Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:09:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139885 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 25, 2010, 22:49:37 »

Преди бях постояно със сутиен ,само си го свалях като спя , но вече като съм си в къщи съм без а като съм навън задължително със или когато имам гости например.
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 04, 2011, 17:35:30 »

Сутиените са красиви, много красиви, подчертават гърдите, повдигат ги. И аз не мога да си представя да излезна без сутиен. У дома не нося, но когато излизам задължително го мятам на бързо. Макар че имам един голям проблем, който ме кара да мразя сутиените малко. Нямам големи гърди, но по принцип гръбчето ми е тясно и нося по голяма чашка отколкото имат тези сутиени с малките обиколки.
80C мисля, че ми приляга най - добре, изобщо чашка C< но едва намирам такива, незнам изкупуват ли ги или много не се продават, или съм някаква нескопосана и за това. Онзи ден с годеника ми обиколихме по магазините и след дни търсене открих такъв, който не ми е широк на обиколка и не ми се върти, макар че ако беше още по тясен щях да съм по - доволна..
Имам чувството, че всички си намират лесно сутиени, а аз не, дори с обувките съм така, защото палеца ми е леко по - дълъг и за това нося по голям номер, а крачето ми е тясно и става .. страшно...
 sad cray nea crazy
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #152 -: януари 28, 2011, 00:26:45 »

Обожавам сутиени, преди имах адски много, какви ли не, просто като видех някъде сутиен го купувах независимо дали ми е малък... колко седят в шкафа, защото пораснах с по цели 3 размера... Но сутиена е страхотно допълнение към визията пред любимия мъж  Girl_hide heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 28, 2011, 09:06:09 »

Аз имам много голям бюст и не мога да си позволя да ходя без сутиен.Навън или вкъщи сутиена се носи -само като спя го махам.Хубаво ми е без сутиун вкъщи но с моя голям бюст смятам че сутиена дори и вкъщи поддържа гърдите.Естествено аз си купувам скъпи и удобни,пригодени за голям бюст сутиени.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 28, 2011, 13:53:13 »

И аз не мога без сутиен,понякога в къщи го свалям.Най-скъпият ми сутиен е на Calvin Klein от Seventeen,иначе другите са ми съвсем обикновени.От 2 години ми е и не съм имала проблеми нито с банели нито с нищо.В момента ми е малък,понеже съм бременна.Сега нося само такива без подплънки,безшевни.Това е от мен  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 28, 2011, 14:00:19 »

Бях чела една статия, че постоянно трябва да се носи сутиен и най-вече от жените с по-малки гърди, защото тяхната кожа е по-финна и предразположена много повече към проблеми и увисване.

Лично на мен ми е грозно да видя жена без сутиен, колкото и да са красиви гърсите й. Има много начини за подчертаване на формите.

Аз съм от тези с асансьорните копчета. Преди си купувах от онези сутиени с многото дунапрен и подплънки, които оголемяват бюста с номер-два. Но откаккто намерих фирма, която да прави моя размер, не ги сменям за нищо. Невероятно удобни са, а няма по-важно от това. Често момичетата си навличат проблеми именно с неподходящо бельо.

manuela_dobromir, не се отчайвай. И аз до преди година бях така. Просто на пазара има 2-3 модела сутиени при 7 модела женски гърди с измислена номерация. Сигурна съм, че ще намериш и ти фирмата, която шие "твоите" сутиени.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #156 -: януари 28, 2011, 23:20:15 »

Аз пък спя даже с него  pardon
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #157 -: февруари 04, 2011, 15:09:18 »

Аз пък спя даже с него  pardon

Уау, браво, аз не мога да го търпя... Нося през деня, но щом прекрача прага го изстрелвам в гардероба  yahoo tease
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #158 -: март 15, 2011, 22:50:44 »

Аз лично никъде не излизам без сутиен. Не ми е удобно, а и не го намирам за прилично.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 16, 2011, 19:56:23 »

Изобщо не обичам да нося сутиен, защото не ми е удобно. Принципно мога да си го позволя, защото нямам нужда от поддържане, но няма да се чувствам добре, ако си ми личат зърната например!  blush Гледам да си купувам дрехи, с които да мога да ходя без, но за жалост не става с всички! sad Хубавото е, че на пазара излизат все повече корсети, бюстиета и такива рокли, които се носят без сутиен.  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #160 -: март 16, 2011, 21:13:06 »

Принципно мога да си го позволя, защото нямам нужда от поддържане

Ей тук ти завидях!  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 16, 2011, 21:32:34 »

Mariaid, да ти кажа именно тази е една от основните причини, поради която се реших на операция. Ама няма да го обсъждам повече, да не стане и тук скандал. blum
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 05, 2011, 10:12:25 »

Преди си купувах само скъпи сутиени, бяха удобни и издържливи. От около 5 години всичките ми сутиени се късат в пералнята и то на второ пране. Най-често им излиза банела и няма зашиване след това. От година вече си купувам сутиени за 5лв, всеки месец си хвърлям по един, но не ми пука. Не мога да пера на ръка бельо, още повече, че е неудобно да се пере сутиен.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 10, 2011, 19:51:33 »

angel4e и при мен е така ,много бързо съсипвам сутиените и съм с голям бюст. sad
Във вкъщи не нося сутиен ,но навън като излизам задължително слагам.
Понеже работя в магазин за дрехи ,много често ми се случва да виждам жени на средна възраст да ходят без сутиен и ми е много противно. shok
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #164 -: декември 28, 2011, 11:40:14 »

Аз изобщо не се чувствам комфортно без сутиен.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines