Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 02:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против рокли "втора употреба"?
За - 103 (38.1%)
Против - 131 (48.5%)
Нямам мнение по въпроса - 36 (13.3%)
Общ брой гласове: 268

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За или против рокли "втора употреба"?  (Прочетена 136897 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 16, 2007, 12:29:06 »

Определено съм много против роклята втора употреба!Само като си помисля,че някое друга момиче се е потило в нея!!! bad
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 16, 2007, 22:25:49 »

И на мен не ми допада мисълта за рокля втора употреба.Ама азда не съм жена second hand????В никакъв случай такива да ги нямаме.То ако роклята е 2ра употреба няма смисъл от сватба sarcastic
Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #62 -: февруари 18, 2007, 14:56:40 »

Моя приятелка се ожени с рокля втора употреба и нямаше никакъв проблем нито с изцапване (поля я с вино и я изцапа жестоко) и я върна и нищо не и казаха. Роклята е италианска и нова струва 2000лв, а тя я взе за  380лв наем (което си е доста скъпо), но роклята беше наистина уникална. Много по-красива от евтините рокли, дето са нови. Дадоха и я взета от химическо чистене, запечатана в найлон и по нищо не можеш да кажеш, че е носена. А и според мен беше си почти нова. има по-стари модени за наем150-200лв, дето си личи, че не са хубави и са доста поизносени - тогава наистина не си заслужава.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 19, 2007, 10:52:48 »

Цитат
... и по нищо не можеш да кажеш, че е носена...

Да, бе да!!! nea Нали аз ще знам, че някое (кой знае колко girl_impossible) момиче я е носило преди мен!!! sad В накакъв случай!!! nea
Цитат
... аз да не съм жена second hand????
Oh my ...
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #64 -: февруари 19, 2007, 11:32:53 »

Моя приятелка се ожени с рокля втора употреба и нямаше никакъв проблем нито с изцапване (поля я с вино и я изцапа жестоко) и я върна и нищо не и казаха. Роклята е италианска и нова струва 2000лв, а тя я взе за  380лв наем (което си е доста скъпо), но роклята беше наистина уникална. Много по-красива от евтините рокли, дето са нови. Дадоха и я взета от химическо чистене, запечатана в найлон и по нищо не можеш да кажеш, че е носена. А и според мен беше си почти нова. има по-стари модени за наем150-200лв, дето си личи, че не са хубави и са доста поизносени - тогава наистина не си заслужава.
За 380 лв,които наистина не са малко, има прекрасни рокли,но все пак всеки сам си решава,аз определено предпочитам за 380 но моя отколкото да дам 380 и да я върна.Освен това по модел от снимка всяка рокля може да се ушие на по добра цена от оригинала.Но това си е лично мое мнение.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 19, 2007, 11:54:38 »

За 380 лв,които наистина не са малко, има прекрасни рокли,но все пак всеки сам си решава,аз определено предпочитам за 380 но моя отколкото да дам 380 и да я върна....

Моята рокля беше 400 лв., но си е моя завинаги  това много ме радва!!! girl_in_love

... Освен това по модел от снимка всяка рокля може да се ушие на по добра цена от оригинала.Но това си е лично мое мнение.

Ами, точно така е!!! И не веднъж съм го казвала, даже от личен опит!!! girl_in_love
Активен
kiss вече Краева
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


щастлива съпруга


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 21, 2007, 22:45:28 »

Аз също съм ЗА нова рокля, нека да стои след това в гардероба, но винаги когато я погледна да ми връща спомена за този ден.
А може някой ден да ми помогне да припомня и на мъжа си. marriage     air_kiss
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 08, 2007, 13:32:04 »

да ви кажа ако роклята е много скапа и не мога да си я позволя бих я взела под наем.но при положение че в българия има толкова хубави рокли на допустими цени някакси не си заслужава да се чувстваш наистина втора ръка.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #68 -: март 08, 2007, 16:54:54 »

да ви кажа ако роклята е много скапа и не мога да си я позволя бих я взела под наем.но при положение че в българия има толкова хубави рокли на допустими цени някакси не си заслужава да се чувстваш наистина втора ръка.


 Абсолютно съм съгласна с теб  good .Аз съм на същото мнение.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 09, 2007, 16:11:24 »

да ви кажа ако роклята е много скапа и не мога да си я позволя бих я взела под наем.но при положение че в българия има толкова хубави рокли на допустими цени някакси не си заслужава да се чувстваш наистина втора ръка.


 Абсолютно съм съгласна с теб  good .Аз съм на същото мнение.

И аз, и аз!!! girl_wink good

Аз също съм ЗА нова рокля, нека да стои след това в гардероба, но винаги когато я погледна да ми връща спомена за този ден.
А може някой ден да ми помогне да припомня и на мъжа си. marriage     air_kiss

Точно така си е!! girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 12, 2007, 17:39:34 »

Аз съм против роклите втора употреба.Смятам че не е хигиенично най малкото.Още повече че почти всяка жена иска да си има булчинска рокля макар и после да стоив гардероба.А и смятам че цената не е определяща за качеството и красотата.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 12, 2007, 17:42:13 »

Аз много искам да си запазя роклята от сватбата. Ще я дам на химическо и ще си я прибера после. Така когато искам да си припомня, ще отварям гардероба и ще и се радвам  Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 12, 2007, 18:11:17 »

аз като пробвах роклите си личеше че всички са носени и си представих да съм с такава рокля на сватбата си :!не че бяха много зле но им личеше че не са нови nea
категорично съм За нова рокля,а моята толкова си я харесвам че НИКОГА не бих си я взела под наем и после да я връщам,не мога да си представя че после няма да е моя shok
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 11, 2007, 07:59:07 »

Такаааааа, аз също съм против да нося рокля,която е обличана преди мен от друг човек, но в сватбените салони дават чисто нови рокли като първи наем за сума равна на половината цена на роклята, моята кумица си взе точно така и си беше с нова рокля на сватбата. И аз мисля така да направя
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 13, 2007, 17:29:42 »

И аз съм против втората употреба! good Моята беше по поръчка и само моя!! blush

Обаче да ви кажа леля ми толкова много е харесала моята рокля, че много се зарадва, като й подметнах повече на шега, че бих й я дала за найната сватба живот и здраве!!! Така, че защо не, ако е запазена роклята и е на близък човек, който обичаш много и е щастливо омъжена!!!? Какво ще кажете? smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines