Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 06:53:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против рокли "втора употреба"?
За - 103 (38.1%)
Против - 131 (48.5%)
Нямам мнение по въпроса - 36 (13.3%)
Общ брой гласове: 268

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За или против рокли "втора употреба"?  (Прочетена 136942 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: януари 22, 2007, 20:37:36 »

А ако роклята е тип Вергиния Здравкова, изглежда добре и е на добра цена бихте ли си взели под наем? Аз предполагам, че рокли които се дават под наем се дават след това на хим. чистене и може би се обработват със силни препарати . То не е гаранция, че като си купиш костюм на DIKA няма да е го е носила Ани Салич в някоя от емисиите, но пък ще имаш готин костюм, не е ли така? Wink

Това е вярно, но и аз не бих си наела или купила рокля втора употреба. Както казаха момичетата- един път се става булка и си заслужава да изхарчиш парите поне за това. А и в повечето случаи роклите се правят по поръчка и шансът да са използвани е по-малък.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 23, 2007, 15:10:28 »

На когото и да е роклята не бих си взела!!! Цяла вечер ще трябва да треперя да не я изцапам или недай си Боже, да я скъсам!!! girl_impossible Ужас!!! nea
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 23, 2007, 17:57:40 »

На когото и да е роклята не бих си взела!!! Цяла вечер ще трябва да треперя да не я изцапам или недай си Боже, да я скъсам!!! girl_impossible Ужас!!! nea
да,а и както сеслучи при мен да те залеят с вино в края на вечерта Oh my ... ужас
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 23, 2007, 18:06:14 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #49 -: януари 23, 2007, 18:19:24 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче

И това си е вярно, въпреки че и моята рокля много ще ми се свиди ако се случи нещо такова- нали е толкова красива- ще умра от яд ако не може да се поправи. Плачещо момиче Cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 23, 2007, 18:24:56 »

Заради всичко казано до тук ДЪРЖАХ роклята да си е моя, а НЕ под наем или втора употреба-аз да не съм втора ръка човек???!!! nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 23, 2007, 20:13:51 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче
Цитат
да,а и както сеслучи при мен да те залеят с вино в края на вечерта  ужас
О аз успях да направя и двете неща!И въобще не се притесних от този факт,защото роклята си е МОЯ :girlhide:А и как ще си я облека на годишнината ако е под наем.И след време да си я изваждам от гардероба и да й се радвам и да я показвам на децата и на внуците дай боже!Аз и сега гледам на мама роклята и много й се радвам!  girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #52 -: януари 23, 2007, 20:16:21 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче
Цитат
да,а и както сеслучи при мен да те залеят с вино в края на вечерта  ужас
О аз успях да направя и двете неща!И въобще не се притесних от този факт,защото роклята си е МОЯ :girlhide:А и как ще си я облека на годишнината ако е под наем.И след време да си я изваждам от гардероба и да й се радвам и да я показвам на децата и на внуците дай боже!Аз и сега гледам на мама роклята и много й се радвам!  girl_in_love

Много вярно,fiibi!  За това пък не бях помислила.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #53 -: януари 23, 2007, 20:21:14 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче

И това си е вярно, въпреки че и моята рокля много ще ми се свиди ако се случи нещо такова- нали е толкова красива- ще умра от яд ако не може да се поправи. Плачещо момиче Cray
мене някой на хорото така жестоко ме настъпа че ми скъса част от тюла-отдолу почти на подгъва но... докрая като го гледах да се вее парчето ми се късаше сърцето.... Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 23, 2007, 20:32:46 »

Ами, да!!! А аз леко разпрах един от подгъвите на тюла на полата ми, но нищо, нали си е моя, ще си я оправя, когато си я видя пак, а иначе girl_impossible, направо не ми се мисли!!! Плачещо момиче

И това си е вярно, въпреки че и моята рокля много ще ми се свиди ако се случи нещо такова- нали е толкова красива- ще умра от яд ако не може да се поправи. Плачещо момиче Cray
мене някой на хорото така жестоко ме настъпа че ми скъса част от тюла-отдолу почти на подгъва но... докрая като го гледах да се вее парчето ми се късаше сърцето.... Плачещо момиче Плачещо момиче


Аз толкова се вълнувах и бях толкова щастлива, че само се усмихнах на разпрания подгъв и реших, че ще го оправям, някой ден!!! girl_in_love
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #55 -: февруари 13, 2007, 21:19:04 »

Категорично против! Не заради парите, модела или прочие... Заради хигиената!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 14, 2007, 10:44:10 »

Категорично против! Не заради парите, модела или прочие... Заради хигиената!

Е, това е!!! Bravo Най-после някой да го каже!!! good Ама така си е!!! Нищо, че ги перат, и дават на химическо и т.н., все пак има микробчета, които не се повлияват от нищо и послеее girl_impossible
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 14, 2007, 13:41:55 »

a аз да се изкажа по въпроса като мед.лице:микробите или поне 99,9% от тях се унищожават при химическото чистене,да не говорим че булченските рокли се почистват не на обикновено хим.чистене на което ние си нозсем дрехите а много по професионално.а този 0,1% от микробите които не се повлияват от нищо не се предават при допир с кожата,и се срещат в сигорно само в централна африка smile.така че ако някой иска рокля втора употеба да не се притеснява че ще нехигиенично.Не разбирайте обаче че аз одобрявам идечта за рокля втора употреба но по савсем друга причина просто роклята няма да мирише на новичко,аз самата ще си знам че не е моя и ще трябва да я връщам после Wink
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #58 -: февруари 14, 2007, 14:00:23 »

Браво на Маслинка! Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 15, 2007, 22:08:55 »

a аз да се изкажа по въпроса като мед.лице:микробите или поне 99,9% от тях се унищожават при химическото чистене,да не говорим че булченските рокли се почистват не на обикновено хим.чистене на което ние си нозсем дрехите а много по професионално.а този 0,1% от микробите които не се повлияват от нищо не се предават при допир с кожата,и се срещат в сигорно само в централна африка smile.така че ако някой иска рокля втора употеба да не се притеснява че ще нехигиенично.Не разбирайте обаче че аз одобрявам идечта за рокля втора употреба но по савсем друга причина просто роклята няма да мирише на новичко,аз самата ще си знам че не е моя и ще трябва да я връщам после Wink

И освен това, ще трябва да й трепериш да не я изцапаш girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines