Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 18:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162581 пъти)
 
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #75 -: декември 26, 2008, 22:06:17 »

maria_ кой DJ наехте.Моята сватба е на 24.01.09 и още си нямам музика.
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #76 -: януари 04, 2009, 21:57:53 »

dj ще е Иван ако искаш мога да ти дам тел на лични
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #77 -: януари 06, 2009, 17:01:14 »

Моята сватба е на 24.01.09 .
А вие записахте ли час в ритуалната зала, защото аз вчера ходих до там да платя и ми казаха че сме единствената сватба за януари. Я разправяй купи ли си рокля вече, до къде сте с организацията.
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #78 -: януари 06, 2009, 17:03:00 »

Аз си купих вече рокля, обувки чанта болеро абе всичко което ще ми трябва. Само оператор не сме избрали още
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #79 -: януари 06, 2009, 18:25:14 »

аз честно казно се учудвам,че са ти казали така,защото аз се записах за сватбата още ноември месец.Днес си направих медицинските и тъй като сега ти ме уплаши малко,ще отида тази седмица да ги занеса и да потвърдя датата...Иначе аз май съм до никъде.Ресторанта ще е При кмета,защото сватбата ми е малка,само 50 човека.Няма още dj и куп други неща...чак се плаша.Рокля купих,но нямам още наметка.Исках някакво пухкаво яке да си взема но като видях цени от 250-300 лева се отаказах.
« Последна редакция: януари 06, 2009, 18:29:33 от desperation » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 06, 2009, 19:47:18 »

desperation, поздравления за ресторанта. Bravo моят годеж беше там август месец и останахме многоо доволни от обслужване, храна и отношение.не видях пълен пепелник, празна бутилка и т.н. тоалетните бяха чисти през цялото време.а управителката е супер готина. Bravo още веднъж. а иначе на нас дж на годежа ни беше Стоян и всички гости останаха очаровани от него! ако исках повече инфо-пиши ми give_rose
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #81 -: януари 06, 2009, 20:16:55 »

Kristinka ние утре мислим да му се обадим smile и ако не е свободен незнам какво ще правим sad И аз чух че е добър и за това се ориентирах към него.. smile
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #82 -: януари 09, 2009, 20:19:10 »

Момичета кажете ми цената на църковния брак
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 09, 2009, 20:32:50 »

desperation,какво стана с дж?запазихте ли го?
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #84 -: януари 09, 2009, 20:47:34 »

desperation цената на църковния брак е 72лв(без хор) и 99лв(с хор) отделно се плаща 5лв ако искаш вътре да снима фотоапарат и 10лв - за камера, аз плащах миналата седмица и понеже не искаме хор ми взеха 87лв( с фотоапарат и камера ), за ритуалната зала цената е 84лв. Ако те интересува и нещо друго питай с каквото мога ще помагам. А ти ходили пак до ритуалната зала?
Активен
desperation
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #85 -: януари 10, 2009, 10:07:09 »

Maria благодаря за справката smile, ще ходя в понеделник да си нося медицинското в общината и тогава ще видя какво става.Може би ти си единствената булка която прави сватба в ритуалната зала,защото моята церемония ще е в общината в петък...ще видим,ще разпитам,дано няма издънка.Кристинка DJ запазихме,но не му знам името.Когато отидихме в ресторанта да уговаряме менюто,там имаше DJ и моя бъдещ мъж го познаваше и направо го нае.....Иначе аз имам точно две седмици преди сватбата.Почти съм готова,само остана алкохол и тем подобни неща да купя за ресторанта.Не съм си намерила сутиен сис силиконов гръб,а съм питала почти навсякъде.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 10, 2009, 12:11:31 »

desperation, за сутиен защо не питаш Диана (собственичката на Лейди Ди), да ти донесе? тя работи и по поръчка, кажи и че си булка и едва ли ще откаже. а другото което се сещам за хубаво белю е на Капитолия и  там където продават на Помпеа.Успех дано да намериш това което търсиш! give_rose
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #87 -: януари 10, 2009, 22:16:42 »

desperation в кой ресторант ще е сватбата. А кой ще ви е оператора че ние само него не сме ангажирали още
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 11, 2009, 12:09:10 »

Здравейте бъдещи булки от Ямбол.  В кой салон решихте да си правите сватбената прическа, маникюр, грим?
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 11, 2009, 17:05:40 »

мариа_ мога да ти дам номера на моя оператор Васил от супер вижън, много съм доволна от него и работи доста тънкана.Аз бих казала че съм супер доволна от него.Ако искаш мога да ти го дам и да се срещнете да разговаряте с него, а ако не ви хареса си търсете друг.Ако искаш да ти го дам пиши ми на лични.А Дж мога да похваля Стоян от екатерината - той е най-добрия поне за нас
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines