Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:34:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За майката на булката  (Прочетена 24312 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« -: февруари 22, 2008, 16:27:04 »

Здравейте момичета! Не видях такава тема и реших да пусна - Как майките ви се подготвиха за сватбата? Шиха си или си купиха дрехи? Заложиха на строго официално или класическо облекло? Ходиха ли на грим, маникюр, прическа? Мойе да споделяте и снимки.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 22, 2008, 16:49:28 »

ООООО като се сетя как ще ме побърка майка ми, като си дойде(тя е извън България) ще почне да обикаля по магазините и ще има "Ама с рокля ли да съм?????Ими може би с костюм??? Ами с панталон????Ами кой ще ми направи прическата????Ама каква да бъде тя???И т.н.т.н.т.н.......
А сега питате ли ме???? 8PПравим основен ремонт. GROAN GROAN GROAN GROAN insane insane
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 22, 2008, 16:57:29 »

Моето майче  искаше да е много официална и понеже е пълничка много се притесняваше как ще си намери рокля,но в крайна сметка си хареса  blum,но постоянно ме тормозеше да и показвам майките на другите булки как са облечени и се тюхкаше че щяла да бъде като барбарон с нейното коремче милата много се беше паникъосала,иначе ходи само на прическа и реши да е само с червило защото от толкова сълзи щяла да заприлича на дракола като се разтече грима .... cray
ето го моето майче girl_in_love
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 22, 2008, 17:17:37 »

И моята майка е голям уникат smile.Нашата сватба ще е юли,тя от сега взе да ми опява с какво щяла да бъде облечена,дали да си шиела или да съм обикаляла с нея за нещо готово.А има достатъчно време.Незнам каква лудница ще е,когато наближи.На фризьор ще сме заедно,т.е.моята фризьорка ще направи и нейната прическа.Що се отнася до грима тя хич не е по тези неща.Но може да се излъже да сложи едно червило.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 22, 2008, 17:18:25 »

Маслинка твойто майче е била страшно елегантна и с много стилна рокля Bravo good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 22, 2008, 17:53:41 »

моята мама беша много красива даже по-хубава от булката!!имам снимки в албума!отиде и на маникюр и фризьор докато мен ме орави фризиорката и гримиорката *THUMBS*аз се визхитих а и някои от гостите които не я познават питали свеки "ама това сестра ли е на булката!!все пак мама е на 40 а и не и личаха толкова!! Bravo @}->--беше моята гордост наистина прекрасна красива и стилна жена!!най красива от всички според мен!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 22, 2008, 18:12:07 »

Ние понеже сами си организираме сватбата и само съобщаваме какво сме свършили, родителите ни нямат ангажименти с нея и двете майки от сега разказват как трябва да си купят нови дрехи. Конкретно моята майка предполагам, че ще е във фризьорският салон с мен, защото ние с нея ходим при една фризьорка. На бала беше така. На милото не знам, защото тя е от Бургас. Сигурно ще и е трудно да се довери на непознат фризьор точно за този ден.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 22, 2008, 19:44:45 »

Като се сетя моята майка колко трудно си хареса рокля!  angry Все не ги харесва, много младежки били, много разголени, много бабешки....  laugh Но след многото рокли които беше пробвала хареса една тъмно синя. Много беше хубава с нея, но на някои снимки изглеждаше все едно е с черна. Иначе заедно ходихме на маникюр и фризьор.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 23, 2008, 18:51:49 »

Здравейте, исках да ви питам дали някоя от вашите майки си е шила костюм по поръчка...
Всъщност можете ли да препоръчате някакви шивашки ателиета за дамски костюми в София или Асеновград евентуално, които да шият на нормални цени??  girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 23, 2008, 20:35:19 »

Ние с майка за голяма моя радост хванахме страхотно намаление в един бутик на Витошка. Майка се беше нагласила за дълго обикаляне по магазините, а то се оказа, че още в първия и хоп харесахме рокля. Аз се притеснявах, че ще ни одерат кожите в този бутик, но роклите се оказаха на много приемлива цена, заради сезонното намаление. Аз избрах няколко рокли, майка дефилира пред мен и аз одобрих една много феерична и лятна рокля. Майка беше доста скандализирана от моят избор първоначално, защото роклята и се струваше много младежка, но каза, че ще уважи желанието ми. Като се прибрахме вкъщи баща ми и зет ми казаха, че роклята е направо трепач и тогава майка се успокои. Беше много нежна и красива на сватбата, в този не толкова строго елегантен тоалет.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 23, 2008, 21:21:46 »

Маслинка, твоята майка изглежда страхотно.  Bravo Моята майка за момента не дава вид да се интересува особено с какво ще е облечена на сватбата. Сигурна съм че като наближи момента тогава ще се запритеснява по въпроса smile За разлика от нея обаче баба ми е взела при сърце задачата да е добре облечена на сватбата още от сега girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 27, 2008, 14:18:57 »

хахах снощи говорих  с майка ми тя вече определено мисли какво да облича, държи да е с рокля и сако - строго елегантна. Ето някои неща които си хареса.


* f.jpg (15.98 KB, 324x459 - видяно 1249 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 27, 2008, 14:26:39 »

2


* ds.jpg (15.97 KB, 324x459 - видяно 2456 пъти.)
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 27, 2008, 14:35:23 »

за майките които имат такива перфектни фигури може но за останалите  nea
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 27, 2008, 14:41:10 »

Моята мама беше толкооооова красива  Bravo yahoo Girl_hide girl_in_love
Тя винаги си е хубава де и винаги специално за обличане външен вид е  good good good Беше много красива, като и тати не падеше по-долу, и двмата разбира се бяха в тон - лилаво Bravo yahoo
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines