Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:00:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За майката на булката  (Прочетена 24318 пъти)
 
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 27, 2008, 16:31:26 »

MMariana , първото костюмче, което си пуснала страшно ми хареса. Бих си купила такова за себе си  blush
Имаш ли идея откъде, обаче??
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #16 -: февруари 27, 2008, 17:06:42 »

Маслинка, майките ни визуално си приличат - с подобни фигури, с къса руса коса..... Надявам се и  моята да си намери идеалния тоалет за себе си!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 28, 2008, 09:14:19 »

Mariasto костюмчето е свалено от интернет от чужд сайт, но спокойно можеш да си ушиеш същото при някоя шивачка, ако е добра ще стане сполучливо.  good
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 28, 2008, 11:11:42 »

 thank you проблема е, че не съм нещо по шиенето. Никога нищо не съм си шила нищо и нямам идея къде мога да намеря добра шивачка  Ashamed
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 18, 2008, 08:14:44 »

чакайте сега и аз да се разпиша тук.....едно огромно БЛАГОДАРЯ но моята майчица...тя милата се е ошашкала покрай сватбата но благодарение на неината помощ направихме кошничките за хвърляне след ритуалната зала...украсата за ресторанта и колата, кошничката за цветята на гостите, подаръците на гостите, кошничката за халките, тейбъл картичките....та МОЯТА МАЙКА Е ЗЛАТНА не знам как ще и се отблагодаря
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 18, 2008, 10:02:53 »

Да ви се оплача с майка ми големи перипетии имахме докато си намери тоалет. Първо, че е млада, а налита на разни бабешки костюми и все се сдърпваме по магазините, второ, че се депресира, че е леко пълна и нищо не може да си намери. Аз се опитвам да й обясня, че дълга до глезените пола издължава силуета и прави човек да изглежда по слаб, а тя налита на такива с дължина до прасеца, които обикновено те правят да изглеждаш едра и набита. Купи си едно сако, което й стои много добре. После си купи един бабешки костюм, който аз въобще не харесвам, след което намерихме една много хубава дълга пола - и нея я взе и накрая решихме да комбинираме полата със сакото, а пък бабешкия костюм ще го дадем на баба sarcastic
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines