Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 42765 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #15 -: февруари 26, 2008, 17:17:43 »

Много ти е хубава украсата!  good Добър избор е зеленият цвят. А подаръчетата са ти по-нестандартни, ще са изненада за гостите. girl_wink Предполагам, че там ще закрепиш тейбъл картичките. 
 Offtopic Аз такава щипчица-цветенце в саксийка бях купила на милото, когато се пренасяше да живее при мен и на нея бях закачила една картичка, на която пише честит нов дом или нещо подобно  blush
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 26, 2008, 17:51:52 »

украсата ви е невероятно красива направо се влюбих докато разглеждах снимките
 Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
СТРАХОТНА Е
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: февруари 27, 2008, 14:55:03 »

Хей,кой си има темичка вече,честитооо  tease yahoo yahoo Ще я следя с интерес  good
Много ви е хубава украсата,изобщо това зелено е много свежа идея,супер стои  Bravo Bravo
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2008, 21:20:59 »

Ава много е хубава украсата, много хубаво ще се получи, и най вече с вкус give_rose
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 29, 2008, 23:06:32 »

Честита темичка!!!  Bravo

И украсата е много хубава....
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 29, 2008, 23:10:42 »

Авичка, честита тема маце!!! Украсата е разкош, невероятна е! Пожелавам ти много по-малко нерви, много повече любов и спокойствие в последните дни!!!
 Offtopic И надявам се не си се обидила от мое изказване в друга тема  blush give_rose .
 kiss2 
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #21 -: март 04, 2008, 09:21:06 »

Plamik, не се сещам за твое изказване, ама сега почвам да го търся, да не би да съм пропуснала да се обидя  tease
Аз много бавно напредвам напоследък...Може би защото по-големите неща са уредени, и .... нямам търпение да изляза в отпуск да действам с пълна сила. yahoo
Засега съм се отдала на организационните неща-запазване на хотели, медицински и такива работи...като ми гравират чашите ви ги снимам барабар с жартиера и пускам.
В събота съм на втора пробна прическа и на първи пробен грим. Стискайте палци най-накрая да избера с каква прическа ще съм! give_rose /Да, ще покажа снимки, естествено! heart/

Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #22 -: март 05, 2008, 14:56:07 »

Нямам и най-малкото съмнение, че вие двамата ще сте прекрасни avva! А ако съдя по украсата и сватбата ще е страхотна, аз обожавам зеления цвят! Очакваме да видим и прическата ти  girl_wink  blum
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 06, 2008, 19:23:57 »

Абсолютно съм съгласна с new_bride! Сигурна съм, че всичко ще бъде перфектно, като знам, че Авичка и на най-малките детайли обръща внимание  Good luck и чакаме снимчициии...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 06, 2008, 23:06:02 »

Украсата е супер мила,не се съмнявам че ще имаш най-прекрасната сватба twohearts twohearts twohearts twohearts
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 07, 2008, 11:14:10 »

Ава какво стана с пробната прическа, реши ли и вече какво искаш, пусни някоя снимка  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 07, 2008, 13:02:05 »

Времето лети бързо Аввичка.Стискаме палци и сме с теб в последните седмици преди твоя слънчев и усмихнат сватбен ден.

И с риск да се обидиш мисля че са малко рехавички цветята в икебанат и мисля че може да сложиш и друг цвят освен жълтичко да кажем бели маргаритки
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #27 -: март 07, 2008, 15:09:08 »

Времето лети бързо Аввичка.Стискаме палци и сме с теб в последните седмици преди твоя слънчев и усмихнат сватбен ден.

И с риск да се обидиш мисля че са малко рехавички цветята в икебанат и мисля че може да сложиш и друг цвят освен жълтичко да кажем бели маргаритки

Хихихихихи, рехавички.... tease така си е,ама няма начин-ще преглътна рехавичкото, щото иначе токлова пари отиват,че не ми се мисли! girl_impossible Все пак ми трябват доста цветя  crazy А и няма да са жълти- а бели  girl_wink


Прическа и грим- утре мацки ще пусна снимки, все пак утре са ми часовете.  tease

А мойоттт любим 2-ра седмица забравя да занесе чашите да ги гравират!  girl_impossible  beating

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 07, 2008, 15:35:12 »

Времето лети бързо Аввичка.Стискаме палци и сме с теб в последните седмици преди твоя слънчев и усмихнат сватбен ден.

И с риск да се обидиш мисля че са малко рехавички цветята в икебанат и мисля че може да сложиш и друг цвят освен жълтичко да кажем бели маргаритки

Хихихихихи, рехавички.... tease така си е,ама няма начин-ще преглътна рехавичкото, щото иначе токлова пари отиват,че не ми се мисли! girl_impossible Все пак ми трябват доста цветя  crazy А и няма да са жълти- а бели  girl_wink


Прическа и грим- утре мацки ще пусна снимки, все пак утре са ми часовете.  tease

А мойоттт любим 2-ра седмица забравя да занесе чашите да ги гравират!  girl_impossible  beating


миличка моя искам да ти дам една идея да ги запълните със зеленина дупчиците.или го сложете по близко до гъбата така ще изглеждат по добре.а това че ще са бели е супер.нямам търпение да видя твоята пролетна сватба.Намерили това което търсеше за пръстените.
Ще чакам нетърпение за да ти видя пробния грим и прическа.
надявам се че не се сърдиш за мнението ми.Ако съм те засегнала извинявай но аз съм си такава пряка
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #29 -: март 09, 2008, 09:01:34 »

Вчера беше луд ден....Купих си най-накрая наметка- плетен шал в екрю,ако ми се наложи изобщо да го ползвам! А няма да повярвате със свеки какво сътворихме- след безуспешно издирване на зелени обици-все не ми стояха добре или не бяха това, което искам, отидохме в магазин за копчета- и там-едно камъче точно в моя цвят! Oh my ... И купихме такива камъчета и свеки ще ги носи някъде си да им слагат клипсове да стават на обици! Oh my ...
Ето това е жартиерът ми, между другото:


Та ходих аз на прическа първо. Прическата ще е такава като на снимките, само че ще вкараме тук-там начупени кичури- не с преса, а просто лееееки букли, да не е цялото право. Тоест ще има и прави, и "буклести" кичури в косата ми. И отгоре венче-много тънко, с миниатюрни бели мъниста.

Обаче от грима съм разочарована.  nea Обясних му на това момиче, че искам да съм нежна и сладка, не да съм секси и предизвикателна...и тя ме направи с котешки поглед  Oh my ... Напляска ме с черно колкото си иска. Явно това си й е маниер на работа, защото преди мен при нея беше Рошко и нея също я наклепа с черно-много й отиваше,ама все пак говорим за сватбен, не за дискотечен грим!

Та направи ми тя 2 варианта на двете очи. На единия-лилаво!!! Oh my ... На другия- в бежово и карамелено и кафяво някакво. И аз й казах, че ми харесва начинът на гримиране на окото в лилаво, но с цветовата гама в бежово и карамелено и кафяво. Плюс това й казах да е много по-бледо от това, кото тя направи! Но честно да ви кажа, съм със сериозни опасения как ще ме гримира crazy Накрая ме гримира изцяло в кафявото и карамеленото, за да съм с някакъв подходящ грим за вчерашния празник все пак. Уточнявам, че на снимките съм с грим само на очите-нито пудра, нито руж, нищо. И умората ми си личи здраво- това става към 17.00 вчера...и после снимка от вечерта....изглеждам смазана..ама както и да е... girl_wink А на снимките с грима съм всъщност с пробната прическа-прди това бях на фризьор.

Та- това е "лилавото око"  girl_wink


Ето го "котешкото око":


Ето го крайният резултата-гримът за вчера:


А това е по някое време вечерта- направо съм полузаспала.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines