Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:43:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец с кумовете  (Прочетена 83270 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 09, 2007, 12:36:53 »

Selvet, кукло...сега нали знаеш какво следва...подробно разказче и мнооооооооооооооого снимки... yahoo yahoo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 09, 2007, 13:07:04 »

аз съм пуснала снимки от нашата медена седмица с кумовете - можете да ги видите в албума
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 11, 2007, 10:09:16 »

Selvet, кукло...сега нали знаеш какво следва...подробно разказче и мнооооооооооооооого снимки... yahoo yahoo

Мило Плежърче , обещавам в най- скоро време да напиша разказче , но имам много работа и нямам време 
ето снимчиции : http://selvet.spaces.live.com/photos
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 27, 2008, 15:46:14 »

На нас с милото много ни харесва идеята за медена седмичка с кумовете.  moto Може би, защото с нашите кумове си изкарваме всички празници и ни е много хубаво и забавно с тях. chee
Всъщност това съвместно пътешествие ще е подарък от нас за кумовете и от тях за нас! yahoo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 27, 2008, 15:48:50 »

И на нас ни се искаше да сме заедно с нашите кумове, защото са ни страхотни приятели и почти навсякъде ходим заедно, но те са с малко бебенце и няма как да стане  pardon Като поотрасне ще можем и него да го взимаме.. малкото кумче  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 27, 2008, 16:26:54 »

И ние мислим за почивка с кумовете си, за нас ще е много готино да си ги видим за по-дълго.Ние сме страхотни приятели с тях, но лошото е, че те живеят в София, а ние в Плевен и не можем да се виждаме често, което ни тежи, но какво да се прави.Мислим да отидем до Турция, аз само ще им кажа да се подготвят за почивка, а дестинацията ще разберат на сватбата  Bravo
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 08, 2008, 16:27:53 »

Извинявам се за въпросът подарък пътешествие-какво точно включва,платени са резарвациите в хотела или изобщо цялостно всичко поемате като разходи за цялото пътуване  crazy
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 08, 2008, 16:36:52 »

kikolina, ако им подаряваш почивка с пакет All Inclusive, няма смисъл да поемаш друго, защото той включва храната, питиетата, нощувките и т.н. Само трябва да се помисли за транспорта.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 10, 2008, 11:53:13 »

Извинявам се за въпросът подарък пътешествие-какво точно включва,платени са резарвациите в хотела или изобщо цялостно всичко поемате като разходи за цялото пътуване  crazy
Ние искаме да направим такъв подарък на кумувете и да е в хотел all-inclusive, така за тях остава разхода за бензин (според мен не върви да дадем пари на ръка) и ако поискат нещо, което не се включва, примерно по-скъп алкохо. Искаше ни се да можем да поемем всичко (да ни изпратят на нас сметка за допълнителнте им разходи в хотела), но нашите хотели не са склонни на такива варианти. Ако е пътуване със самолет например лесно можете да поемете и пътя. Моята гледна точка е, че след като е подарък не трябва да имат значими финансови ангажименти, иначе не виждам какъв подарък е.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 06, 2014, 13:18:34 »

Ние с кумовете ще сме някъде,но къде не знам и аз.. От една страна се чудя дали няма да е по-добре да сме само аз и милото някъде.. Но къде ми се ходи и аз не знам?? Идеята за остров хем ме радва,хем не толкова. Не знам дали ми се ходи толкова далече,дори не знам дали ми се ходи извън България някъде. Ходила съм на доста места. Е не съм обиколила света. Наистина не знам къде ще сме и дали ще сме сами. Може би ще го решим поне месец преди сватбата,за сега нямам никакви идеи. Приемам предложения.  blush
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #55 -: март 06, 2014, 13:35:21 »

Нели, ако си прочетеш мнението, ще осъзнаеш колко ще е трудно някой да ти даде предложение - не знаеш с кого, не знаеш къде, не знаеш какво искаш.  Wink Кажи нещо конкретно - бюджет, желания, какво харесвате и някой може и да ти даде адекватно мнение. smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 06, 2014, 14:49:02 »

Нели, ако си прочетеш мнението, ще осъзнаеш колко ще е трудно някой да ти даде предложение - не знаеш с кого, не знаеш къде, не знаеш какво искаш.  Wink Кажи нещо конкретно - бюджет, желания, какво харесвате и някой може и да ти даде адекватно мнение. smile
Ми харесва ни идеята на някой остров,но ни се вижда и прекалено ВИП за нас. Прекалено скъпо. Дори да можем да си ги позволим тези пари дали си заслужава или да направим нещо по-скромно. Имаме любим хотел във Велинград,но според мен медения месец трябва да е на ново и интересно място,където не можеш да ходиш всеки месец. Аз харесвам Италия. Ходила съм няколко пъти там в различни градове. Мислех си за някаква обиколка на най-романтичните дестинации там. А пък той иска повече в Германия. Аз също бих се изкефила да отидем там,но дали е подходящо за меден месец? А за островите - ние двамата най-много сме си харесали Малдивите.Там е истински рай. Толкова много статии и снимки гледах. Друг вариант,които сме обсъждали е Дубай. Моят човек му е мечта да отиде там. Но може би всички знаете,че там е по-скъпо и от това да отидеш на някой остров. Доста съм объркана и не знам накрая какво ще изберем.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 06, 2014, 14:51:40 »

Като искате хем да е остров, хем да не е много скъпо, защо не отидете на някои гръцки остров. Тасос не е по далече от нашето море и не излиза и по-скъпо. Ние си изкарахме именно там медения месец с кумувете ни.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #58 -: март 06, 2014, 14:57:01 »

Ако имате финансовата възможност отидете някъде далеч - Малдиви, Бали, Мавриций, ако отидете извън пиковия сезон има и не до там скъпи оферти (все пак ще си е скъпичко), опции са и Карибите също така, там има също добри ал инклузив оферти. За мен на такова място се ходи веднъж в живота (ако не веднъж, то доста рядко) и после като имате дечица ще е много по-лесно да обикаляте из Европа отколкото да идете до там. Обаче все пак си е скъпо и ако не ви се дават тия пари, може да си кажете, че си го оставяте за като ви пораснат децата (ние като ходихме, беше пълно със зрели двойки).

За Европа за мен Франция е много романтична - не Париж, но френската ривиера и някои малки градчета са приказни, може да отидете там, можете да си направите и речен круиз по Дунав например и да обиколите някои големи градове или Средиземноморски круиз - има до Италия и Франция много хубави оферти!

Помислете дали искате активна ваканция или да си мързелувате и оттам нататък решението ще е доста по-лесно. Ако искате морска почивка на по-сносни цени, винаги може да отидете до Гърция или Испания!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #59 -: март 06, 2014, 14:59:37 »

А по отношениа на кумовете - нашите не бяха двойка, но и да бяха не бих ги взела, всичко покрай сватбатаа е супер лудница и има много хора и емоции намесени и за мен е хубаво след това човек да си почине от всякакви социални контакти и да остане само с човека до себе си, за нас беше прекрасно да сме си само двамата. Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines