш много варианти - тези двата , и този в който ще е нашата- "Кабиле". Ако искаш може и там да погледнеш, ресторанта е много голям, има достатъчно място. Имам телефона на собственичката, така че ако решиш, мога да ти го дам.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 18, 2009, 19:25:13 »

Момичета моята сватба беше там акоискате влезте в албума да разгледате ресторанта има снимки
НО аз не ви го препоръчвам нашата беше там поради причината че всичко беше заето
Персоналът е отврат Може да е широко но пък на мен ми приличаше на стол на военни така че.....
Но мое мнение де аз не го препоръчвам
Единствено че там е малко по ефтино като цени от другите  good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines