Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:51:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 42762 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #165 -: април 01, 2008, 08:51:09 »

Аз предлагам да ни пратиш линка на лични. Малко ще се озориш да пращащ на толкова хора, ама на нас ще ни е много интересно  Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 01, 2008, 11:01:40 »

Avva, не се притеснявай. Направи каквото е най-добро за теб! А снимките, все ще намериш начин да ни ги покажеш. Важното е ти да си добре! Целувчици  give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 01, 2008, 13:55:51 »

Ава много неприатно се е получило, наистина има много лоши хора на този свят, горе главата good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 01, 2008, 20:11:03 »

Ужас girl_impossible :girl_impossible:как може да има такива хора bad
Ако ще ти е по спокойно може примерно да напишем тук в едно мнение,кой иска да види снимките и после на ЛС да ги пуснеш Girl_hide. А този,не му обръщай внимание,такива хора има и винаги ще има pleasantry
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #169 -: април 01, 2008, 20:54:13 »

Ох, душичките ми сладки вие - и вие, които ми напълнихте пощата с лични  blum Girl_hide heart Май съм ви притеснила повече, отколкото съм имала намерение.  girl_impossible shok Работата е проста- близка на свекърва ми  попаднала на форума, но е чела /по нейните думи/ само в темата за старозагорски булки. И аз като се сетих какви неща съм споделяла в една-две други теми /сещайте се кои!/ ,ми настръхна косата, защотоо..такива проблеми мога да имам, че да ми се стъжни живота на госпожа!  cray Като си знам хората...и човека...  Даже в момента се притеснявам дали не казах твърде много...абе идиотщини,ама само скандали ми трябват!  pardon И помолих да бъдат изтрити мненията ми от една от темите, но ми отказаха... pardon
И ще измисля как да покажа снимки-обещавам!  heart Уж трябва в петък да са готови!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 01, 2008, 21:13:24 »

милаааа моя Мира @}->--сладка ми адашке!нашата съдба е мног близка!!не само че мсе една зодия и име ами и по съдба си приличаме give_rose
моята всеки прочела всичките ми мнения 3 хиляди иииии не знам си колко..да не говорим и за темата за свекървата!!не ми се стъжни живота на омъжена жена!!не ме интересуваше просто!!!
ти нищо лошо не си написала за никой!прекрасна си мила откровенна и толкова чувствителна колкото може да бъде само един "планински бегач"/както ни викат/
не се притеснявай!няма от какво!!имаш подкрепата и цекувките на всички ни  *INLOVE*очакваме снимките скоро  Girl_hide
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 01, 2008, 21:20:09 »

Сладур, няма да се плашиш, нищо лошо не си казала или направила. Мисли си само за хубавите моменти, които те очакват за напред в семейния живот!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 01, 2008, 21:54:37 »

хей момичета стига .Мисля че така само ще усложним нещата като ги обсъждаме тук и изнервяме хората които могат да и навредят.Все пак тук всеки е свободен да чете.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines