Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 14:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162507 пъти)
 
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #120 -: януари 22, 2009, 13:25:43 »

maria_  за съжаление немога да направя сега снимки,всички апарати са обрани за тържеството,ще се опитам до ден два да пратя,ако още не си поръчала надписите.Mmagi много благодаря за пожеланията,да ви се връща на всички!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 22, 2009, 13:33:08 »

И аз ти пожелавам да бъдеш на хубавата булка всичко да мине добре и се наслаждавай на този момент той е само ваш и незабравим наслади мо се  сцялото си сърце
Чакаме и снимки после успеххх и спокойствие give_rose give_rose
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #122 -: януари 22, 2009, 13:57:19 »

desperation ще изчакам за снимки иначе решихме с милото ако трябва след сватбата да ги надпишем.
Пожелавам ти весело изкарване на сватбата и всичко най хубаво в семейния живот
Активен
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 24, 2009, 09:23:01 »

Момичета направо ще откача,нашите още не са ни резервирали ресторант,за камерата питали 700лв shok,а фотографа казал 450 ,но снимки на ръка не давал искал хубав албум и предложил някакъв за 700 тия хора направо са се побъркали diablo Дали мога да си намеря  хубав сватбен албум на по ниски цени в Ямбол или да си търся от тук?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 24, 2009, 15:23:50 »

marry   , здравей, незнаех че и в Ямбол тази услуга е толкова скъпа  Oh my ... (фото и видео). Семейството, на което ще кумуваме във Варна си наеха фото и видео за около 1000лв, но ти издават и фотоалбум, имаше и още екстри. На мен ми се стори доста, но като се има предвид, че е Варна, ясно че цените са много по високи. И по тази логика си напраих някакви си мои изводи, че в Ямбол, ще е по евтинко. Но ти като казваш така се замислям дали да не си наема от Варна, след като цената ще е същата.
А ти къде живееш сега?
Активен
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 25, 2009, 13:05:06 »

 Leni ,ами аз в момента  не съм България и ми е много трудно така да решавам за ресторант и другите по важни неща които вече трябва да се поръчват.Иначе намерихме още няколко   камери  по евтини и сега сам им поръчала да вземат техни сватби и да ги гледат хубаво и който харесат това ще е,ще разчитам на тяхната преценка.А  за фототото ше си тарся албум и ще си наемем този фотограф на мен ми се стува добре 450лв.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 26, 2009, 01:09:47 »

Много е кофти така да уреждаш сватба от разстояние. Аз тепърва ще започвам, тъй като се успокоявам, че има време. Но сега осъзнавам , че всъщност ще ми е нужно повече от нормалното. А за фотографа незнам какво да кажа, наистина не съм запозната със цените в Ямбол.
Активен
diddi
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #127 -: януари 26, 2009, 18:31:35 »

здравей лени,моята сватба беше ноември.Аз живея в софия но сватбата ми беше в ямбол.Фотографа и видиото ми излези към 500 лв.Ако изкаш ще ти дам телефон
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 26, 2009, 22:23:25 »

здравей diddi , да ще се радвам ако ми дадеш телефон за да мога да говоря и да се срещна с човека. Ти доволна ли остана, направи ли ти албум ? Кажи малко подробности, ако може blush
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 29, 2009, 19:28:35 »

Здравйте на всички!
Аз съм нова и ще ми бъде приятно да си обувам с вас.Тази година и аз ще ставам булка  yahoo Още нямаме определена дата,но мислим да е в началото на семптември.Вече ме обхвана треската по подготовката.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 29, 2009, 22:34:22 »

Здравей , sis4eto ,честито  Bravo
И моята сватба ще е през септември, но още не съм започнала с подготовката. Все се успокоявам, че има време
Ще се радвам да обсъждаме подготовката. Ти в Ямбол ли живееш? Или просто сватбата ще е там (както е при мен)?
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 03, 2009, 21:02:57 »

Здравей,leni_beni_!
Аз също ще се радвам да си разменями информация.Ами моята е малко сложна  smile Значи аз съм от Стара Загора,а годеника ми е от Ямбол,но живеем в Бургас.И от уважение към семейството му,а и за улеснение на всички решихме сватбата да е в Ямбол.Още нищо не сме започнали да мислим.Само имаме като идея ресторанта да е на Боровец,където и да е това  smile ,но нищо повече.Нали все пак има още много време
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 05, 2009, 00:06:52 »

sis4eto   , ние тази седмица ще ходим в Ямбол, за да си поканим кумовете, и да си запазим ресторант (дай Боже), ние мислим за "Кабиле", и се надявам всичко да е наред.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 05, 2009, 19:44:04 »

Дано всичко да мине и да успеете с ресторанта.Стискам ви палци  good
Значи ли това,че вече имате дата? Аз си чакам половинката.Временно е извън страната.Към Април трябва да си дойде и тогава ще мислим за дата и ресторанта.Тогава и ще каним кумовете.Вече си харесах няколко текста за покани на кумове от интернет.Какво мислиш да им даваш на кумовете за покана?Нали има традиция за вино/ракия,някакво сладко,цветя за кумата и разни такива.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 06, 2009, 01:04:22 »

Избрали сме си 19.09.2009г. но не сме запазвали нищо все още. Надявам се тази седмица да успеем с ресторанта, и тогава вече ще запазим и ритуалната зала и църква.
Относно кумовете, много се вълнувам, преди месец им се роди бебче Baby  и малко се притеснявам дали ще приемат.Но като се има предвид , че сватбата ще е след толкова време много много се надявам да приемат.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines