Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162184 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 13, 2009, 15:26:01 »

Аз съм малко разочарована от Меркурий, тъй като още февруари ходихме и запазихме целия хотел (не знам дали ни е валидна още резервацията)  и се разбрахме с момичето , което беше на рецепцията да говори с управителя за евентуална отстъпка, която могат да ни направят . Уговорката беше , че веднага като се върне в града г-н Управителя ще ни се обади, но ето вече 5-ти месец го чакаме .
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 13, 2009, 15:28:08 »

А за какви чужденци става дума  huhhuh.gif , аз нещо не съм в час май  pardon
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 13, 2009, 16:01:33 »

Завода Yazaki са наели чужденци явно сезонно да им поработят и ги настаняват в хотели. Работници има във Визаж, Меркурий, Тунджа, абе почти навсякъде. Те са заели хотелите до края на юли и се очаквало септември да се върнат. Затова нищо не ни обещават управителите дали е сигурно или не. А аз като ходих в Меркурий ми казаха цена от 50 лв на двойна стая и няма да има отстъпка, независимо че ще заемем почти целия хотел и то за 2 нощувки. И със сигурност ще ни кажат 1 седмица преди сватбата. Много кофти така.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 13, 2009, 16:04:38 »

Олеее, ти сега съвсем ме шашна  cray . Вие бяхте на 5-ти нали ?......е как една седмица преди това, тези добре ли са  crazy , не ни стигат другите неща ами сега и за това да се тормозим
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 13, 2009, 16:11:14 »

Именно, шаш и паника съм!!! ANGRY
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 13, 2009, 16:17:26 »

До сега не бях мислила , че това ще е такъв проблем  tease
Иначе другите неща с фотограф и видео, уточнили ли сте ги (щото ние и това не сме  още cray ......абе нищо )
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 13, 2009, 16:43:34 »

Фотограф и Видео от София ще си водим.
Гледах снимките от кумуването ви. Страхотни сте!!! Много ми хареса сватбата!!! И младоженците и кумувете сте много сладки!!! Всичко ми изглеждаше много добре подбрано, с вкус good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 13, 2009, 16:59:56 »

Благодаря  smile , наистина всичко беше страхотно   danceg
а ти за украса на ресторанта към коя агенция ще се обърнеш? Аз мисля да не наблягам много, защото той самия ресторант изглежда доста добре. Мисля булската маса и прозореца, който се пада зад нея само
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 13, 2009, 18:46:35 »

Жасмин съм резервирала. И аз мисля, че ресторанта няма нужда от много украса- булченската маса, зад нея прозореца ще скрия, стълбите и някой друг балон и това е. А ти коя агенция мислиш да ползваш?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 13, 2009, 18:53:29 »

Тази седмица ще си ходим до Ямбол и мисля да отида до Жасмин и до Жаси (до колкото знам са само 2-те ) и да видя намясто какво ще ми предложат. Каква цена ти обявиха , ако не е тайна  smile
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 13, 2009, 20:47:59 »

има и още едни Красива. На андижан сватбения магазин. Ама те почти нищо не ми предложиха. Иначе Жеси работи по-ефтино от Жасмин. Но украсите им не ми харесаха, а като ги питах за цени само увъртаха. Почти нищо конкретно не ми казаха, а и не ми предлагаха нещо по -хубаво . Докато при Жасмин много обяснява много неща и идеи предлага. Цените са на всеки елемент. Примерно за украса на сватбена маса ми каза 70 лв- включва всичко каквото и кажеш без естестжените цветя. Воала за прозореца отзад е 50 лв, арка 70 лв, едно балонче е 1,5, ако има и цветчета е 2.50лв. Предлага и ритуал по посрещането на младоженците- той е 70лв и май влючваше арката и платното, ама не съм много сигурна. Общо взето това е приблизително, което си спомням . Чувала съм и за други измислени агенции, ама те не са толкова известни май, няма много коментари за тях.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 14, 2009, 08:40:56 »

Аз ще отида да говоря на място за да ги питам какво ще ми предложат. Но съм чувала , че тази Жасмина много добре водела сватби и ако е 70 лв (с арката) то по-добре да я наема да води  huhhuh.gif Ще видим какво ще ми каже на мен  smile

Грим и прическа решила ли си къде ще правиш  ?
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 15, 2009, 08:29:15 »

Не съм решила още. Този въпрос ми е много сложен. За грим само Васко от Линията съм виждала как гримира и не е зле между другото. Август месец ще му мисля, още събирам мнения. А ти решила ли си вече?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 15, 2009, 08:51:12 »

За Васко само хубави неща съм чувала, много го препоръчват. Разбрах, че имало някакво ново студио в Ямбол (то може и да не е ново де  pardon) и мисля да отида да видя как е там. Имат някакви сватбени пакети -прическа, грим и маникюр и има отстъпка. Забравих как се казва  blush , някъде до галерията било . Ти може и да го знаеш , ако си чувала нещо за тях казвай  smile
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 15, 2009, 09:09:50 »

Те са 2 до галерията. Едното е Елиа и на първия етаж, другото е Диа и е на втория етаж, то е отскоро отворено. и на двете съм ходила за маникюр, но съм много по-доволна от Диа на втория етаж. Маникюристката се казва Катя и е страхотна, там съм решила да правя маникюр и педикюр. Но отзиви за фризиор и гримюр там нямам и не знам как работят.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines