Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 18:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162611 пъти)
 
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 12, 2009, 19:05:54 »

здравейте красиви ямболски булки.Предстои ми сватба на 06.06 и бих искала да ви питам за мнението ви за ресторантите Екатерина и Кабиле.И ако някой знае цените на кувертите. Благодаря ви предварително.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 12, 2009, 19:21:35 »

Здравей марру , когато аз се жених, в Кабиле въобще не ходихме, а в Екатерината кувертите минимума беше 22лв, това беше през август, сега не знам как са...
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 12, 2009, 19:32:48 »

Мари Welcome. чудна датичка сте избрали, и нашата е тогава  yahoo
относно ресторантите- нямам наблюдения за кувертите, но аз ти пшрепорачвам Кабиле, всичко е на ниво, обстановка-супер, обслужване-6, храна-6...
със сигурност ще е по-скъпо от Екатерината, но има защо...
Успех в подготовката! give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 12, 2009, 20:40:45 »

Моята беше в екатерина но Не останах доволна препоръчвам ти Кабиле поне е нещо наистина добро  *THUMBS*иначе нашият куверт беше по 17лв ама той се прави на база какво си избереш от меню
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #94 -: януари 12, 2009, 22:15:01 »

Мари моята сватба ще е в Кабиле, за куверта ни казаха да е минимум 20лв. за Екатерината незнам как е
Активен
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 13, 2009, 09:25:52 »

благодари ви много момичета за инфомацията,след мнениятави се насочих към Кабиле.Ще се обадим на нашите да отидат да видят как са нещата там и да го резервират ако е свободен.Ако ли не ще си останем с вторият вариант.
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #96 -: януари 13, 2009, 13:30:22 »

Моята сватба ще е в ресторант При Кмета защото е само от 50 човека.Ресторанта много ми харесва.Куверта ни е по 20 лева и ни разрешиха доста неща да внесем.Прическа,грим и маникюр ще правя във салона,който се намира до Вилтона до подлеза,там на втория етаж мисля,че Стил се казва.Няма да имам пробна прическа,защото ми казаха че нямало смисъл от нея.Верно,че сега ме малко страх да не стане така че в деня да не се харесам,но така ми казаха там и не ми остава друго освен да им повярвам.
« Последна редакция: януари 13, 2009, 13:32:02 от desperation » Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 13, 2009, 13:39:16 »

Привет от една кандидат булка по съседство. desperation относно пробната прическа, за съжаление в малките градове е така. Но моят съвет е да направиш. Друго си е да се видиш предварително, може да поискаш да промениш нещо в последствие. На тях им е по лесно да кажат, че не е нужно, но ти си настоявай. 
  Приятна подготовка на всички бъдещи булки  от мен.  give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 13, 2009, 13:41:02 »

Много верояно е да не се харесаш аз бих я накарала да ми направави все пак си плащаш нее  без пари
Моята си я правих при Галина стил макар че не мия завърши цялосно пробната прическа доло горе видях как ще изглежда и амного ми хареса
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #99 -: януари 13, 2009, 14:29:48 »

desperation преди 2 мес ходих на сватба в При кмета, много добре беше. Самият ресторант бяха украсили много празнично, питай ако могат да направят подобна украса и за вас.
Относно Стил- моята кума се прави там , добре й бяха направили косата. Но пробната прическа е повече от задължителна, самата аз правих 4 преди да реша точно какво искам и кой може да ми го направи най-добре, все пак си е голям риск-ако не се харесаш на самия ден, какво ще правиш тогава?

marry между Екатерина и Кабиле, бих избрала Кабиле от раз, много по-изискан и нов ресторант. Рокли вече имате ли момичета, нищо не сте показали. Торта къде ще поръчвате? Моята беше от Кенди, супер са.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 13, 2009, 14:47:52 »

Аз съм разочарована от Кенди първо не беше същата като тази която бях харесала с много промени от тяхна страна diablo и ужасно НЕ вкусна
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #101 -: януари 13, 2009, 14:51:41 »

А направихте ли им рекламация?
Аз толкова много харесах нашата, най-вече на вкус, че всеки път като си ходим в Ямбол им се обаждам да си поръчвам същата, но малко парчета, особено откакто съм бременна само този вкус ми се върти в главата. Но да не звучи като реклама, хора всякакви, нормално е да харесваме различни неща.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 13, 2009, 15:02:12 »

Не съм правила рекламация ама и то каква ли файда като  наперавя но с праваа всеки оства доволен различно е просто на ана с така се случи и при обслужването като отидох имахме малко разногласия ама както и да е поне имат огромен артикол от модели
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #103 -: януари 14, 2009, 21:43:10 »

Моята торта е поръчана във Виена стил..нямам идея дали ще е вкусна,но ще кажа след сватбата.В ресторанта няма украса и немогат и да ми предложат такава.Ох момичета на мен ми останаха още 10 дни само.....
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #104 -: януари 15, 2009, 09:45:28 »

desperation последните дни е най-напрегнато, но и най-вълнуващо. Емоцията взима връх и се чувстваш в най-невероятния филм на света, специална, красива и ентусиазирана. Изживей си тези емоции, защото са Once in a lifetime.
А ти още нищо не си показала от приготовленията, нито рокля, нито аксесоари...
Какво реши за прическата, каква ще е ?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines