Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:52:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 42795 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #30 -: март 09, 2008, 09:09:43 »

Ава на мен ми харесва как те е гримирала. На снимките не си личи да е много силно. Ти имаш хубава форма на очите и според мен трябва да е подчертана. Ако не ти сложи черно ще си все едно без грим
Според мен не трябва да се претисняваш всичко ще се получи good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 09, 2008, 11:09:08 »

ава на мен не ми харесва гримът  nea надявам се да не те убидя ама ми изглеждаш много състарена nea мое лично мнение
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #32 -: март 09, 2008, 11:37:39 »

На мен ми харесва грима! Може би наистина е малко тъмничък за сватба, но пък на теб ти отива да са ти подчертани очите. Мисля, че трябва да опитате подобни варианти в по-светли цветове, така че да си "нежна и сладка"  smile А и като си имаш пудра, руж и т.н. ще ти се освежи лицето. Но като цяло "котешкото око" ти стои добре според мен  give_rose

Червилото (ако добре съм видяла на снимката е кафяво) мисля, че ще е по-хубаво ако е по-светличко - прасковено например  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 09, 2008, 11:47:57 »

Ей Авичка много хубаво сте го измислили с обиците! :bravo:И жартиера е сладурски :girl_wink:А за грима....честно казано малко ми е трудно да прецяня на тези снимки, аи наистина съвсем друго ще  е на самия ден-цялостната визия си е друго нещо...а и като ти сложи основата няма да изпъкват чак така тъмните сенки.Обаче черното наистина не бива да е много!иначе не бива и да е съвсем дискретен грима според мен,защото имай предвид,че ще те снимат,а на снимките и на камерата семплия и блед грим все едно го няма :girlhide:Аз смятам,че ще си трепач и е излишно да се тревожиш!Все пак на хубавите хора всичко им стои! *THUMBS*Ако ще се чувстваш по-спокойна обаче защо не пробваш и още някоя гримьорка?Или да пробвате и други варианти с тази докато се почувстваш по-спокойна и уверена?
В крайна сметка знам, че ще бъдеш страхотна и не го казвам просто така-сигурна съм! give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 09, 2008, 11:49:26 »

На мен ми харесва начина на гримиране в ливавото, но да си призная аз си те представчм в нещо по светло. Очите ти са едни такива блестящи и ми се струва че нещо по-светло, в прасковено може би, би седяло по-добре. Грима трябва да подчертава блясъка в очите ти. Не знам дали разбираш какво се опитвам да кажа  crazy В общи линии достатъчно си хубава и бляскава и с грим по-близък до естествения цвят на кожата ти, който само да подчертават чертите ти ще изглеждаш най-добре според мен  give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #35 -: март 09, 2008, 12:25:07 »

На мен също ми харесва как те е гримирала в лилаво и според мен светлия грим много ще ти отива  good Просто с него ще изглеждаш свежа през цялото време - аз от опит мога да кажа че стои чудесно  give_rose Наистина може да е и малко по- светъл, но това зависи от тебе- дали ще ти хареса така  Girl_hide При всички случаи обаче на самия ден като си облечеш и роклята, направиш и прическата всикчо ще изглежда по различно  give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #36 -: март 09, 2008, 12:34:15 »

И аз да си кажа мнението за грима.
С лилавия грим си ми като насинена малко  PUGILISM. Срташно много ми харесваш обаче с кафявия  good. Винаги съм харесвала кафяви сенки на светли очи. А за начина на гримиране, мисля, че и с двата си добре.
Да не забравяме и зелените ти аксесоари, според гримът трябва да е съобразен и с тях, т.е. кафявото би паснало перфектно!
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #37 -: март 09, 2008, 18:50:06 »

Аввичка, ето го и моето мнение. Съгласна съм с KlaraFina, че лилавият грим не е много сполучлив.  nea "Котешкото око" страшно много отива на очите ти и прави погледа ти някак предизвикателен, но доколкото разбрах не искаш да е "нещо секси", значи може би е по-добре да заложиш на другия грим. И аз съм за кафевия цвят!   Yes
 Браво на свекито за обичките!!!  Bravo
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 09, 2008, 19:24:51 »

Ава и на мен ми харесваш повече с кафявия грим, много нежно стои на очите ти
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 09, 2008, 23:49:36 »

Ава на мен ми харесва котешкото око, много ти отива. Кафявото и бежовото много добре се комбинират с розово, ако момичето знае как да прелее цветовете би станало страхотно. И не забравяй едно много важно правило в гримирането - набляга се или само на очите, или на устата, тоест или очите са подчертани, а устните са в по-блед цвят, или обратното. Ако сватбата е вечерна имай предвид, че бледият нежен грим изобщо няма да си личи.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 10, 2008, 10:38:34 »

Ава напълно съм за Котешкото око страшно много ти отива give_rose give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 10, 2008, 11:03:40 »

Ава напълно съм за Котешкото око страшно много ти отива give_rose give_rose
На мен също този вариант ми допадна повече.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #42 -: март 10, 2008, 11:40:37 »

Благодаря ви за мненията!  give_rose Но аз все пак няма да съм такава котешка  tease Хич не се връзва с нежната ми рокля  nea
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 10, 2008, 13:24:33 »

Авичка, пропуснала съм да се запиша в твоята темичка  give_rose
Еее, как лети времето...още малко и тебе ще те видим булка  Bravo
Пожелавам ти много спокойствие до датата.
А за грима, защо не отидеш при момичето което мен ме гримира? Мисля че работи много добре...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 10, 2008, 22:06:51 »

Вече 5 минути ти гледам различните варианти грим. Най-много ми хареса лилавото. После прочетох, че има доста негативни мнения за него, върнах се пак на снимките, пак най-много ми хареса лилавото. Но ти прецени как се чувстваш най-добре Wink

И искам да уточня, че от монитора и настойките му зависи какви цветове виждаме, така че вероятно всяка от нас вижда различни нюанси.

Офф топик, би ли споделила с какъв лак си лакирана на снимките, много ми хареса blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines