Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 20:29:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162637 пъти)
 
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 29, 2008, 16:42:48 »

....Краси от Face, намира се точно зад църквата и в вечерта преди сватбата тя ме направи. Аз вече бях толкова изтощена и ми беше писнало, че се оставих изцяло на нейната фантазия. :
Здравейте момичета. Най накрая да открия темата с ямболийките. Аз много години не живея там, но по план график лятото ще правим сватба, но предполагам ще бъде в стара загора.  Прочетох за Краси (фризьорката) и понеже ми е приятелка от има няма 15 год. Ми е ясно кой ще ми прави прическата. За други подробности още не съм мислила. Явно ще ги замислям след като се прибера в България.  Вие къде си поръчахте сватбените рокли, поканите и въобще малките подробности.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #46 -: октомври 30, 2008, 11:09:05 »

Привет tea_75  give_rose
Пожелавам ти приятни мигове във форума, много е полезен, в процес на подготовката ще се увериш...
Ние живеем в София, само сватбата ни беше в Ямбол и всичко съм си купувала от тук, поканите са ми от Jubox, имат сайт, ателието им е в "Младост", чашите ми са чешки кристал, предполагам навсякъде ги има, дерболийките от Пиротска, аз работя на близо и в обедната обикалях магазините. Има едно ателие "Палома", направиха ми оригинална украса на шампанското, чашите и свещите.
А ти къде си в момента? blush
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 30, 2008, 16:28:52 »

еее май се увеличаваме май а danceg
аз моите работи за сватбата си купих от различни градове от ямбол нищо не съм си купила
оп извинявам се само поканите си купих от тук
повечето си взех от Стара Загора
Активен
Misha84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #48 -: ноември 21, 2008, 10:50:06 »

Имам и аз един въпрос. И на мен ми предстой такова нещо, но съм толкова объркана и не знам откъде да започна. Някой имаше ли нещо като списък с нещата, които трябва да прави и кое след кое е?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 21, 2008, 15:44:51 »

Значи още не сте определили датата
Важното е че май месец е най хубавия за такива поводи
Има време да мислите
Ние се сгодихме ноември миналата година и януари започнахме да действаме по въпроса че се оказа даже късно за някой работи такаче ако сте решили ореантирай се към подготовка
Активен
Misha84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #50 -: ноември 21, 2008, 16:12:39 »

Решихме, че ще е май, обаче както казах и в началото на мен ми е много объркано и не знам от къде да започнем. Затова реших да вляза и аз в някои форум и да видя дали мога да намеря нещо по въпроса.
И затова питам и дали някой си е правил нещо като списък кое се прави първо, кое второ и т.н.
Вие какво направихте първо?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 21, 2008, 16:19:40 »

първо и най важно е час в общината и църквата ако ще имате такава защото там трябва да с съобразите с часа и двете малко сложно ама това е най важно защото май месец е бум на нашата дата ние отидохме януари вече имаше 6 сватби запазили час и затова малко раничко влязохме в ресторанра ама няма как поне се радвам че беше вечерна
Второ важно е да си запазите ресторант пак голям проблем ако се закаснее
ние и него запазихме януари и по касмет беше защото имаше само дневна сватба на датата
абе само ядови ама кво да се прави всеки минава от там
та това са най важните неща после малко по малко другото не е спешно
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 21, 2008, 16:22:26 »

Момичета малко на чат го обръщате.За чата си има място-Скайп , ICQ и т.н.
Активен
Misha84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #53 -: ноември 21, 2008, 16:24:58 »

ОК разбрах те
Ние се сгодихме май месец тази година, ноняма за къде да бързаме затова другия месец май ще е, но както си мисилим, че има много време така ще дойде и новата година, а пък и май месец е месец на баловете и всичко заето затова трябва вече да започваме да мислим за това.

Ти кога и от къде купи роклята, а костюма?
« Последна редакция: ноември 21, 2008, 16:49:33 от gucci » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 21, 2008, 16:27:47 »

Определено е време така че малко по малко започвайте но и дата трява да решите най вече
Активен
Misha84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #55 -: ноември 21, 2008, 16:37:10 »

ние гледахме за ресторант тези дни, но нищо не сме решили още
май не може да си говорим само двете, айде като се видим някой път ще си бъбрим за това
Благодаря за съветите.
Чао от мен
« Последна редакция: ноември 21, 2008, 16:48:54 от gucci » Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #56 -: декември 17, 2008, 17:23:27 »

Здравейте предстои ми сватба на 31.01.09 Моля за съвет. Препоръчайте ми добър гримиор в Ямбол
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 17, 2008, 21:07:01 »

Здрасти аз моята няма да ти я препоръчам защото си остави ръцете на мен ама чувам много хубави отзиви заедно момиче което работи срещу църквата в един салон
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #58 -: декември 18, 2008, 10:31:48 »

Момичето срещу църквата- Краси е добра фризьорка, но гримьорката при тях е пълна скръб  beating
Тя се "опита" да гримира майка на сватбата и я намаца, така както и 4 годишно дете не би направило. Краси ми препоръча гримьорката от Елиа, до Художествената галерия, много е добра. И Васко на Линията също, но той си пада по по-силен грим.
Приятна подготовка и приятни мигове във форума  give_rose
Активен
maria_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #59 -: декември 18, 2008, 12:15:45 »

Здравейте благодаря за съветите. Аз Красито си я знам тя ми прави прическата за бала много съм доволна от нея, Васко от Линията пък ми направи гримът тогава но той наистина си пада по по-тъмния грим. Ще отида на пробен при тази от Елиа
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines