Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 07, 2024, 07:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 156832 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 03, 2010, 22:10:13 »


Голям проблем ни е избирането на подаръчета за гостите. Не искам да обидя никого, но на мен лично тези керамични слончета, патенца, обувчици не ми харесват. Дайте някаква идея за подаръчета - кой какво е подарявал.

Аз също не харесвам фигурки и други подобни подаръчета, затова ние се спряхме на снимка. Между ритуалите и ресторанта , когато си правихме фотосесия, избрахме една снимка и фотографа ни я изкара колкото пъти ни трябваше. Като минавахме за наздравицата давахме на гостите снимка, всички бяха трогнати, защото наистина няма възможност да се снимаш с всички гости.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 03, 2010, 22:29:41 »

Благодаря ви.
Само да кажа, че сватбата ни няма да е с Ди джей, понеже слънцето е музикант и вече се е разбрал с оркестъра. Орк. Млади тракийци - от Пловдив са.
Абе ходихме при Жеси, но в общи линии нищо не ни стана ясно. Не ни даде конкретни цени. За София знам, че един сватбен агент взема около 5% от това което е организирал, а Жеси каза за половината неща да си обикаляме. Трябвало да и оставим някакви пари и ако не стигали да и додаваме и ... такива неща - нищо конкретно.
На следващото идване до Ямбол мисля да отидем до Красива.
Голям проблем ни е избирането на подаръчета за гостите. Не искам да обидя никого, но на мен лично тези керамични слончета, патенца, обувчици не ми харесват. Дайте някаква идея за подаръчета - кой какво е подарявал.
Поздрави  heart
Поздравления за избора на оркестър, много са добри! Относно подаръчета, които сме виждали за гостите, най-силно впечатление ни направиха малки бурканчета с мед вързани с панделки и картичка за благодарност към присъстващите. Много мил и сладък жест smile Иначе в новото JUMBO има интересни неща и ако имате път до Пловдив си струва да разгледате!
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 22:34:34 от Dj Aleksi » Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 03, 2010, 23:31:04 »

leni_beni_благодаря ти за идеята, много ми хареса ще си помисля за варианта.
Много ми харесва роклята ти, спряла съм се на такъв модел.Те първа ми предстстои избор на рокля ако можеш да ме насочиш на някъде.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 04, 2010, 09:42:52 »

jivetoo, моята рокля си я ших във Варна . Можеш да погледнеш в темата за Булченските рокли, там има момичета от София, който могат да те насочат в кои салони да гледаш.
Активен
diddi
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #394 -: февруари 04, 2010, 18:13:59 »

здравейте, относно подаръчета от булченски салон арети на гръцката фирма диметриос имат доста интересни неща.Аз си бях взела канелини пръчици и всички гости останаха доволни.Салона се намира в софия .успех и приятни мигове
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #395 -: февруари 09, 2010, 11:18:24 »

Благодаря ви.
Само да кажа, че сватбата ни няма да е с Ди джей, понеже слънцето е музикант и вече се е разбрал с оркестъра. Орк. Млади тракийци - от Пловдив са.
Абе ходихме при Жеси, но в общи линии нищо не ни стана ясно. Не ни даде конкретни цени. За София знам, че един сватбен агент взема около 5% от това което е организирал, а Жеси каза за половината неща да си обикаляме. Трябвало да и оставим някакви пари и ако не стигали да и додаваме и ... такива неща - нищо конкретно.
На следващото идване до Ямбол мисля да отидем до Красива.
Голям проблем ни е избирането на подаръчета за гостите. Не искам да обидя никого, но на мен лично тези керамични слончета, патенца, обувчици не ми харесват. Дайте някаква идея за подаръчета - кой какво е подарявал.

http://www.aegeanparadise.eu/index_ro.html  Погледни и тук.
Поздрави  heart
Активен
nadeto_koleva
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 12, 2010, 17:28:16 »

Здравейте,
Ето че и моят момент настъпи. аз не съм от Ямбол, но понеже мъжлето е от там - там ще е и сватбата, а сигурно и там ще живеем. така че вече се имам за ямболска булка.
сватбата ще бъде в ресторант Кабиле на 08.05.2010. има оператор-Васил от SV и DJ за който съм много притеснена, защото се срещнах с него и не сам никак очарована. Казва се Дойчин Коняров и е доста възрастен. Имате ли някакви наблюдения за работата му. но сега като се сетя май е веЧе късно, защото е капариран. и час в ритуалната имаме. Църква няма да има. ами до тук сме с приготовленията. Аз научих много от форумчето и само този DJ ме притеснява. Моля ви някои да ме успокои sad(. ами това е засега и ще казвам за всичко ново покрай организирането
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 12, 2010, 17:34:21 »

nadeto_koleva  Welcome при ямболските булки.
За съжаление не мога нищо да кажа за този ДЖ  pardon
За всичко , с което мога да помогна , съм насреща  good
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 13, 2010, 13:21:52 »

Наде, добре дошла при ямболските булки и в ямбол!
Нашия оператор беше Васил от СВ много е добър, няма да съжелявате!Прати му мн.поздрави от Златомира и Николай от бенковски, той снима нашата сватба и кръщенето на сина ни, много сме доволни от него!
Активен
nadeto_koleva
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 16, 2010, 12:59:38 »

еее разбира се че ще го поздравя, златомира. еми поне от оператора се надявам, че ще сме доволни, а пук за DJя - каквото стане.
Можете ли да ми кажете колко долу горе време преди сватбата трябва да се дадат поканите, защото тука имаме спор в семейството. аз мисля че около месец преди събитието е нормално, но родителите смятат че вече е крайно време да се поръчват  да се раздават.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 16, 2010, 13:16:21 »

Наде, ако всичко ви е уредено като часове , и знаете кога къде ще сте.....А и ако са ви готови поканите, не мисля , че има проблем. Тъкмо хората ще са информирани от по-рано и ще могат и те да си подготвят нещата. Все пак това си е ваш избор и ви е трябва да си прецените  good
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 16, 2010, 15:55:27 »

Аз смятам, че около месец преди сватбата е напълно достатъчно и не е необходимо да се дават по-рано и ние така и направихме smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 20, 2010, 08:42:10 »

И ние месец преди сватабата ги раздадохме!Но всеки си преценя за него си, все пак!
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 27, 2010, 21:15:50 »

здравейте момичета, иска да ви се похваля от вчера си имаме дата и час за сватбата (21август),а също и  църквата.Понеже за ресторант се бяхме носочили към Кабиле и Тунджа но вторият вече беше зает и затова ще сме в Кабиле(той на мен повече ми харесва).Ходихме и да сватбена агенция Шоколад и останах много доволна а може да ми препоръчате някой друг.Благодаря ви предварително











Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 11, 2010, 09:41:46 »

Здравейте и от мен! new user
Най-накрая и аз се реших да пиша. Накратко: от Ямбол съм, но ще подписваме в Бургас, обаче... в деня на сватбата съм твърдо решена да тръгна от родния си град и дома  на родителите ми  banana, та поради тази причина смятам, че ще имам какво да споделя като ямболска булка, а и какво да ви попитам blum
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines