Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:18:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139886 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 28, 2011, 20:22:39 »

Сутиена ми е като втора кожа, даже спя с него. Аз съм с голям бюст /чашка D/ и не мога да си представя как изобщо ще ми се мяткат гърдите насам-натам, ако съм без сутиен. Купувам си предимно спортни модели, че обхващат бюста много добре и са доста удобни.
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #166 -: януари 12, 2012, 09:17:12 »

Преди си купувах само скъпи сутиени, бяха удобни и издържливи. От около 5 години всичките ми сутиени се късат в пералнята и то на второ пране. Най-често им излиза банела и няма зашиване след това. От година вече си купувам сутиени за 5лв, всеки месец си хвърлям по един, но не ми пука. Не мога да пера на ръка бельо, още повече, че е неудобно да се пере сутиен.
Наистина сутиените много бързо се развалят, ако ги переш в пералнята. Аз мойте само на ръка ги пера и така ми издържат доста по-дълго.. Но наистина не е особено удобно.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #167 -: януари 12, 2012, 23:17:43 »

Ако се перат в торбичка за бельо, не се развалят smile
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #168 -: юли 20, 2012, 10:37:48 »

определено съм за, понеже имам голям бюст и трябва да го поддържам някак си, за щастие не е увиснал, но аз правя много упражненя за дда бъде така стегнат и добре оформен, но пък със сутиен имам много голяма сигурност и ми е удобно. А и сутиените са красиви, не се очертават зърната по дрехите и не се вижда нищо, ако прозират леко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 20, 2012, 10:41:18 »

аз мисля че независимо от големината на бюста, сутиенът за навън е задължителен, не е естетично да се виждат зърната или да се друсат гърдите.
единственото което промених в сутиените си последните години е че махам банелите. боли ме от тях, откакто ги няма- вече нямам болки в областта.
Имам и спортни , ползвам ги лятото много, стават и за бански при спешни случаи smile
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 26, 2013, 00:09:31 »

И аз съм "за" . Случва ми се да изляза без от вкъщи, ама зимно време като имам поне 5 пласта дрехи под якето  yahoo. Иначе на плажа ми е неудобно без... не мога да се похваля, че природата ме е надарила, обаче все пак има някой там  tease . В къщи си стоя без него, навъм съм със .... така стоят нещата за мен.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #171 -: март 26, 2013, 16:22:50 »

Ами аз ходя и със, и без. За зърна и мятане съм съгласна, но имам много потници (не от БГ, тук още това е чуждо...), с плат от долу и ластик по тази причина pleasantry На плаж ако става въпрос за бански като сутиен съм против - много бавно съхнат, а аз съм морско чадо и често ходя на плаж pleasantry Т.е. за мен това не е изключение за няколко дни smile

Пера ги само на ръка и не купувам какво да е nea Даже имам БГ марка, която ползвам вече 9 години smile Зарибила съм и други покрай мен blum За мен от сутиена много зависи как точно ни изглеждат гърдите girl_wink И не говоря за подплънки, а за форма girl_wink
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #172 -: септември 08, 2016, 19:42:34 »

Аз лично нося сутиен всеки ден, но когато дрехите ми го позволяват, махам сутиена, защото е много по-удобно.
Активен
ivelena
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #173 -: април 30, 2018, 10:04:33 »

Аз си купувам сутиени по поръчка, които са много удобни.
Активен
melisapetrova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #174 -: май 04, 2018, 23:56:39 »

Най-добре е без, но понякога няма как.  biggrin biggrin
Активен
sckameikin22
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1


« Отговор #175 -: юли 13, 2018, 11:18:36 »

Вероятно по-добре без.
Активен
geri02
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #176 -: януари 25, 2019, 10:28:29 »

Аз не мога без сутиен. Дори когато съм в къщи съм със сутиен, защото иначе се чувствам дискомфортно…
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines