Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 15:05:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 156681 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 11, 2010, 10:06:57 »

Freya ,  Welcome
Разказвай подробности около подготовката , кога ще е сватбата .......
А ние с каквото можем, ако има нужда ще помагаме  good
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 11, 2010, 10:29:44 »

 goody
 Сватбата ще е на 6 септември (тогава ни е седмата годишнина). Все още всичко е мн неясно, но на 5 вечерта ще съм в Ямбол, подготовка също ще бъде там. Не се знае дали ще ме вземат или ще си пътувам със свита от стари приятели. Тоалетите са избрани, но тепърва ще се шият. Тържеството няма да е града (в Бургас само ще се подпишем), а в някоя хижа с подходящи условия(което е един от най-трудните въпроси, понеже между Ямбол и Бургас няма ясна информация за цени и телефони на хижите   Плачещо момиче
Най-голяма нужда от вас ще имам за координати на добри фризьори/гримьори и фотографи, понеже от много години не живея там, а няма възможност да разучавам на място.
 thank you
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #407 -: март 11, 2010, 17:58:45 »

Freya, ако под хижа имаш предвид туристическа, защо не проверите за информация в Българския туристически съюз ? Обикновено има клонове във всеки град.
http://btsbg.org/
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #408 -: март 11, 2010, 20:12:33 »

FREYA хижа БОЖУРА до Средец. Базата е много добра. Има басейн около, който се нареждат масите и става страхотно. Ако искаш мога да ти пратя снимки да видиш, но за координати не мога да помогна.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #409 -: март 11, 2010, 20:21:56 »

raya_koleva, това ли е мястото?

http://www.bojura.com/
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 12, 2010, 00:28:43 »

Супер сте  give_rose 
Мерси за сайта към хижата, наистина е много хубава, но търсим нещо по-нехотелско  blush
Ние сме си планинари и дори обмисляхме вариянта за хижа без ресторант , но ще ни коства много усилия за да можем да приготвим всичко сами (без готвачи).
Сайта на БТС го знаем и останалите информационни, постоянно се ровим там   pardon ...и нищо. Или достъпа куца или самото място... харесахме си хижа Орловец - на 10 км от Карнобат, но не мога да намеря актуални телефони. Звънях в ТД Карнобат - не вдигат, а не се зане кога ще имаме възможност да отидем на място (живеем в София)  angry dirol

Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 12, 2010, 09:07:08 »

 Freya, за фризьорка горещо ти препоръчвам Петя и гримьорка Меги, аз от години ходя при тях и не бих ги сменила. Пиши ми, ако искаш телефони, да ти пратя на лични smile
А ти   избра ли си прическа и грим?
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 12, 2010, 11:14:27 »

raya_koleva, хижата наистина е много хубава и ще я имам в предвид, определено
Като цяло за прическата си имам някаква идея - няма да е нещо сложно и не е от колекция "сватбени", но за грим си нямам представа какъв - предполагам нещо семпло, което подчертава чертите и естествената красота  blum
 yahoo Вчера ходих да пробвам рокли, не мога да повярвам колко добре се чувствах облечена като булка  girl_haha ,а като се прибрах и отворих форума -  yahoo tease Sunshine
Много ви благодаря, чувствам се по-спокойна за организацията като знам, че има кой да ми помогне със съвети и мнения. Определено еуфорията ме е обхванала.  danceg
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 12, 2010, 14:26:56 »

И тепърва ти предстои еуфория, а само да те предупредя, че така или иначе ще има и неща, с които ще се ядосваш, няма начин, особени при нас бяха доста понеже ние всичко сами си организирахме.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #414 -: март 12, 2010, 14:55:33 »

Freya, абе аз си знам, че "на краставичар краставици не се продават"  Wink , но я вижте това линкче-води към сайт с хижите по области:
http://www.tourism-bg.net/hiji.html
Почти за всички има координати, но не знам доколко са актуални smile Като се обаждате в БТС, нищо ли не ви казват? Ако е така, какво правят тези хора?
Успех  Good luck

П.П. Заинтригува ме с идеята ви smile Какво сте замислили всъщност?
« Последна редакция: март 12, 2010, 14:59:48 от michelle » Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 12, 2010, 16:18:34 »

michelle , разбира се че всяка идея/информация е полезна, лошото е че всички телефони са стационарни и разбира се, няма кой да отговори на обаждането. Винтерес на истината изобщо не се бяхме сетили да проверяваме в дружеството, но това е защото много хижи в Бг-то вече са частни или най-малкото концесионера няма нищо общо с БТС, съответно го има и типичното аругантно отношенение... Хубавото е, че все още има време  crazy
van4ii , еуфорията ми е моментна, че макар и малко, има някакво движение напред... иначе не вярвам да мога спокойно да се насладя на предсватбена еуфория, поради ред причини, една от които разбира се е, че самостоятелната подготовка, но се надявам на сериозна приятелска подкрепа  infatuated
« Последна редакция: март 12, 2010, 23:22:25 от Freya » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #416 -: март 12, 2010, 16:26:42 »

Freya, това е най-страхотната идея за сватба, която съм чувала  Bravo Завиждам на гостите ти. Наистина  smile Помня, че веднъж бях виждала снимки от церемония при входа на пещера при изгрев слънце. Беше вълшебно  Girl_sing И вашата сватба ще е незабравима за всички  good
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 12, 2010, 16:34:52 »

michelle благодаря  blush
Надявам много, много красиво и незабравимо.
Да питам, бивша или бъдеща булка си. Разкажи и ти
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 12, 2010, 16:36:50 »

Как само съм се оплела с думите...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #419 -: март 12, 2010, 16:38:23 »

Бъдеща булка  Wink На 5-ти септември тази година  smile С тебе хем сме родом от един и същи град, хем на близки дати  Wink Сватбата ще е на едно далеечно място, близо до морето. Замислено е изцяло да отговаря на мечтите на бъдещия младоженец - романтично, зелено, с много цветя, спокойно. С малка църква, за да може църковния ритуал да е съвсем личен, само за нас двамата. Аз самата никога не съм мислила да ставам булка, но ето на, случи се   pardon Затова и като стана дума за сватба, си представих нещо като вашата идея. Даже бяхме задвижили нещата за Жеравна, да е малко в стар български стил. Е, не стана, но сегашното е по-романтично  smile
« Последна редакция: март 12, 2010, 16:44:00 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines