Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:25:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139916 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 28, 2007, 13:59:17 »

за мен триумф и викториа'с сикретс са най-добрите, много удобни и стилни модели Bravo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #121 -: май 28, 2007, 15:03:44 »

Аз също не държа на някаква марка специално,избирам ги по форма най-вече,дори повечето не ги знам коя марка са ми crazy.На Ню Силует ми харесват много моделите.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #122 -: септември 25, 2007, 10:26:28 »

И за мен сутиенът преди всичко трябва да ми е удобен. Аз съм със среден бюст (разбирай към малък laugh), но пък и повечето сутиени, които са за малък бюст имат и по-къса обиколка, как да го кажа най-точно. А така мразя да ми стяга сутиена, просто се побърквам. Винаги нося сутиена на най-разхлабеното положение, защото все ми стяга... angry

Между другото незнам на какво точно казвате подплънки blush Защото аз като пробвам сутиен, те винаги имат определена дебелина, а като ми дават и допълнителни подплънки за слагане в едни джобчета, аз никога не ги ползвам тях, директно в кофата. Но въпросът ми е - за мен всички сутиени изглеждат сякаш са с подплънки, вградени в самите тях, а тези допълнителните които приличат на листенца - какво са???
 blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 27, 2007, 17:06:04 »

аз обичам в къщи да ходя без сутиен,но това вече е невъзможно понеже съм в 3-тия месец,а бюста ми започна да наедрява и естествено да тежи.Затова си купих няколко броя сутиени с по голяма чашка от обикновеното.Никога не съм вярвала,че ще сложа такъв размер ,а представям си по-нататък какъв ще ми е нужен shok
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #124 -: септември 29, 2007, 21:40:15 »

Между другото незнам на какво точно казвате подплънки blush Защото аз като пробвам сутиен, те винаги имат определена дебелина, а като ми дават и допълнителни подплънки за слагане в едни джобчета, аз никога не ги ползвам тях, директно в кофата. Но въпросът ми е - за мен всички сутиени изглеждат сякаш са с подплънки, вградени в самите тях, а тези допълнителните които приличат на листенца - какво са???
 blush

Подплънките са тези,които са като листенца и които ти изхвърляш  Wink blum  А иначе не всички сутиени са с по-плътна (твърда) чашка(те просто са по-плътни,затова дават повече обем),има и с мека (само плат).А на тези с твърда подплънките могат и да са част от самата чашка отвътре и да не се махат,но то си зависи от модела.На мен лично те не са ми удобни,защото буквално бутат гърдите нагоре и дават малко ефект на корсет  laugh

Но без сутиен не мога.Може да не са много полезни,но са ми удобни.А си приспивам съвестта с това,че ползвам повече спортни модели без банел и с мека чашка,които уж били по-полезни  pardon blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #125 -: октомври 26, 2007, 09:52:19 »

Аз от вкъщи също не излизам без сутиен.А от миналата зима открих "топлата вода".Понеже съм много зиморничева и не мога без потник ,а пък той все се разгащва и кръста ми е отвън, започнах да си купувам бодита с чашка.Много са ми удобни и през зимата си спестявам купуването на сутиени и потници.Даже вчера си купих едно памучно.Гледам да са български, не са скъпи 25лв. беше.А каго си вземеш комплект сутиен и бикини не  са по-малко пари.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #126 -: октомври 26, 2007, 18:16:56 »

Аз от вкъщи също не излизам без сутиен.А от миналата зима открих "топлата вода".Понеже съм много зиморничева и не мога без потник ,а пък той все се разгащва и кръста ми е отвън, започнах да си купувам бодита с чашка.Много са ми удобни и през зимата си спестявам купуването на сутиени и потници.Даже вчера си купих едно памучно.Гледам да са български, не са скъпи 25лв. беше.А каго си вземеш комплект сутиен и бикини не  са по-малко пари.

mariana, това е чудесна идея! good Аз съм зиморничава също и не мога кръста да ми е гол nea
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #127 -: октомври 11, 2008, 21:15:37 »

и аз много рядко си го позволявам smile
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 11, 2008, 21:33:45 »

Аз от вкъщи също не излизам без сутиен.А от миналата зима открих "топлата вода".Понеже съм много зиморничева и не мога без потник ,а пък той все се разгащва и кръста ми е отвън, започнах да си купувам бодита с чашка.Много са ми удобни и през зимата си спестявам купуването на сутиени и потници.Даже вчера си купих едно памучно.Гледам да са български, не са скъпи 25лв. беше.А каго си вземеш комплект сутиен и бикини не  са по-малко пари.
извиниме за тъпия въпрос,удобили са ти blush
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 12, 2008, 17:59:54 »

Някъде бях чела,че правилната форма,размер и модел предотвратяват увисването и деформирането на бюста.
Винаги съм се стремяла към удобен сутиен,но като ученичка не съм имала,кой знае каква финансова възможност да си купувам добри сутиени.Бременността се оказа пагубна за бюстта ми.Добре че са пластичните хирурзи. Wink
Сега след операцията  съм постоянно с ластичния сутиен на Триумф ''Тропи''-много е удобен и практичен.Когато съм навън винаги съм със сутиен с банела.Обичам повдигащите сутиени.Като марки Skiny,Triumh.

Носете сутиени,разбира се,че е полезно!
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 16, 2008, 17:10:36 »

Някъде бях чела,че правилната форма,размер и модел предотвратяват увисването и деформирането на бюста.
Винаги съм се стремяла към удобен сутиен,но като ученичка не съм имала,кой знае каква финансова възможност да си купувам добри сутиени.Бременността се оказа пагубна за бюстта ми.Добре че са пластичните хирурзи. Wink
Сега след операцията  съм постоянно с ластичния сутиен на Триумф ''Тропи''-много е удобен и практичен.Когато съм навън винаги съм със сутиен с банела.Обичам повдигащите сутиени.Като марки Skiny,Triumh.


Полезни съвети за сутиенът тук  http://www.fema-bg.com/index.php?m=787
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #131 -: ноември 23, 2008, 20:08:13 »

ЗА-ЗА поне със сигурност когато съм навън  Wink
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #132 -: декември 04, 2008, 23:21:59 »

Аз без сутиен никъде не ходя. Иначе пък стъпна ли в къщи, веднага го махам, имам си изграден навик - както си махам часовника като се прибера  tease. Нямам голям бюст и без сутиен се чувствам "гола" навън.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 05, 2008, 08:56:58 »

аз съм ЗА и навън и вътре нямам голям бюст, но немога да си представя да излизам без сутиен навън, все едно съм гола  funnytooth
Активен
qna_georgieva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #134 -: януари 09, 2009, 18:52:15 »

Навън в къщи постоянно съм със сутиен.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines