Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:07:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против рокли "втора употреба"?
За - 103 (38.1%)
Против - 131 (48.5%)
Нямам мнение по въпроса - 36 (13.3%)
Общ брой гласове: 268

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За или против рокли "втора употреба"?  (Прочетена 141858 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 02, 2006, 11:08:49 »

Твърдо "Против"!!!

И аз ммоята ще си я шия по поръчка и по мой модел, за да няма друга такава!!!  yahoo

Незнам, но никак не ме привлича идеята за рокля втора употреба!  mega_chok

Ми, незнам кой я е носил и т.н., а и напоследък много се говори за енерии и предаване... бла, бла, малко, но ако се замисля, ако на предната булка не й е бил щастлив брака... и разни други такива!!!?

Затова според мен е хубаво всеки да си има своята си рокля! Аз даже мисля да я направя така, че поне бюстието да мога да си го нося и след това по други хубави поводи! Така направих и с балната си рокля, преди 6 години, наскоро пак я обличах, просто още е актуална и тя беше по мой модел!!!

Но всеки си има различни предпочитания и разбирания, важното е да се чувства добре!
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #31 -: август 02, 2006, 11:23:09 »

То си има значение от втора и втора употреба, ако роклята е маркова и като нова,
от друга страна цената и ще е доста по-малко. Струва ми се че така няма да е лошо.

Макар, че щом булка се става веднъж, трябва и роклята да е новичка.
Активен
tina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #32 -: август 02, 2006, 12:40:28 »

аз избирах роклята си по това дали ми харесва, а не по цена - за съжаление тези в магазините под наем са носени многократно и на нищо не приличат, а новите, които масово се предлагат за по 200 лв са отврат- тоя матиран сатен е повече от отвратителен- за това на любимия ми бъдещ съпруг му се наложи да се ръсне 700 лв - но ако някой ми беше предложил рокля с качествата на моята за 200-300 лв, но носене веднъж - нямаше да се замисля и миг- не държа да е нова, а красива и запазена
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 20, 2006, 12:25:19 »

Пак ще кажа, че съм твърдо против!!! Особено след като мина сватабта ми!!!
Така си знаех, че роклята си е само моя!!! Не треперех дали ще я изцапам, дали ще се скъса или някой ще мем настъпи, както и се случи, навън валеше, нямаше как да не се изцапа!!! А и от толкова много танци и CHEERS, все ще се случи, някой да ме настъпи!  blush
А пък и друго, една двойка искали да ми "откраднат" нещо от роклята, да си скъсат част  shok, амаааа beating, така се правело, за се оженят до 1 година, ми казаха!!! Добре, че ме попитаха, дали да може д ами открадната нещо, че иначеееее beating beating beating, та им дадох едно от цветенцата в косите си  Wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 21, 2006, 10:56:46 »

По принцип не съм против дрехите втора употреба, попадала съм на истински бижута в такива магазини... но за булчинска рокля не бих направила такъв компромис  stop Дори и да е семпла и не много скъпа, предпочитам АЗ да я обличам за първи път!  pardon  Усещането да носиш чисто нова дреха е неповторимо  danceg
Иначе все ще се чудя дали на предишната булка не й е стояла по-добре отколкото на мен Girl_sing
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 21, 2006, 17:38:38 »

аз също съм против втората употреба особено за булската рокля.а и нали се казва че булката трябва да има нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко по себеси
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #36 -: ноември 15, 2006, 13:26:20 »

ТВЪРДО НЕ!!!!!!!!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 15, 2006, 13:34:28 »

По-добре по евтина , но да е моя ,отколкото скъпа и чужда!
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #38 -: ноември 15, 2006, 13:37:00 »

По тая тема съм абсолютно твърдо против.
Само да споделя, че на моя приятелка от агенция са я посъветвали да си вземе рокля под наем.  bad Не бих спестила от това  End
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: ноември 15, 2006, 13:42:47 »

точно така Фиби...по добре по евтина но моя!!!!!!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 04, 2006, 12:35:17 »

По тая тема съм абсолютно твърдо против.
Само да споделя, че на моя приятелка от агенция са я посъветвали да си вземе рокля под наем.  bad Не бих спестила от това  End
От толкова други неща би могло да се спести,но роклята.Тя все пак е център на внимание! girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: декември 04, 2006, 13:34:26 »

може разбира се,
днес гледах снимки на една сватба която изглеждаше страшто скъпа-
лимузини,красиви къщи,нетрадиционни тоалети...цветя,украса
и извенъж виждам булката.......ужас
с някаква евтина рокля...нямам нищо против евтините рокли,ама да си поръчаш лимузина и за носиш рокля за няма и 200лв,не го приемам,предпочитам да остана без лимузина и украса в ресторанта но да изглеждам добре....
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 04, 2006, 14:43:27 »

така е Vanis, и аз така си бях казала, може друго да нямам, но рокля хубава ще имам pleasantry
« Последна редакция: декември 04, 2006, 16:46:24 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 16, 2007, 20:26:18 »

Така е, роклята е тази, която се забелязва и се гледа и обсъжда наравно с булката!!! girl_in_love А и си заслужава да се направи хубава рокля!!! Поне това!!! girl_in_love Curtsey
Активен
aleks
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #44 -: януари 22, 2007, 19:09:26 »

А ако роклята е тип Вергиния Здравкова, изглежда добре и е на добра цена бихте ли си взели под наем? Аз предполагам, че рокли които се дават под наем се дават след това на хим. чистене и може би се обработват със силни препарати . То не е гаранция, че като си купиш костюм на DIKA няма да е го е носила Ани Салич в някоя от емисиите, но пък ще имаш готин костюм, не е ли така? Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines