Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:10:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139880 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: февруари 24, 2007, 07:41:27 »

А аз имах следният случах в магазин за бельо във Варна:
продавачката;Кой номер сутиен искате?
аз;75Б
продавачката:Не е възможно гърдите са ви малки! crazy
аз:Искам точно този номер
продавачката /посяга с две ръце към гърдите ми/:Чакайте да проверя! ohmyНещо се заблуждавате!

 Oh my ... Oh my ... Направо без коментар
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 24, 2007, 10:48:33 »

А аз имах следният случах в магазин за бельо във Варна:
продавачката;Кой номер сутиен искате?
аз;75Б
продавачката:Не е възможно гърдите са ви малки! crazy
аз:Искам точно този номер
продавачката /посяга с две ръце към гърдите ми/:Чакайте да проверя! ohmyНещо се заблуждавате!
хихихихи  ROFL
вече така ли се прави
добре че не е бил продавач smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 24, 2007, 11:29:02 »

Лелеее срам за фирмата ни това със silverarrow  girl_impossible да ти кажа аз не съм си позволявала подобни коментари. Обидно е, а и се губят клиенти.
А за fiibi_bg  просто нямам думи.  girl_impossible кой е този магазин? Тези хора са луди.
На мен ако ми се случи ще и ударя шамар  beating или ще поискам среща с управител за да се оплача. И ако там държат на доброто обслужване тази ще отлети веднага.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 24, 2007, 12:22:13 »

Аз имам една приятелка, коятоима магазин з абельо и предимно при нея си пазарувам!!! girl_wink Но никога не ми се е случвало подобно нещо!!! angry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #34 -: февруари 24, 2007, 16:47:14 »

Лелеее срам за фирмата ни това със silverarrow  girl_impossible да ти кажа аз не съм си позволявала подобни коментари. Обидно е, а и се губят клиенти.

Аа, да кажа само Юле, че това не ми е влошило впечатлението от фирмата - аз много обичам да се заяждам и я направих на пет стотинки тази мома с "мнението" crazy. Иначе броя на бельото ми от Ню Силует расте ли расте - много са им хубави работите!!! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 24, 2007, 17:34:20 »

Много се радвам. Жалко, че не си във Варна. Щеше да е удоволствие за мен да ми бъдеш клиент и приятелка.  Curtsey Но когато идваш насам може да минеш.  girl_wink
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #36 -: февруари 27, 2007, 14:08:15 »

Случвало ми се е и на мен като си поискам B чашка и продавачките ми се пулят насреща  shok демек голяма ше ми е, ама ми дават въпреки това Б чашка и после като се покажа със сутиена .... едвам се побирам в него и ми дават C.
Вече като те огледат отстрани, дори и да си с някаква широка блуза и не може да се прецени какъв е размера ти почват да се правят на вещи по въпроса !!!!!  crazy
Ама пък де ше ми е една такава, че да ми мери бюста с ръце  nea
Така ше я сиктирдосам, че сутиен няма да смее да пипа после  aggressive
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 27, 2007, 14:46:12 »

Да ти кажа DIVA и аз съм продавачка и смея да твърдя, че за толкова време съм се понаучила на някои неща. Най-малкото си знам стоката и това как стоят моделите. Понякога има разминаване в размерите които са дадени и от там идва недоразумението.
И да смея да твърдя, че съм компетентна до толкова, че да консултирам клиента. А относно това с размерите понякога не може да се прецени заради дрехите или пък нещо друго. А знаеш ли колко пъти съм излизала права в предполуженията си?
Нещата си имат 2 страни. Важното е да се вслушваме в другия дори и да мислим, че греши. Когато влезеш в пробната става ясно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 10, 2007, 12:03:07 »

Клиента е БОГ!за съжаление максимата е такава и трябва да се спазва независимо от клиента.Иначе да ми вземат мерки на гърдите с ръце е адски тъпо разбира се.А и да си даваш мнението за гоемината на гърдите на дадена клиентка също е глупаво.Разбира се ако не са ти го искали.В сферата с бельото предполагам обслужването е малко по специално,защото се касае за много лични неща! Wink
Колкото до сутиена.За мен това е много полезна придобивка.Ходя си и със и без зависи къде се намирам и с кого.Но качественото бельо и естествените материи според мен са много важни за комфорта на жената и за нейната кожа!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 11, 2007, 19:52:42 »

Колкото до сутиена.За мен това е много полезна придобивка.Ходя си и със и без зависи къде се намирам и с кого.Но качественото бельо и естествените материи според мен са много важни за комфорта на жената и за нейната кожа!

Съгласна съм с теб!!! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 11, 2007, 20:14:26 »

напълно съм съгласна с теб fiibi :bravo:едно неодобно бельо може да ти съсипе деня
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #41 -: март 12, 2007, 16:30:39 »

Е вие ме убихте  Oh my ... Даже в доста скромни магазини никой не е посягал да ми взима мерки с ръце, още по-малко пък за сутиен  crazy, чак ми звучи като виц. А иначе сутиена си е доста полезен, даа, аз вкъщи спокойно си ходя без, но за навън ми е задължителен.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 12, 2007, 23:01:00 »

Е вие ме убихте  Oh my ... Даже в доста скромни магазини никой не е посягал да ми взима мерки с ръце, още по-малко пък за сутиен  crazy, чак ми звучи като виц. А иначе сутиена си е доста полезен, даа, аз вкъщи спокойно си ходя без, но за навън ми е задължителен.
Ами тя придавачката беше някаква глупава и посредствена женица.Какво да я правя- да е жива и здрава само това мога да кажа.Това беше в едно магазинче близо до Окръжна болница но преди около 5 години.Незнам дали съществува още,не съм минавала от там скоро!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 14, 2007, 09:41:14 »

Ето още нещо за сутиена
Как изглеждат гърдите ви под дрехите?

 
Сутиенът ви трябва да е точно толкова уникален, колкото и бюста ви.
Прочетете този материал и честно си отговорете на въпроса: “Как изглежда бюста ми под дрехите?”. Истина е, че с годините бюста загубва твърдостта си, но има какво да се направи! Но трябва да започнем от А и Б на обличането, т.е. - обличането започва отвътре-навън. Това, което носите под дрехите си, има огромно значение за това, как изглеждате в тези дрехи. Ако просто носите сутиен, който наистина “пасва” на гърдите ви – не само като размер, но и по форма, това би ви помогнало да се превърнете в секси-дама и да изглеждате по-млада и по-слаба!
Не вярвате? Тогава продължавайте да четете.
Истината е, че повечето жени носят погрешен размер сутиени, а вероятността и вие да сте една от тях, не е малка. Предположенията са, че 8 от 10 жени постоянно носят сутиени, които не са им по мярка. Жените носят сутиени, които им се качват на гърба, стоят увиснали и не дават подходящата “подкрепа” на бюста им. Това пък е причина за отпускане на кожата на гърдите с времето.
Друг факт – точният размер сутиен може всъщност да ви направи да изглеждате с 5 кг. по-слаба. Той ще повдигне бюста ви и ще разположи гърдите там, където им е мястото, като така ще разграничи торса от талията ви и ще подобри стойката.
Правилното местоположение на гърдите попада по средата между раменете и лактите, така че – погледнете се в огледалото. Там ли са? Точният размер сутиен със сигурност ще свърши добра работа, за да изглеждате красива и стегната.
Но – не всичко е само размер. Всяка жена е уникална – а това важи както за формата, така и за размера на бюста й. Необходимо е да откриете точната форма на сутиена, който е подходящ именно за вас. Специалисти горещо препоръчват веднъж годишно да “сваляте” размерите си за сутиен. Тялото се променя с времето, което означава, че сутиен от тиинейджърските ви години няма да ви пасва по-късно в живота. Тялото преминава пред различни промени като бременност, натрупване или загуба на тегло и разбира се – остаряването. Това означава,...
Сутиенът ви трябва да е точно толкова уникален, колкото и бюста ви.
... че тъканта на гърдите се променя заедно с него.
Знаехте ли, че средното тегло на гърдите с размер чашка D е 4 кг? Уау! Може би сега осъзнавате нуждата от сериозна “подкрепа”?
Първото нещо, което трябва да направите, е да огледате добре бюста си в тройно огледало, за да прецените как трябва да изглежда и съответно – какъв модел и размер сутиен ви трябва. Не забравяйте, че хората виждат бюста ви от всеки един ъгъл, така че вашата задача е да го направите да изглежда перфектен от всеки един ъгъл. Как? Следете редовно публикациите в ТЯ, за да откриете ръководството, което ви е необходимо при избор на правилния сутиен
източник
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 14, 2007, 21:12:45 »

Такаааам азкато Иксперт  biggrin по тези неща ще кажа, че тази статия е много вярна. Абсолютно съм съгласна, че много жени носят сутиен с неподходящ размер, или въобще не си го знаят.  huhhuh.gif
Така, че съм съгласна.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines